تولد نوزاد از شکم پاره مادرش در تصادف! + عکس

0

روز گذشته در طی یک تصادف سنگین در بین مسیر سائو پائلو و کوریتیبا در جنوب شرقی برزیل اتفاقی جالب افتاد.
روز گذشته در طی عدم کنترل کامیون توسط راننده کامیون واقع در جنوب شرقی برزیل،نوزادی که در رحم مادرش منقبض شده بود به طور شگفت انگیز و معجزه آسایی جان سالم بدر برد.

شرح این اتفاق بدین گونه است؛خانم باردار برای پیمودن مسافتی مسافر کامیون بود که متاسفانه راننده کامیون کنترل اتومبیل خود را از دست می دهد و ماشین کاملا چپ می شود.

نجات معجزه آسا عکس معجزه عجیب ترین ها زنده شدن حوادث واقعی اخبار تصادف اخبار پزشکی اخبار برزیل

نوزادی زنده در بدن مادری مرده

در حین چپ شدن اتومبیل،خانم باردار از داخل کابین کامیون به بیرون پرتاب می شود که در اثر پرتاب شدن به بیرون ، به طور معجزه آسایی شکم وی پاره می شود و نوزاد به بیرون می افتد. طبق گزارش،پزشکانی که پس از این اتفاق در محل تصادف حاضر شدند،بسیار شوکه شدند و این کاملا یک معجزه است که این نوزاد تازه متولد شده توانسته است جان سالم بدر ببرد.همچنین به طرز باور نکردنی،در حین بیرون آمدن نوزاد از شکم مادرش، بند ناف متصل بین خودش و مادرش پاره می شود و نوزاد از مادرش کاملا فارغ می شود.

پس از پیدا شدن نوزاد،توسط آمبولانس فورا به بخش مراقبت های ویژه نوزادان منتقل شد تا از او مراقبت شود.طبق رشد جسم نوزاد،پزشکان گفتند که این نوزاد ۳۹ هفته در شکم مادرش بوده است و اما اسنادی از مادر وی برای شناسایی او پیدا نشده است.

نجات معجزه آسا عکس معجزه عجیب ترین ها زنده شدن حوادث واقعی اخبار تصادف اخبار پزشکی اخبار برزیل

در این اتفاق دردناک،تنها خانم باردار جان خود را از دست داد و نوزاد و راننده کامیون توانستند جان سالم بدر ببرند.همچنین جالب است بدانید که این نوزاد چندین متر دورتر از مادر پیدا شده است.این اتفاق تنها یک معجزه ای بیش شمرده نمی شود که در طی ان نوزاد ۳۹ هفته به دنیا آمد.

منبع : نمناک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ