خلاصه بازی والیبال ایران و فرانسه (لیگ ملت ها) + تصاویر

0

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ که در شهر روئن کشور فرانسه برگزار شد با نتیجه ۳ بر یک از فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی لیگ جهانی ۲۰۱۷ شکست خورد.

سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجان‌پور، سامان فائزی و سید محمد موسوی، ۶ بازیکن منتخب ایگور کولاکوویچ برای شروع بازی مقابل فرانسه در بازی نخست لیگ ملت‌‌های والیبال بودند.

بازیکنان فرانسه با حمایت تماشاگران خودی، بازی را بهتر شروع کردند و اشتباهات بازیکنان ایران هم مزید بر علت شد تا وقت استراحت نخست در امتیاز ۸ بر ۴ به‌سود فرانسه رقم بخورد. حریف اروپایی در ادامه بازی، حملات مؤثرتری انجام داد و با هنرمندی اروین انگاپث توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ برنده شود. بازیکنان فرانسه ۱۴ امتیاز از حمله، ۳ امتیاز از دفاع روی تور و ۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران دریافت کردند. بازیکنان ایران نیز ۹ امتیاز از اسپک، یک امتیاز مستقیم از سرویس و ۷ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.

نخستین امتیاز ست دوم نیز به‌سود فرانسوی‌ها ثبت شد. کنترل بازی نیز همچنان در اختیار بن تونیوتی، پاسور تیم ملی فرانسه و یارانش بود اما این مانع از تلاش شاگردان کولاکوویچ برای ارائه یک بازی خوب و کسب نتیجه نشد. حضور مجتبی میرزاجان‌پور در زمین و دفاع او کنار محمد موسوی باعث شد تا ایران با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ برنده این ست شود. پیروزی ایران در ست دوم در حالی رقم خورد که فرانسه زودتر به امتیاز ۲۴ رسیده بود. تا پایان این ست، بازیکنان فرانسه ۳۵ امتیاز از حمله، ۳ امتیاز از دفاع روی تور و ۱۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران دریافت کردند. بازیکنان ایران نیز ۲۵ امتیاز از اسپک، ۳ امتیاز از دفاع روی تور، یک امتیاز مستقیم از سرویس و ۱۶ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.

نتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبال

تیم ایران ست سوم را با سرویس‌ها و دفاع بهتر شروع کرد و از حریف پیش افتاد اما دفاع بلند تیم ملی فرانسه و بازکنان تأثیرگذار این تیم، سبب شدند تا آبی‌پوشان به جریان بازی برگردند و نخستین وقت استراحت فنی در امتیاز ۸ بر ۵ به‌سود فرانسه رقم خورد. شاگردان لورن تیلی در ادامه قدرت خود را در اسپک حفظ کردند و در نهایت ۲۵ بر ۲۰ برنده شدند. تا پایان ست سوم، بازیکنان فرانسه ۵۱ امتیاز از حمله، ۷ امتیاز از دفاع روی تور و ۱۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران دریافت کردند. بازیکنان ایران نیز ۳۴ امتیاز از اسپک، ۷ امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس،  و ۲۳ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.

تیم فرانسه در ست چهارم، فاصله خود را با ایران زیاد کرد و کولاکوویچ نیز ترجیح داد بازیکنان جوان خود را بیشتر میدان بدهد. فرانسه در این ست ۲۵ بر ۱۷ و در مجموع ۳ بر یک برنده این بازی شد. بازیکنان فرانسه در پایان بازی ۶۵ امتیاز از حمله، ۸ امتیاز از دفاع روی تور، یک امتیاز مستقیم سرویس و ۲۴ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران دریافت کردند. بازیکنان ایران نیز ۴۲ امتیاز از اسپک، ۹ امتیاز از دفاع، یک امتیاز مستقیم از سرویس،  و ۳۰ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند.

نتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبال

تیم ملی ایران در دومین بازی خود از ساعت ۱۹:۳۰ امروز شنبه به مصاف استرالیا می‌رود.

در دیگر بازی امروز که در شهر کاتوویسه کشور لهستان برگزار شد، تیم روسیه در ۳ ست متوالی با نتایج ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۹ کانادا را شکست داد.

نتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبالنتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبالنتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبالنتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبالنتایج والیبال ایران نتایج لیگ ملتهای والیبال عکس تماشاگران والیبال ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز تیم ملی والیبال اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ