همسر رضا پهلوی با چه کسی ازدواج کرد؟ + عکس

3

همسر رضا پهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است.

وب سایت ضد انقلاب “پیک نت” در خبری از گلایه برخی کاربران و مخاطبینش از عدم انتشار علل جدایی رضا پهلوی و همسرش خبرداد.

این وب سایت به گونه ای خاص و زیرکانه طوری وانمود کرده که این مسئله اصلا امری مهم نیست و تجسس کردن در زندگی دیگران امری ناپسند است اما با همین ترفند با انتشار عکس هایی از رضا پهلوی اقدام به انتشار خبر جدایی وی از همسرش شده تا مبادا رضاپهلوی و طرفداران شاهنشاهی از این وب سایت خبری ناراحت شوند.

همسر یاسمین پهلوی همسر کوروش آموزگار همسر رضا پهلوی شوهر یاسمین پهلوی زن کوروش آموزگار زن رضا پهلوی بیوگرافی یاسمین پهلوی بیوگرافی کوروش آموزگار

در این خبر اینگونه آمده است: «چند روزی است که در پیام های مختلف از ما سئوال می شود که چرا در باره جدائی رضا پهلوی از همسرش خبر منتشر نمی کنید؟

در پاسخ به این خوانندگان خود می نویسیم:

۱- این خبر از سوی خود خانواده پهلوی تائید نشده است.

۲- میان این همه خبر و رویداد مهم داخلی و جهانی، فکر می کنید جدائی دو نفر از هم – حتی اگر مربوط به خانواده پهلوی باشد- آنقدر اهمیت دارد که باید فورا به آن پوشش خبری داد؟

۳- جدائی زن و شوهر از هم، – به هر دلیل و انگیزه ای- امری خصوصی است.

۴- بیشترین پوشش این خبر را برخی رسانه های جنجالی لس انجلس می کنند. فرو بردن بینی در زندگی خصوصی این و آن از شگردهای این رسانه ها برای متحرف کردن افکار عمومی از مسائل اصلی است.

همسر یاسمین پهلوی همسر کوروش آموزگار همسر رضا پهلوی شوهر یاسمین پهلوی زن کوروش آموزگار زن رضا پهلوی بیوگرافی یاسمین پهلوی بیوگرافی کوروش آموزگار
یاسمین پهلوی-همسر اول رضا پهلوی

۵- تا آنجا که از مجموعه خبرهای تا حالا منتشر شده استنباط می شود. همسر رضاپهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است. عکسی هم از رضاپهلوی با یک خانم جوان منتشر شده که گویا وی هم این خانم را به همسرش “یاسمین” ترجیح داده است.

همسر یاسمین پهلوی همسر کوروش آموزگار همسر رضا پهلوی شوهر یاسمین پهلوی زن کوروش آموزگار زن رضا پهلوی بیوگرافی یاسمین پهلوی بیوگرافی کوروش آموزگارزن جوانی که باعث جدایی رضا پهلوی از همسرش شده است

۶- کل ماجرا همین است و بقیه اش حاشیه سازی های سرگرم کننده.

لازم به ذکر است چندی پیش رسانه های برون مرزی خبر از جدایی رضا پهلوی از همسرش را منتشر کردند که تا کنون رضا پهلوی هیچگونه تکذیبیه ای در این خصوص صادر نکرده است و رسانه های مطلع اختلافات مالی را انگیزه این جدایی ذکر کرده اند. همچنین در خبرها آمده است یاسمین پهلوی همسر اول رضا پهلوی بعد از جدایی با کوروش آموزگار ازدواج کرده است.

هشت صبح
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. یلدا می گوید

    تو آمریکا جراحی بینی مد نشده؟

  2. kimia می گوید

    اگه دوست داری برو بینیتو عمل کن کسی جلوتو نگرفته

  3. فتانه می گوید

    خوب مرد وفاداری نبوده اما زن دومی چه نازه