تجاوز جنسی بی رحمانه افغانها به یک زن در مقابل شوهرش در شهر ری + عکس

8
سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند.

زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تصاویر تجاوز جنسی تجاوز جنسی به زور

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند.

● شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن ماه مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

● اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

● تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 8 )
 1. محمد جوادی می گوید

  ای کشته باد چنین مردان بظاهر مرد …! کشته باد چنین دولتی که میبیند این جنایتها را و ساکت است ای اف بر این دولت همه افغان بیرو از ایران

  1. شهدا شرمنده اایم می گوید

   خواهرم! با حفظ حجاب و نجابت و عفّت خود، حضرت زینب را خشنود کن.
   شهید عباس شعیبی:
   تو را سفارش می‏کنم که حجابت را و دیگر رسالت‏هاى زینبى را فراموش نکنى، و جنگ تو مبارزه با بى ‏بند و بارى ‏ها و بى‏ حجابى ‏ها و خلاصه نبرد با خود فروختگان داخلى است. این وظیفۀ شما و همه پیروان زینب است.
   شهید محمّد حسن آذری:
   مسئولیت زمانی و مکانی خود را کاملاً حس کرده و در تثبیت این انقلاب که ثمره خون شهدای اسلام است در حدّ توانتان کوشا باشید.
   شهید محمودباقر شادمی:
   ای مردم می‌خواهید تا کی در خواب خرگوشی به سر برید و به این همه مسائل بی‌اهمیّت باشید. چرا باید این همه فساد جامعه را فرا گیرد، ولی ما بی‌تفاوت باشیم مگر نه این است که پیام خون آنها ادامه‌دهنده راهشان است؟ کاری نکنیم که در آن دنیا شرمنده روی شهیدان باشیم. بیایید تا دیر نشده از یک سری کارهایی که باعث گناه می‌شود دوری کنیم.
   شهید احمد عظیمی جوزانی:
   از تمامی خواهرانم می‌خواهم که حجاب –این لباس رزم– را حافظ باشند. می‌خواهم هر زمان که آنها را می‌بینم به وجودشان افتخار کنم، و می‌خواهم زمانی که آنها را می‌بینم آن ‌چنان پوشیده ظاهر و باطن باشند که باعث خشم دشمن و خوشحالی دوستان شوند، و البته اینها همه باید برای خدا باشد.

   1. فرناز می گوید

    الان این هایی که گفتی چه ربطی به موضوع داشت . لطفا سعی نکنید برای توجیه خودتون هر جنایت و بزهکاری رو به حجاب زنان ربط بدبد .اگه دولت از اول با مهاحر های افغان برخورد قاطعی داشت حالا شاهد همچین جنایاتی نبودیم.

 2. محسن می گوید

  این همه تجاوز به دخترایه ما میکنن اوونوقت ما با خیال راحت اجازه میدیم اینا تو مملکت ما زندگی کنن . این یعنی چی ؟؟؟؟ این قضیه بسیار درد اورده که به دخترای ممکلت ما تجاوز کنن و فیلم بگیرن . چجوری اجازه میدن ؟؟؟ افغان ها تو مملکت ما باشن ؟؟؟؟
  غیرت کجا رفته ؟؟؟ با گرفتن این ها چیزی عوض نمیشه باید کل افغان هارو از مملکت بیرون کنن .
  ما باید از بریزیلی ها یاد بگیریم وقتی ۲ اتسپانیایی به زنایه برزیل تجاوز کردن برزیل بلافاصله رابطه ی خودش رو با اسپانیا تموم کرد .
  ولی از سویه مملکت ما هیچ نظری نداره .
  فروختن دخترایه ما به کشورایه عربی بس نبود ؟؟؟ حالا باید ببینیم افغانی ها هم به دخترایه ایرانی تجاوز میکنن و واقعا متاسفم

 3. کوروش می گوید

  مهمان عزیزست بسان نفس میماند وای بروزیکه بیاید و نرود .مصداق ما ایرانیان است تاکی باید این مهمانان ناخوانده را که غریب ۳۵ سال است بزور و مظلوم نمای خودرا مهمان مردم شریف و مهمان نواز .و..ایران .میدانند را تحمل کنیم آیا دیگر وقتش نشوده از کشور بیرونشان کنند؟ اگر دولت مردان ما فقط به بار مالی و امنیتی قصیه نیم نگاهی بدون جانب داری سیاسی وغیره.. بیاندازند کاملا متوجه بعد وعمق فاجعه حصور متجاوزانه این قوم ناخواسته ملت ایران .را درخواهند یافت .از مسو لین .بعنوان یکی از میلیون ایرانی ضد نژاد پرستی.ام مخالف حضور افراد و اقوام مخالف امنیت و ثبات امنیت ناموس کیان ایران زمین.میخواهم نسبت به اخراج این حیوانات(بجز تعداد انگشت شماری)اقدامات لازمرا مبذول دارند .مباد که مردم دست به اقدامات متقابل بزنند که دیگر کسی جلودار این امت پاک وصبور را یارای مقابل ندارد این را تاریخ بارها ثابت کرده تا دی نشده فکر اساسی بکنید .(درود بر آذری زبانان آذربایجان که این حیوانات را در بین خود نمیپذیرند)

 4. مهران می گوید

  … ها افغانی ها رو چرا وارد خاک ایران میکنید اینا از قوم مغول هستن به خودشونم رحم نمیکنن چرا راه میدین بیان که تجاوز به ایرانی ها کنن … که میذارید وارد خاک ایران بشن

 5. مهران می گوید

  دولتی که اجازه ورود عرب ها و افغانی ها یا تبعه های دیگرو می‌دیده وارد خاک ایران میشن و به ناموس ایرانی دست دراز میکنن اون دولت یه … بی عرضه اس ینی داربرای ملت کشورهای دیگه علنی … میکنه شکی درش نیست همه که بد حجاب نیستن اگر طرف بد حجاب بوده بهش تجاوز شده حقش بوده خیلی از اینایی که بهشون تجاوز شده بد حجاب نبود منتها چون خوشگلتر از زنان عرب و افغان هستن افغانی و عرب وارد خاک ما میشه برای نقشه شوم ننگ بر این …

 6. مونا می گوید

  دو‌لت خودش میخواد اینا چون سالانه میلیونها تومن ازشون مالیات میگیره ولی چه فایده ای برای ملت ما داره