وان حمام گرانقیمت مگان و همسرش هری سوژه رسانه‌ها شد +عکس

0

وان حمام لوکس و گران قیمتی که مگان مارکل و همسرش هری، شاهزاده انگلیسی در حمام خانه خود نصب کردند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این زوج سلطنتی این وان را در حمام خانه خود در Frogmore Cottage نصب کردند. این وان که جنس آن از مس درخشان است توسط ویلیام هولاند صاحب یک شرکت لوکس که تامین‌کننده محصولات هتل‌های زنجیره‌ای Soho House است ساخته شده است.

وسایل منزل لاکچری همسر شاهزاده مگان مارکل کیست لوازم لوکس منزل گرانترین ها کالاهای لوکس قیمت وان حمام عروس ملکه انگلیس شاهزاده انگلیس خانه های رویایی و لوکس خاندان سلطنتی انگلیس حمام زنان حمام پرنس هری و مگان مارکل اخبار انگلیس اجناس لوکس

گفته می‌شود قیمت این وان حدود ۵۰۰۰ یورو است. همچنین کاشی‌های حمام این زوج سلطنتی انگلیس توسط کمپانی معتبر دیگری با نام Bert & May که با این هتل زنجیره‌ای کار می‌کنند تامین شده است. بنا به اعلام این شرکت این کاشی‌ها از ساختمان‌های قدیمی اسپانیا که توسط صنعت‌گران جلا داده شده و جان تازه‌ای گرفته‌اند فراهم شده است. قیمت هر کاشی مورد استفاده قرار گرفته‌شده حدود ۵ یورو است.

هری و همسرش مگان مارکل از مشتریان هتل زنجیره‌ای Soho House به شمار می‌روند. مارکوس اندرسون مدیر این هتل زنجیره‌ای از دوستان نزدیک مگان به شمار می‌رود. این زوج همچنین مبلمان مورد نیاز خود را از Soho Home تهیه کرده‌اند.

هفته گذشته اعلام شد تعمیرات محل اقامت این زوج در ویندسور حدود ۲.۴ میلیون یورو هزینه داشته است که از محل مالیات تامین شد. با این حال اقلام لوکسی مانند وان حمام که آن‌ها برای منزل خود خریداری کرده‌اند از بودجه خصوصی پرداخت شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ