چه خبر از فصل دوم سریال نون.خ

0

به گفته مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال، سعید آقاخانی کارگردان، نویسنده و دستیاران و عوامل دیگر مشغول آماده‌سازی لوکیشن‌ها، تکمیل گروه بازیگری و در واقع گذراندن روزهای پیش‌تولید فصل دوم ماجراهای نورالدین خانزاده هستند.

فرجی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به «نون.خ ۲» تأکید کرد: بازیگران فصل اول همه هستند و همان‌طور که قبلاً گفتم چون نقش روحانی در قصه نیست هومن حاجی‌عبداللهی را نداریم. هنوز با بازیگر جدیدی قرارداد نبسته‌ایم اما احتمال اضافه شدن بازیگران کمدی سینمایی و بومی زیاد است که در هفته‌های بعد مشخص می‌شود.

فرجی تهیه کننده این سریال در خصوص قصه فصل دوم «نون.خ» گفت:  فصل دوم سریال در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. قصه در حال تکمیل شدن است؛ ماجراهای نورالدین جذاب و فضای جدیدی پیدا خواهد کرد.

وی افزود: رسماً پیش‌تولید را شروع کرده‌ایم و مهرماه از کرمانشاه، فصل دوم «نون.خ» جلوی دوربین خواهد رفت.

تهیه‌کننده سریال «نون.خ» در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون.خ» بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌ کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ ۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

در سری اول این سریال، سعید آقاخانی که کارگردانی این سریال را هم برعهده دارد در نقش نورالدین خانزاده ایفای نقش کرد. حمیدرضا آذرنگ خلیل پسرعموی نورالدین و علی صادقی کاراکتر سیروس داماد نورالدین بودند. فریده سپاه‌منصور، هومن‌ حاجی‌عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، شیدا یوسفی، ندا قاسمی، محمد زارع‌زاده، عابدین رضایی، حسین مرادی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صبا ایزدپناه، وحید قاضی زاهد، سیروس سپهری، سیاوش مفیدی در فصل اول به عنوان بازیگر سریال «نون.خ» حضور داشتند.

منبع : تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ