رأی مردم به «سربازان وطن» برای حضور دوباره در «عصر جدید»

1

برنامه ویژه اعلام نتایج قسمت پانزدهم مسابقه «عصر جدید» از شبکه سه سیما پخش شد.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

مردم با رای دادن به دو شرکت کننده برگزیده از نگاه داوران، یک نفر را برای رسیدن به مرحله بعدی انتخاب کردند.

در بخش ابتدایی این برنامه علیخانی گفت: امشب آخرین قسمت از مرحله دوم عصر جدید روی آنتن می‌رود و آخرین برگزیده انتخاب مردمی معرفی می‌شود. در مرحله نیمه نهایی ۱۵ نفر حضور دارند و در پنج قسمت با سه اجرا شرکت کنندگان برگزیده انتخاب خواهند شد.

در بخش بعد، گروه آکروبات قنبری که در فصل مقدماتی نتوانست آرای مردم را برای رفتن به دور بعد کسب کند، مهمان هشتمین برنامه اعلام نتایج شد تا یک اجرای ویژه داشته باشد. قنبری در ۵۸ سالگی توانست حرکات و قدرت بدنی فوق‌العاده را به نمایش بگذارد.

در این بخش، آریا عظیمی نژاد گفت: پدر من مدیر تئاتر بود و من شاهد هنرنمایی این عزیزان در کودکی بودم؛ آن روز‌ها اوج این نمایش بود.

علیخانی هم رو به او گفت: با کاری که پدرت داشته، به نظرم تو می‌تونستی خیلی بهتر از این باشی! البته پدر من مدیر تئاتر نبود، اما بازیگر خوبی بود؛ وقتی می‌خواست پول بده، یک فیلمی بازی می‌کرد که نگو (خنده)

در بخش بعدی حبیب احمدزاده نویسنده کتاب های دفاع مقدس و مستندساز، مهمان ویژه آخرین برنامه اعلام نتیجه شد تا مهمترین تجربیات و روایت شکست‌ها و پیروزی‌های زندگی‌اش را با مردم، حضار و به‌ویژه شرکت‌کنندگان در میان بگذارد.

گروه سربازان وطن عصر جدید فینال عصر جدید داوران برنامه عصر جدید دانلود برنامه عصر جدید حبیب احمدزاده کیست برندگان عصر جدید با رای مردم برندگان عصر جدید برنامه عصر جدید شبکه سه اینستاگرام برنامه عصر جدید

در پایان این برنامه، با رای مردم گروه سربازان وطن با دو میلیون و ۷۵۰ هزار و ۸۸۱ رای به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. همچنین گروه شوک با دو میلیون و ۳۴ هزار و ۱۴۳ رای از این مرحله حذف شدند.

گفتنی است در هر قسمت از مرحله نیمه نهایی سه نفر (گروه) شرکت می‌کنند که یک نفر (گروه) به فینال راه پیدا می‌کند. مرحله نیمه نهایی از فردا شب آغاز می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. Mohamad می گوید

    گروه خوبی بودن حقشون بود بیان بالا