تجاوز بی شرمانه کارمند مدرسه و رفیقش به یک گاو در طویله + عکس

0

شاید این خبر عجیب و غریب ترین خبری باشد که تاکنون خوانده باشید. دو مرد جوان به جرم تجاوز به گاوی دستگیر شدند. داستان از آنجا شروع شد که مزرعه داری با نصب دوربین در طویله گاوهای خود می خواست علت عدم شیردهی یکی از گاوهای خود را برسی نماید.

هنگامی که مرد در حال برسی فیلم بود دو تا جوان بی شرم را مشاهده نمود که یکی از آنها به گاو تجاوز می نماید و رفیقش از او فیلم می گیرد. آزار و اذیت های دو جوان باعث فرار کردن گاو می شود.

کارمند مدرسه فیلم تجاوز جنسی فیلم تجاوز به گاو عکس تجاوز جنسی عکس تجاوز به گاو عجیب ترین ها تجاوز در مدرسه تجاوز جنسی به زور اخبار جالب

مزرعه دار موضوع را به پلیس گزارش می دهد. پلیس به اتفاق خبرنگار شبکه WTNH-TV News 8 در محل سریعا حضور به هم می رسانند. هنگامی که باب ویلسون و پلیس می رسند یکی از متجاوزان را با لباس کثیف در خیابان مشاهده می نمایند. گاو به هنگام فرار وارد بزرگراه ۱۰۳۹ می گردد و با سه ماشین برخورد می نماید.

در این حادثه دو نفر از رانندگان به شدت مصدوم و روانه بیمارستان می گردند. پلیس نیویورک دو نفر از متجاوزان را به نامهای رید فانتین ۳۱ ساله و مایکل جونز ۳۳ ساله را دستگیر می نماید.

به گزارش پلیس رید فانتین یکی از کارمندان مدرسه ای تی می باشد. مسولین مدرسه در پی گزارش این خبر فورا فانتین را اخراج نمودند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ