جشنواره بین المللی فیس‌بوک فجر! / جوایز اصلی به حسینی، تتلو و ظریف رسید

0
مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فیس بوک فجر شب گذشته با حضور وزیر ارشاد، رئیس سازمان فیلترینگ، علیرضا رضاداد(دبیر دائم همه جشنواره‌ها) و جمعی از ادمین‌های صاحب‌ نام فیس بوک در نوک برج میلاد تهران، زیر آن آنتن بزرگه که wifi خیلی خوبی دارد برگزار شد.
یک جشنواره‌ غریب و مهجوری داریم در ایران که امسال پنجمین دوره‌اش در مرکز همایش‌های بین المللی رایزن برگزار شد. هدف از این مراسم شناسایی فعالان فضای مجازی است و از آن تحت عنوان “تقدیر از دوست‌داران فناوری” یاد می شود که البته اصلا مورد توجه مسئولان نیست و یک گوشه افتاده برای خودش!

فیس بوک فجر سوابق علیرضا رضاداد سازمان فیلترینگ جوایز فیسبوک جشنواره بین المللی فیس بوک بیوگرافی علیرضا رضاداد بهترین صفحه فیس بوک بهترین استاتوس

امسال مهدی مهدوی‌کیا، مازیار فلاحی، مهدی رحمتی و احسان خواجه‌امیری از مهمانان ویژه این برنامه بودند و از آنها به عنوان ستاره‌های فناوری ایران نام برده شد. ستاره‌ فناوری یک چیزی در مایه های فعال سیاسی و فرهنگی و اینهاست با این تفاوت که باید یک دستش به موس رایانه باشد و در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی ول بچرخد و با آن یک دست دیگر کارهای روزمره اش را (تا آنجا که دستش می‌رسد) انجام بدهد.

همان طور که در ابتدا هم اشاره شد این جشنواره مغفول مانده و کسی به آن توجه نمی کند. با توجه به این که مشرق نیوز کلا دستش در کار خیر است و گره از مشکلات خلق الله باز می‌کند(دست راستمان همیشه به موس است) بر آن شدیم تا با ترسیم یک نقشه راه درست و حسابی برای این جشنواره نشان بدهیم که عزیزان برگزار کننده در صورت حمایت‌های دولتی می توانند این جشنواره را در قالب یکی از الحاقات جشنواره های بین المللی فجر ارائه دهند.

فیس بوک فجر سوابق علیرضا رضاداد سازمان فیلترینگ جوایز فیسبوک جشنواره بین المللی فیس بوک بیوگرافی علیرضا رضاداد بهترین صفحه فیس بوک بهترین استاتوس

به هر حال وزیر ارشاد آمار داده‌اند که ۴ میلیون ایرانی عضو فیس بوک هستند و شاعر هم فرموده که چو عضوی اکانت آورد بیشمار//دگر عضوها را نماند قرار! پس بعید نیست که در سال‌های آینده شاهد انتشار چنین خبری باشیم:

به گزارش خبرنگار فرهنگی مشرق، مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فیس بوک فجر شب گذشته با حضور وزیر ارشاد، رئیس کمیته فیلترینگ، علیرضا رضاداد(دبیر دائم همه جشنواره‌ها) و جمعی از ادمین‌های صاحب‌نام فیس بوک در نوک برج میلاد تهران، زیر آن آنتن بزرگه که wifi خیلی خوبی دارد برگزار شد.

جوایز اصلی برگزیدگان این دوره از رقابت های فیس بوکی:

*مُودم بلورین بهترین استاتوس

جایزه ویژه این بخش برای استاتوس “اونایی که تو فیسبوک میرن آرشیو عکس‌های خلایق رو لایک می زنند و استتوس ملت رو نبش قبر می‌کنند همونایی هستند که تو زندگی عادیشون دائما تو کار مردم سرک می‌کشند” اهدا می شود به: PEDRAM_ALONE.

*مُودم بلورین بهترین استاتوس اقتباسی

جایزه ویژه این بخش برای استاتوس “روحانی مچکریم” اهدا می شود به: JONBESHE SABZE MAGHZ PESTEII.

*مُودم بلورین بهترین عکس پروفایل

جایزه ویژه این بخش با تعداد ۷۸۵ هزار لایک در عرض سه ساعت اهدا می‌شود به: تصویر پروفایل “شهلا مسگرآبادی (ADD ME)”

*مُودم بلورین بهترین کاربر آنلاین

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: دلارام دولاپهنا ادمین صفحه “حرف‌های مفت ۲۴ ساعته”

*مُودم بلورین بهترین ادمین

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: سیدمحمد حسینی(رفیق سابق احمدزاده) به پاس ۱۰ سال تلاش بی‌وقفه برای تغییر حکومت از طریق فیس بوک!

*مُودم بلورین بهترین نقش مکمل ادمین

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: امیرتتلو برای رعایت ادب و شب بخیر گفتن به فالوورها قبل از خوابیدن.

*مُودم بلورین بهترین تصویر فوتوشاپی

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: صفحه شخصی یک خبرنگار جوان برای انتشار عکسی خاص از آقا جواد و کاترین خانم.

*مُودم بلورین بهترین پست از نگاه فالوور ها‍

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: صفحه “BIA TOO FILTER” (اولین پایگاه فروش فیلترشکن و ساکس رایگان).

*مُودم بلورین بهترین نام‌گذاری صفحه فیس بوک

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: پیج “فالو نکنی از سگ کمتری”

*مُودم بلورین بهترین صفحه فیس بوک

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: هیئت داوران هیچ نامزدی را شایسته دریافت این جایزه ندانست.

*مُودم بلورین جایزه ویژه هیئت داوران

جایزه ویژه این بخش اهدا می‌شود به: محمدجواد ظریف برای انتشار اخبار دسته اول مملکت در صفحه شخصی.

***

پی نوشت: آرام آرام باید به اتفاقات مسخره عادت کنیم. چند سالی بساطمان همین است…

مشرق

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ