واقعیت ماجرای عکس پسر فرمانده قرارگاه خاتم با دختر بی‌حجاب در جام جهانی چیست؟ +عکس

0

برخی از کاربران با انتشار تصویر جنجالی یک زوج هوادار تیم ملی ایران در روسیه، آن‌ها را پسر و عروس سردار عباداله عبدالهی معرفی کردند که این موضوع صحت ندارد.

شایعه تا واقعیت: در حاشیه یکی از دیدار‌های تیم ملی ایران با حریفانش در جام جهانی ۲۰۱۸ تصویری از چند تماشاگر ایرانی به سرعت دست به دست شد و واکنش‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت.

برخی کاربران شبکه اجتماعی نیز با انتشار این تصویر، صاحب عکس را پسر سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه پاسداران معرفی کردند که به همراه همسرش راهی روسیه شده اند و تصاویر مغایر با موازین انقلاب از آن‌ها منتشر شده است.

کانال تلگرام مملکته کانال تلگرام سپهر آزادی کانال تلگرام آمد نیوز شایعات تلگرام سردار عبادالله عبداللهی سایت خبری آمد نیوز سایت بررسی شایعات

اما تصاویری دیگری از فن آیدی این تماشاگران وجود دارد که به وضوح نشان می‌دهد نام صاحب عکس فردی به نام میلاد سوهان‌فروشان‌مقدم است و طبیعتا نمی‌تواند فرزند عباداله عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم باشد.

کانال تلگرام مملکته کانال تلگرام سپهر آزادی کانال تلگرام آمد نیوز شایعات تلگرام سردار عبادالله عبداللهی سایت خبری آمد نیوز سایت بررسی شایعات

رسانه‌های ضدانقلاب هر از چندگاهی برای ایجاد حس بی اعتمادی نسبت به سپاه پاسداران شایعاتی را درباره فرماندهان ارشد سپاه مطرح می‌کنند.

شایعه فوق هم در زمانی مطرح شده است که امروز فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء افتتاح شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ