میزان درآمد و شغل جوان‌ ترین میلیاردرهای جهان + عکس

0
لیست امسال میلیاردرهای فوربس هزار و ۶۴۵ عضو دارد که از میان آنها ۳۱ نفر زیر ۴۰ سال سن دارند که دو بنیانگذار شرکت گوگل در میان آنها نیستند، زیرا هردوی آنها پا را از مرز ۴۰ سالگی فراتر گذاشته‌اند.
براساس گزارش فوربس، با کمی دقت در لیست جدید میلیاردرهای فوربس در میان میلیاردر جوان جهان با پا به‌سن گذاشتن قدیمی‌ترها، با اسامی جدید‌تری مواجه می‌شوید. برای مثال پرنا کی یکی از جدید‌ترین نام‌هایی است که در این لیست دیده می‌شود، فردی که درحال حاضر جوانترین میلیاردر جهان بوده و جایگاه داستین مسکوویتز را در این لیست از آن خود ساخته‌است.ارزش مجموع جوانترین میلیاردرهایی که در لیست فوربس حضور دارند ۱۱۵.۷ میلیارد دلار است که ۴۲ درصد از آن به مقامات شبکه فیس‌بوک اختصاص دارد. همچنین ۱۳ نفر از این لیست آمریکایی بوده و بقیه آنها از دیگر کشورهای جهان هستند.*    ثروتمند‌ترین‌های جهان کیستند؟ میلیاردرها کجای دنیا زندگی می‌کنند؟در این میان پنج نفر از جوانترین‌های لیست فوربس از این قرارند: 

۱- پرنا کی

وی با ۲۴ سال سن ۱.۳ میلیارد دلار سرمایه در اختیار دارد و ۸۵ درصد از سهام شرکت Logan Property Holdings، شرکتی که در زمینه املاک فعالیت دارد، در اختیار او است. وی مدیر داخلی این شرکت بوده و پدرش ریاست شرکت را به عهده دارد. وی لیسانس رشته اقتصاد خود را از دانشگاه لندن دریافت کرده‌است.

 

۲- داستین مسکوویتز (Dustin Moskovitz)

میلیاردرهای جوان روش میلیاردرها روش مارک زاکربرگ راز مارک زاکربرگ دارایی مارک زاکربرگ ثروت مارک زاکربرگ بیوگرافی مارک زاکربرگ بیوگرافی داستین مسکوویتز بیوگرافی پرنا کی بیوگرافی آنتون کاترین اسامی میلیاردرها
مسکوویتز که تاپیش از این عنوان جوانترین میلیاردر جهان را در اختیار داشت، با ۲۹ سال سن سرمایه‌ای به ارزش ۶.۸ میلیارد دلار در اختیار دارد. وی که هم‌اتاقی سابق مارک زاکربرگ، بنیانگذار شرکت فیس‌بوک در دانشگاه هاروارد بوده‌است، پس از دو سال درس را رها کرد تا به صورت تمام‌وقت در فیس‌بوک مشغول به‌کار شود. وی در سال ۲۰۰۸ فیس بوک را نیز ترک کرده و شرکت نرم‌افزاری Asana را راه‌اندازی کرد.
۳- مارک زاکربرگ (Mark Elliot Zuckerberg)
میلیاردرهای جوان روش میلیاردرها روش مارک زاکربرگ راز مارک زاکربرگ دارایی مارک زاکربرگ ثروت مارک زاکربرگ بیوگرافی مارک زاکربرگ بیوگرافی داستین مسکوویتز بیوگرافی پرنا کی بیوگرافی آنتون کاترین اسامی میلیاردرهافیس بوک امسال ۱۰ ساله شد و هیچ‌کس به اندازه بنیانگذار این شبکه اجتماعی از این موضوع خوشحال نبود. زاکربرگ ۲۹ ساله با ثروتی برابر ۲۸.۵ میلیارد دلار توانسته ارزش سهام شرکتش را در سال گذشته ۱۳۰ درصد افزایش دهد و همین موضوع ثروت زاکربرگ را در همین دوره دوبرابر کرد.

۴- آنتون کاترین

گرداننده قدیمی‌ترین و بزرگترین تولید کننده آنتن در جهان، تنها ۲۹ سال سن داشته و سومین نسل از خانواده‌اش به‌شمار می‌رود که در این حرفه مشغول به کار شده و تاکنون ثروتی به ارزش ۱.۳۵ میلیارد دلار را برای خود اندوخته‌است. این شرکت همچنین در زمینه تولید آنتن‌های رادیویی و تلویزیونی، ماهواره و سیستم‌های گیرنده زمینی و تجهیزات ارسال چند‌رسانه‌ای پرسرعت فعالیت دارد. این شرکت در سرتاسر جهان ۱۸ مرکز تولید و ۶ هزار ۸۰۰ کارمند برخوردار است و درآمد سالانه آن در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱.۸ میلیارد دلار بوده‌است.

 

۵- درو هوستون (Drew Houston)

میلیاردرهای جوان روش میلیاردرها روش مارک زاکربرگ راز مارک زاکربرگ دارایی مارک زاکربرگ ثروت مارک زاکربرگ بیوگرافی مارک زاکربرگ بیوگرافی داستین مسکوویتز بیوگرافی پرنا کی بیوگرافی آنتون کاترین اسامی میلیاردرها
بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت Dropbox با ۳۰ سال سن و ثروت ۱.۲ میلیارد دلار یکی از جدید‌ترین شگفتی‌سازان لیست جوانترین میلیاردرهای جهان است. وی که به‌تازگی به این لیست پیوسته،‌در سال ۲۰۰۷ خدمات به اشتراک‌گذاری مبتنی بر ابر را به همراه آرش فردوسی بنیانگذاری کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ