اتهام سنگین تجاوز جنسی متوجه راهب سرشناس چینی!

0

یک راهب سرشناس چینی اتهامات مربوط به آزار جنسی راهبه‌ها و وادار کردن آن‌ها به رابطه جنسی از طریق ” کنترل افکار” را رد کرده است.

اقدامات مورد ادعای این راهب به تفصیل در گزارشی توسط دو راهب معبد لانکوان به مقامات دولتی فرستاده شده است. این معبد راهب‌ها را متهم به “تحریف حقایق” کرده است.

این دو راهب در گزارش خود مدعی شده‌اند که ابوت شی‌چنگ دست کم ۶ راهبه را با وسوسه یا تهدید مجبور به داشتن رابطه جنسی کرده که ۴ نفر از آن‌ها درخواست او را انجام داده‌اند.

قربانی تجاوز جنسی زندگی در چین راهبه کیست راهب کیست راهب بودایی رابطه جنسی در محیط کار رابطه جنسی در خارج تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی به زن اخبار چین اخبار تجاوز جنسی اخبار بین المللی امروز metoo چیست

ابوت شی‌چنگ، تازه‌ترین فرد شناخته شده در چین است که پس از همه‌گیر شدن جنبش موسوم به “من هم” به سوءرفتار جنسی در این کشورمتهم می‌شود.

“من هم” یک هشتگ اینترنتی بود که از سال گذشته میلادی برای محکوم کردن آزار و اذیت جنسی در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفت.این راهب، مسئول جامعه بودایی‌های چین است. او جوان‌ترین فردی است که عهده‌دار چنین سمتی می‌شود.

در پی انتشار این خبر، معبد لانک کوان در بیانیه‌ای گفته که خواستار انجام تحقیقات در این باره خواهد شد. در این بیانیه تاکید شده که این راهب اتهامات وارده را رد کرده است.در این بیانیه همچنین گفته شده که شواهد ساختگی با هدف تخریب ابوت شی چنگ ارائه شده است.

آقای ابوت همچنین متهم شده با فرستادن پیامک در صدد “کنترل افکار”راهبه‌ها بوده است. او در این پیامک‌ها مدعی شده که داشتن رابطه جنسی بخشی از آموزش اصول بودایی است.در این گزارش ۹۵ صفحه‌ای که به اینترنت درز کرده، آمده که یکی از راهبه‌ها در ماه ژوئن به پلیس شکایت کرده و مدعی شده که ابوت شی‌چنگ او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

براساس این گزارش، تحقیقات در مورد رفتار این راهب پس از آن که در دسامبر گذشته یک راهبه پیامک‌های ارسالی این راهب را نشان داده، آغاز شد.گفته شده که او را برای بازجویی احضار می‌کنند، اما در حال حاضر آزاد است.این گزارش در شبکه‌های اجتماعی چین منتشر شده، اما ظاهرا آن را حذف و سانسورکرده‌اند.

یکی از این راهبه‌ها به بی‌بی‌سی گفته که در نگارش این گزارش همکاری داشته، اما انجام هرگونه مصاحبه‌ای را رد کرده است. او گفته نمی‌داند که چگونه گزارش آن‌ها به بیرون درز کرده است.این راهب تازه‌ترین موردی است که متهم به آزار جنسی می‌شود.در اوایل سال جاری میلادی یک دانشجو، استادش را به آزار جنسی متهم کرد. این استاد بعد از کار برکنار شد.

قربانی تجاوز جنسی زندگی در چین راهبه کیست راهب کیست راهب بودایی رابطه جنسی در محیط کار رابطه جنسی در خارج تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی به زن اخبار چین اخبار تجاوز جنسی اخبار بین المللی امروز metoo چیست

The report written by two monks at Longquang temple, Xianjia and Xianqi, accuses Abbot Xuecheng of sending illicit messages to the nuns and coerced them into sexual relations.

It alleges that he tempted or threatened at least six nuns to have sex with him. Four gave in to his requests, it says.

It also accuses the abbot of using text messages to “mind-control” the nuns by claiming that sex was part of their study of Buddhist doctrines.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ