مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» به ایستگاه آخر رسید

0

آخرین قسمت مرحله نیمه نهایی برنامه تلویزیونی «عصر جدید» امشب با حضور داوران و شرکت کنندگان پخش می شود.

امشب گروه دختران نینجا، مهدی عبدالوند و گروه سربازان وطن با هم رقابت می‌کنند.

تاکنون، محمد زارع، پارسا خائف، فاطمه عبادی و سعید فتحی روشن  از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال رسیده‌اند و ظرف چند هفته آینده، عصر جدید استعداد‌ برتر خود را خواهد شناخت.

در مرحله نیمه نهایی این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

در نهایت مردم با رأی دادن به این چهار شرکت کننده، دو نفر را برای رسیدن به فینال انتخاب می‌کنند.

گفتنی است مرحله نیمه نهایی برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز‌های یکشنبه و دوشنبه پخش می‌شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود.

این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن می‌رود.

مهدی عبدالوند کیست گروه سربازان وطن عصر جدید عصر جدید امشب ساعت پخش برنامه عصر جدید دختران نینجا عصر جدید داوران برنامه عصر جدید برندگان عصر جدید با رای مردم برندگان عصر جدید برنامه عصر جدید شبکه سه اینستاگرام برنامه عصر جدید

امروز در آخرین قسمت از رقابت مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید میزبان گلاره عباسى هستیم و از او درباره سوینا ( سینماى ویژه نابینایان ) مى‌شنویم.

قسمت پنجم مرحله نیمه‌نهایى عصرجدید امشب بعد از خبر ساعت ٢٢ شبکه سه سیما

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ