مهناز افشار چند سال از شوهرش بزرگتر است؟

8

شانزدهمین قسمت برنامه “سی و پنج”، میزبان مهناز افشار بود که با سردبیری و اجرای فریدون جیرانی از تلویزیون اینترنتی پخش شد.

گزیده ای از گفتگو مهناز افشار با فریدون جیرانی در آذرماه ۹۶

دخترت پیش خودت است و تو در آمریکا زندگی نمی‌کنی؟

لیانا جایی متولد شده که پدرش متولد شده است در آلمان. همسرم تصمیم گرفت جایی که خودش متولد شده، دخترش هم متولد شود اما قانون آلمان شبیه جای دیگری در دنیا نیست که با تولد در خاک آن کشور، شهروند بشوی! چیزی که دلم می‌خواهد بگویم این است که این روزها اینکه در کجا به دنیا آمدی و خواسته یا ناخواسته درهای کشورت به رویت بسته است، ملاک ارزشگذاری دغدغه وطن پرستی باشد. عملکرد آدم‌هاست که نشان می‌دهد چقدر به این خاک دغدغه دارند. مگر لیانا حق انتخاب داشته؟ مگر همسر من حق انتخاب داشته برای این موضوع و خیلی چیزها در زندگی‌اش؟ وقتی حق انتخابی وجود ندارد عملکرد آینده‌شان نشان‌دهنده شخصیت آنهاست. من و همسرم اصولاً به ژن خوب اعتقاد نداریم و به عملکرد اعتقاد داریم.

همسر بازیگران همسر بازیگر زن لو رفته مهناز افشار سلبریتی بیسواد دروغ سلبریتی ها بیوگرافی مهناز افشار بیوگرافی محمد یاسین رامین اینستاگرام مهناز افشار ازدواج بازیگران زن سینما ازدواج با دختر بزرگتر ازدواج با بازیگران اختلاف سنی زوج های بازیگر ایرانی

آرزویت چیست؟

شاید قبل از ازدواج آرزوهای دیگری داشتم اما الان آرزوهایم به تبع پختگی و فرزندی که دارم، متفاوت است. ابهاماتی بعد از ازدواج من بر سر زبان‌ها افتاد که دوست دارم به شکلی درست این ابهامات را برطرف کنم. ازدواج من از ابتدا با ابهاماتی مبنی بر سن همسرم شکل گرفت که چون تابویی است. سن برادر همسرم را به همسر من نسبت دادند؛ همسرم متولد ۶۰ است و من ۴ سال از او بزرگترم. محل تولد، اسم و عکس همسرم را اشتباه منعکس کردند. این اواخر هم بابت موضوع شیرخشک‌ها آزرده شدم به دلیل اینکه گاهی آدم اشتباهی را شخصاً مرتکب می‌شود و برای آن تلاش می‌کند. در گفتگوی قبلی‌ام از نهادها تقاضا کردم که به این موضوع رسیدگی شود برای شفافیت و روشن شدن اذهان عمومی. من با وزارت بهداشت و هلال احمر صحبت کردم و گفتند چنین پروندهای وجود ندارد و گفتم چرا این موضوع را عنوان نمی‌کنید و این درخواست من مدعی العموم حساب نشده است!

همسر من پرونده مالی دارد و من قطعا به دادگاه عادل و شفاف رضایت دارم چون خط قرمز من حق مردم هستند و این شو نیست چون من در حال رای جمع کردن نیستم. من بابت کاری که در جامعه کردم نسبت به مردم مسئول هستم و بدهکارم و من به حکمی که در دادگاه داده می‌شود، قطعاً رضایت می‌دهم.

هر چقدر که به گذشته و باورهای من اعتقاد دارید، همسر من در این موضوع دست نداشته و او پرونده‌ای دارد که بابت آن ۷ ماه زندانی شده است پس هیچ تفاوتی با بقیه نداشته است. در نتیجه امیدوارم نهادها این مساله را روشن‌تر کنند تا من بتوانم خیلی راحت‌تر دغدغه‌هایی که دارم را به سرانجام برسانم.

****

البته مهناز افشار در خرداد ماه ۱۳۹۳ درباره سن همسرش مطلب دیگری گفته بود

مهناز افشار در گفتگو با سایت پرده سینما در این باره اظهار داشت:

خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسین رامین که هم سن من و متولد ۱۳۵۶ است. خبر ازدواج من با محمدامین رامین (متولد ۱۳۶۶) صحت ندارد. من نمی توانم با مردی که ۱۰ سال از من کوچکتر است زندگی کنم!

همسر بازیگران همسر بازیگر زن لو رفته مهناز افشار سلبریتی بیسواد دروغ سلبریتی ها بیوگرافی مهناز افشار بیوگرافی محمد یاسین رامین اینستاگرام مهناز افشار ازدواج بازیگران زن سینما ازدواج با دختر بزرگتر ازدواج با بازیگران اختلاف سنی زوج های بازیگر ایرانی

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 8 )
 1. مانی می گوید

  خب بر فرضم که ۴ سال یا اصلا بیشتر از شوهرش بزرگتر باشه همسر سرخیو راموس ستاره رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا ۸ سال ازش بزرگتره همسر دیوید بکهام ۱ سال همسر ماکرون رئیس جمهور فرانسه ۲۴ سال و … سن بیشتر یه عددِ چیزی که باعث دوست نداشتنی بودن مهناز افشار شده ا ۴ سال بزرگتر از شوهرش بودنش نیست ۲۴ سالم بزرگتر بود مثل همسر ماکرون رئیس جمهور فرانسه مساله ای نبود رفتارهای خود مهناز افشار باعث شده که منفور بشه نه اینکه شوهرش ازش بزرگتره برفرض که اصلا همون ۱۰ سال هم بزرگتر بود دیگه شوهر مهناز افشار از سرخیو راموس ستاره رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا که برتر نیست راموس با اون موقعیت با دختری که ۸ سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرد ایشون یه کم رو حرف زدن و رفتارش تجدید نظر کنه محبوبیت از دست رفته اش برمیگرده

 2. ناشناس می گوید

  خانمها آدم خ. پیدا کرد باید سوار شه می بینید که فت و فراوونم شده،در ضمن اون محبوبیت که میگید قابل برگشت نیست چون هر جای دنیا بری کاری که این خانم کرد قابل ستایش نیست حتی اگه زمان زیادی بگذره متاسفانه فراموش شدنی نیست!!!!

 3. ایرانی می گوید

  عجب دروغگویی ها!!!!خجالت هم نمیکشه
  من که میگم دو سه سال از زندگی مشترکشون بیشتر باقی نمونده:)

 4. فرناز میثمی [email protected] می گوید

  این خانم رو سال ۱۳۸۹ در مسافرت به افریقای جنوبی دیدم که. با یک شخص مذکر سی ساله. برای عید به مسافرت و تفریح … اومده بود و در فرودگاه امام در زمان برگشتن از هم جدا شدن و جوری رفتار میکردن که انگار تا بحال همدیگه رو ندیدن!!!!!!

 5. محبوبه می گوید

  این تازه بدوران رسیده های معلوم الحال پول این ملت رو می گیرند وبرای این ملت مثل … ادا در می آرند .پس چرا گورت تان را گم نمی کنید توی همون کشوری زندگی کنید که پولاتون را اونجا خرج می کنید.

 6. hamid می گوید

  هم‌بستگی ملی علیه تحریم
  هنوز امضای رییس‌جمهور پیشین، اوباما، خشک نشده بود که رییس‌جمهورِ جدید، ترامپ، برگه‌ی برجام را پاره کرد و ریز ریز داخل سطل آشغال ریخت. مخالف با قواعد بین‌المللی و خلاف امضاهایی که رد و بدل شده بود. آن هم در واشنگتن، جلوی دوربین‌ها، پیش چشم جهان‌یان. سراسر اجحاف بود.
  کمپینی برپا کرده‌ایم برای اعتراض و نیاز داریم به صدهزار امضا تا رسمیت بیابد و کاخ سفید را به انفعال و گوشه‌ی رینگ بیاندازد. وقت‌مان هم کم است. هر ثانیه که می‌گذرد دیرتر می‌شود.
  با لمسِ لینک زیر به این صفحه هدایت می‌شوید، یک دقیقه‌ای اعتراض‌تان ثبت می‌شود. مطمئن هستیم بی‌تاثیر نیست و امیدواریم راهی بگشاید.
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/terminate-irans-sanctions-now

 7. حسام می گوید

  ژن خوب اعتقاد ندارید؟

  عجب
  پس شوهر شما یک شبه میلیاردر شده ؟ شوهر شما جز آقازاده های … خوره نمیدانستید ؟

 8. زیبا می گوید

  با سلام هر چند خانم افشار این متن ها را نمی خونن اما سن از نظر من یه عدده ، من دوستش دارم چون قلب مهربونی داره امیدوارم مشکل همسرشون هم حل بشه و همش شایعه باشه