وقتی جانی دپ از همسرش کتک حسابی می خورد +عکس

0

امبر هرد در یک فایل صوتی جنجالی بالاخره اعتراف کرد که همسر سابقش، جانی دپ، را کتک زده و در موارد متعددی وسایلی مانند قابلمه، گلدان و ماهیتابه را به سمت او پرت کرده است. این بازیگر ۳۳ ساله در یک سری فایل های صوتی که این زوج در سال ۲۰۱۵ و در جریان صحبت در مورد مشکلات زندگی زناشویی شان داشته اند از درگیری های خشونت آمیز خود و جانی دپ گفته است.

در یکی از این فایل های صوتی، هرد خطاب به دپ چنین می گوید: «متاسفم که مانند یک سیلی معمولی به صورتت ضربه نزدم اما در واقع تو را می زدم. مشت نمی زدم. عزیزم، تو مشت نمی خوردی. نمی دانم که در آن لحظه حرکت دستم چه بود اما تو حالت خوبه. به تو آسیب نرساندم، به تو مشت نزدم. داشتم به تو سیلی می زدم». امبر هرد که سفیر حقوق زنان و طرفدار افشاگری در مورد خشونت های خانگی است در ادامه صحبت های خود جانی دپ را به خاطر فرار از جروبحث آخر شب با خود سرزنش می کند و می گوید: «تو یک بچه هستی. بزرگ شو جانی».

وی در ادامه به این بازیگر ۵۶ ساله نامزد جایزه اسکار چنین می گوید: «تو به اندازه کافی یک حیوان را تحریک می کنی. در نهایت این کار را می کنی. مهم نیست که این کار چقدر دوستانه باشد، اصلاً جالب نیست». این صحبت ها تنها یکی از موارد درگیری های هرد و دپ در جریان دو ساعت جلسه درمانی رسمی است که با رضایت خود آنان روی تلفن همراه هرد ضبط شده و به تازگی در اختیار روزنامه دیلی میل قرار گرفته است. چندین فایل صوتی دیگر نیز وجود دارد که انتشار آن ها جزییات جنجالی بیشتری را در مورد درگیری های این دو و کتک کاری هایشان که با یک طلاق طولانی به پایان رسید فاش خواهد کرد.

در قسمت مربوط به جانی دپ در این نوار صوتی، او با لحنی خشمگینانه و از روی اوقات تلخی چنین می گوید: «صادقانه بگویم، دیشب احساس کردم. به تو فحش دادم زیرا نمی توانستم بیش از این قضیه را فیزیکی کنم، اینکه بیش از این یکدیگر را از لحاظ فیزیکی شکنجه کنیم. زیرا اگر این رویه را ادامه می دادیم، شرایط بسیار بد می شد. و عزیزم یک بار این را به تو گفته ام. تا سر حد مرگ می ترسم زیرا در حال حاضر ما یک صحنه جنایت واقعی هستیم». اما هرد که در می ۲۰۱۶ و پس از ۱۸ ماه زندگی مشترک، با زدن اتهام خشونت فیزیکی نسبت به دپ درخواست طلاق داده بود در ادامه صحبت هایش در این فایل صوتی بار دیگر به کتک زدن جانی دپ اعتراف می کند: «نمی توانم به تو قول دهم که بار دیگر خشونت فیزیکی به کار نبرم. خدای من، گاهی اوقات آن قدر دیوانه می شوم که کنترلم را از دست می دهم».

همسر جانی دپ همسر بازیگران همسر امبر هرد کتک کاری بازیگران قد و وزن امبر هرد عکس جدید بازیگران عکس بازیگران هالیوود خشونت زنان علیه مردان خشونت زنان خشونت در آمریکا بیوگرافی جانی دپ بیوگرافی امبر هرد بازیگر زن آمریکایی اسامی بازیگران زن خارجی

بعد از آنکه امبر هرد در مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست خود را قربانی خشونت خانوادگی شوهر سابقش نشان داد، جانی دپ ادعاهای وی را رد کرده و ادعا کرد که وی قربانی واقعی این خشونت ها بوده و با شکایت از هرد درخواست ۵۰ میلیون دلار غرامت به خاطر صدماتی شد که ادعاهای هرد به شهرت، اعتبار و حرفه او زده است. وی در شکواییه خود ادعا می کند که هرد به طور مرتب اشیایی را به سمت او پرت کرده که در مواردی باعث آسیب فیزیکی شدید به او شده است. وی هرد را نه قربانی خشونت خانوادگی بلکه متهم این خشونت معرفی می کند. هرد نیز در پاسخ به این شکواییه، شکایت ۳۰۰ صفحه ای خود را به ثبت رساند که در آن از خشونت های «هولناک» دپ نسبت به خود گفته و او را یک «هیولا» خطاب قرار می داد.

وی تصاویری از کبودی ها و زخم های روی بدن خود، تکه های از موهایش که ظاهراً توسط دپ کنده شده بود و مبلمان های خرد شده را در شکواییه خود گنجانده است که همگی از خشونت دپ حکایت دارند. اکنون با انتشار فایل صوتی که توسط این زوج سابق ضبط شده به نظر می رسد که این دو مشترکاً علیه یکدیگر به اعمال خشونت پرداخته و برخلاف ادعاهایشان، هر دو به کررات دیگری را هدف خشونت فیزیکی و زبانی قرار می داده اند. هرد و دپ در فوریه ۲۰۱۵ با هم ازدواج کرده و کمتر از دو سال بعد با درخواست طلاق هرد از هم جدا شدند. در نهایت این دو به صورت توافقی به طلاق رضایت داده و در جریان آن جانی دپ ۷ میلیون دلار به هرد پرداخت کرد که این مبلغ توسط هرد صرف امور خیریه شد.

با این وجود، درگیری های این دو و اتهام هایشان نسبت به یکدیگر همچنان ادامه دارد. فایل های صوتی که به تازگی منتشر شده حدود یک سال قبل از جدایی هرد و دپ ضبط شده است. در دورانی که زندگی عاشقانه این دو به سرعت به یک زندگی زناشویی فروپاشیده تبدیل شد که با هر بار بحث و جدل، این دو مدتی از هم دور می ماندند. هرد ادعا می کند که بعد از هر درگیری، دپ به یک «شوهر دوران تعطیلات» تبدیل شده و دپ نیز ادعا کرده وقتی که هرد «دیوانه و خشمگین» می شده او ترجیح داده همسرش را برای مدتی ترک کند.

در یکی از این شکایت های دپ از هرد که در فایل صوتی آمده وی چنین می گوید: «نمی خواهم در یک جروبحث فیزیکی با تو باشم… تو دیشب مرا زدی. من آنی نیستم که گلدان و چیزهای دیگر را پرت می کنم». هرد در پاسخ می گوید: «این قضیه فرق می کند. این قضیه فرق می کند. یکی نفی کننده دیگری نیست. به هم ربطی ندارند. این نتیجه گیری کاملاً اشتباه است. اینکه من به سمت تو قابلمه و ماهیتابه پرت کرده ام به این معنا نیست که نمی توانی بیایی و در خانه ام را بزنی. تنها به این دلیل که پرت کردن گلدانی در کار بوده به این معنا نیست که نیایی و در خانه مرا نزنی».

دپ در پاسخ به این صحبت ها چنین می گوید: «واقعاً؟ باید می گذاشتم پرت می کردی؟ تنها باری که من به سمت تو چیزی پرت کردم زمانی بود که تو بطری ها را در استرالیا به سمتم پرت کردی». هرد در ادامه می گوید که هیچ ارتباطی بین ثابت کردن شخص پرتاب کننده اشیاء به سمت دیگری و اینکه دپ به دلیل این درگیری ها از هرد دوری کرده وجود ندارد. دپ در پاسخ به این صحبت ها، صدایش را بالا برده و با لحنی که عصبانیت شدیدش را نشان می دهد می گوید: «زیرا این یک حرکت غیرمنطقی و خشونت آمیز است. از این رو مرد می خواهد از آن منطقه خارج شود تا آنقدر عصبانی نشود که همسر لعنتی اش را له کند».

در ادامه این فایل صوتی، دپ بار دیگر به کتک خوردن توسط هرد در دعوایی دیگر اشاره می کند که در آن همسر سابقش خشن شده و با مشت به فک او کوبیده است. هرد نیز در پاسخ می گوید: «تو هم جوابم را دادی پس طوری رفتار نکن که انگار تو هم مشارکت نداشتی» که این پاسخ دپ را در پی دارد: «تو را به سمت عقب هل دادم». در ادامه این فایل صوتی بحث دپ و هرد بر سر این است که ضربات هرد به صورت دپ از نوع مشت بوده یا سیلی های ساده.

دپ در ادامه با داشتن دستکم ۳ درگیری فیزیکی در یک تا دو ماه گذشته اشاره می کند و می گوید: «اگر درگیری فیزیکی شود باید از هم جدا شویم. باید از هم فاصله بگیریم. چه برای یک ساعت باشد چه ده ساعت و چه یک روز. باید این کار را بکنیم. اینطوری دیگر خشونت فیزیکی علیه یکدیگر در کار نخواهد بود. تمام حرف من این است که باید هر چقدر زمان که لازم است را به کار بگیریم. تو نیاز داری، من نیاز دارم به اینکه به نحوی اجازه دهیم اوضاع برای دقایقی آرام بگیرد. تا اینکه من و تو یکدیگر را نکشیم و حتی بدتر. می دانی، اینکه واقعاً یکدیگر را نکشم یا از هم جدا نشویم یا هر چیز دیگری».

این فایل صوتی در نهایت به پایان درگیری و آشتی بین طرفین منتهی می شود که در آن دپ به همسرش می گوید: «بیا نهایت سعی مان را بکنیم چیزی که در این ماشین خراب شده را ترمیم کنیم. من تو را دوست دارم و می خواهم که زنم باشی. و می خواهم که شوهرت باشم. و می خواهم که شوهر خوبی باشم». هرد نیز در پاسخ به این صحبت های دپ چنین پاسخ می دهد: «من هم تو را دوست دارم. می دانم که اینطور می توانیم با هم خوب باشیم». اما تنها چند ماه پس از ضبط این فایل صوتی، امبر هرد درخواست جدایی از جانی دپ را داده و این دو بعد از چند سال درگیری بر سر شرایط جدایی، به طور رسمی از هم طلاق گرفتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ