اینستاگرام پرسپولیس را منهدم کنند!

0

افشین پیروانی سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر از من بخواهند به عنوان رکورددار کاپیتانی می‌روم و می‌گویم که این پیج را منهدم کنند. در بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و پدیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی خوشحالم که روز تولدم بازی پرسپولیس را تماشا می‌کنم و آنها بهترین هدیه را به من می‌دهند و وقتی تیم در حال برد است بهترین هدیه را گرفتم. ان شالله در نیمه دوم هم ۲ گل دیگر بزنند تا خوشحال به خانه برویم.

وی در خصوص جام ملت‌ها گفت: تیم ملی ما خوب بود و زمان خوبی برای قهرمانی ایران بود. از حالا باید برای ۴ سال دیگر آماده شویم. فکر می‌کنم با برنامه ریزی بهتر و شرایط بهتر می‌شد بهتر نتیجه بگیریم.

پیروانی در خصوص عملکرد کی‌روش در ۸ سال اخیر گفت: من برای کی‌روش آرزوی موفقیت می‌کنم و سعی می‌کنم به گذشته برنگردم.

وی در خصوص اشتباه مدافعان در بازی با ژاپن گفت: من فکر می‌کنم بازیکنان اشتباه کردند چون تا سوت شنیده نمی‌شود نباید اعتراضی کرد. در آن صحنه باید توپ را دنبال می‌کردند و این را مربیان به بازیکنانشان می‌گویند. اصلاً قرار بود چنین اتفاقی رخ دهد، ما بازیکنان با تجربه‌ای هم داشتیم، شاید اگر قبل از بازی با ژاپن یک تیم قوی‌تر به ما خورده بود ما مقابل ژاپن بهتر بازی می‌کردیم.

وی در خصوص هزینه‌های کادر فنی سابق تیم ملی و اینکه فدراسیون برای مربی بعدی تیم ملی چه کاری باید انجام بدهد گفت: اگر بخواهیم با تیم‌های بزرگ رقابت کنیم نباید هزینه‌ها کم شود. فوتبال هزینه دارد و باید مربی خوب داشته باشیم. در سطح ملی نباید کمبودی باشد و نباید بهانه دست مربی بدهیم. هزینه باید در تمام رشته‌ها انجام شود. به هر حال تیم ملی متعلق به مردم است و متاسفانه الان هم یک اختلافی افتاده بین ورزشکاران المپیکی و فوتبال. من فکر می‌کنم ترونالدو و مسی را کل دنیا می‌شناسند ولی بهترین ورزشکار انفرادی یک کشور را حتی چند در صد مردم کشور خودشان را هم نمی‌شناسند. ورزشکاران دیگر هم برای ما مقام آورده اند و باید به آنها احترام بگذاریم. قبلاً ما رفاقت بیشتری داشتیم و با تمامش ورزشکاران ارتباط خوبی داشتیم و اکثر رشته‌ها با هم در یک اردو بودیم. به نظرم الان باید رفاقت‌ها هم بیشتر شود.

پیروانی در خصوص اینکه گفته می‌شد با وی برای کی‌روش و برانکو هماهنگ شده بود گفت: با من هماهنگ نشده بود بلکه با نکونام هماهنگ شده بود. قرار بود خود آقای پروین خیلی تلاش کرد و اصلاً کسی با کسی قهر نبود. یک مصاحبه نباید به این جنجال‌ها می‌کشید شاید اگر کمی بهتر مدیریت می‌شد و حد و مرز مشخص شده بود این اتفاقات رخ نمی‌داد.

وی در خصوص اینستاگرام باشگاه پرسپولیس و حرف و حدیث‌های روزهای اخیر که گفته می‌شود دست وی بوده گفت: نزدیک به ۸۰۰ پیج پرسپولیس در حال حاضر وجود دارد. زمانی که من آمدم به من گفتند این پیج متعلق به باشگاه است و من هم نمی‌دانستم پیج باشگاه نیست. هیچ نامه‌ای هم به من نداده اند و همینجا می‌گویم که نامه بزنند تا منهدمش کنند و متلاشی اش کنند! اگر از من بخواهند به عنوان رکورددار کاپیتانی می‌روم و می‌گویم که این پیج را منهدم کنند. این پیج اصلاً دست من نیست. اصلاً من در این میان ذینفع نبودم.

پیروانی در خصوص اینکه قرار است عضو هیات مدیره شود گفت: من عاشق پرسپولیس هستم و اگر قرار باشد به سمت قبلی بر می‌گردم و هیات مدیره را قبول نمی‌کنم.

وی در خصوص پیوستن منشا به استقلال گفت: باشگاه پرسپولیس از همه بزرگ‌تر است و هواداران هم زیاد حساس نباشند. این تیم ان شالله امسال هم قهرمان است ولی می‌شد با مدیریت بهتر این قضیه را مدیریت کرد.

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ