مبلغ قرارداد ساخت “کلاه قرمزی ۹۳” چقدر است؟

0

توافق قابل‌پیش‌بینی بین «کلاه قرمزی» و تلویزیونی‌ها ظاهراً برای تلویزیون خیلی گران تمام شده است. اخبار بیرون آمده از مبلغ قرارداد «کلاه قرمزی» نشان می‌دهد روی مبلغی کمتر از ۲ میلیارد تومان توافق شده است.

 بنا به سنت این سه سال پایان سال تلویزیون، امسال هم ماجرای کش‌مکش تولیدکنندگان «کلاه قرمزی» با مدیران تلویزیون به جریان افتاد. به‌روال معمول مدیران شبکه دو دائماً اعلام می‌کردند که امسال هم «کلاه قرمزی» ویژه ایام نوروز از تلویزیون پخش خواهد شد و ایرج طهماسب در سوی دیگر ماجرا اعلام می‌کرد که امسال برنامه ندارند، چون با تلویزیون به توافق نرسیده‌اند.

 کلاه قرمزی 93 سرمایه کلاه قرمزی درامد کلاه قرمزی حقوق کلاه قرمزی پشت صحنه کلاه قرمزی

این ماجرای قابل‌پیش‌بینی سرانجام با توافق دو سمت ماجرا پایان یافت. شبکه دوم اعلام کرد که امسال «کلاه قرمزی» پخش خواهد شد و طهماسب هم در نامه دیگری اعلام کرد که این اتفاق خواهد افتاد. در حالی که در همان زمان پیگیری ماجرا، اخبار تأیید شده‌ای از ضبط قسمت‌های جدید «کلاه قرمزی» در حال پخش بود.

 اما این توافق قابل‌پیش‌بینی ظاهراً برای تلویزیون خیلی گران تمام شده است. اخبار بیرون آمده از مبلغ قرارداد «کلاه قرمزی» نشان می‌دهد که روی مبلغی کمتر از ۲ میلیارد تومان برای تولید این برنامه از تلویزیون توافق شده است، رقمی که در مقیاس قراردادهای تلویزیونی برای برنامه کم‌هزینه‌ای مثل «کلاه قرمزی» باورنکردنی به نظر می‌رسد.

پیش‌بینی می‌شود در این اوضاع بی‌رمق مالی تلویزیون، احتمالاً وسوسه درآمد میلیاردی تبلیغات بازرگانی قبل و بعد و مابین برنامه، مسئولین تلویزیون را به این مبلغ راضی کرده است.

تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ