فیلم های سینمایی تلویزیون در شنبه ۲ فروردین ۹۹ +ساعت پخش

0

در روز شنبه ۲ فروردین ماه با فیلم‌های سینمایی شبکه ها همراه باشید.

شبکه های یک، دو، سه ، چهار، نمایش، امید، کودک و افق با پخش فیلم های سینمایی جدید از سینمای ایران و جهان و فیلم های آرشیوی در ایام نوروز، همراه بینندگان خواهند بود.

*** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «استن و اولی» به کارگردانی «جان اس بیرد» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۱ از شبکه یک سیما پخش می شود.
این فیلم در ژانر خانوادگی و کمدی و محصول ۲۰۱۸ انگلیس است و استیو کوگان، جان سی ریلی، نینا آریاندا و شرلی هندرسون از بازیگران این فیلم هستند.
«استن و اولی» داستان واقعی یکی از بزرگ ترین کمدین‌های دو نفره هالیوود یعنی لورل و هاردی را بازگو می‎کند. این فیلم داستان گرم و صمیمانه سفر این دو هنرمند به انگلستان و ایرلند را روایت می‎کند؛ سفری که به تور خداحافظی پیروزمندانه‎ آنها تبدیل شد.
************************************************

*** شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «اورست» به کارگردانی «بالتازار کرماکور» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱:۳۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.
داستان این فیلم با بازی جیسون کلارک، انگ فولا شرپا و توماس ام. رایت مربوط به صعود گروهی هشت نفره است. در صبح روز ۱۰ می، کوهنوردان از دو هیئت اعزامی، حرکت نهایی خود را برای صعود آغاز می کنند. با یک اتفاق کوچک، کولاک شدیدی آغاز می شود. تاکنون انسان با چنین کولاک شدیدی مواجه نشده بود. وقوع برف شدید و کولاک، باعث اتفاقات وحشتناکی می شود. در راه صعود به بلندترین قله جهان، خطرات زیادی جان آنها را تهدید می کند.
************************************************
فیلم سینمایی «پرز، موش دندون بچه ها» به کارگردانی «آندراس جی اسچیر» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: پرز، موشی است که دندان افتادۀ بچه ها را به کارگاه موش ها برده و پس از تبدیل کردن دندان به مروارید، آنها را به یک سکۀ طلا به جواهرفروشی می فروشد و سکه را زیر بالش آن کودک می گذارد. این بار پرز، درگیر ماجراهای خانوادهای می شود که دندان پسر آنها نیز افتاده و در عین حال خودشان نیز مشغله های زیادی دارند و …
************************************************
فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟» به کارگردانی «صادق پروین آشتیانی» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش می شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک شهر… یک کلید… و یک سفر… پدر سفری را آغاز می کند… سفری که پایانی است بر سال ها سکوت… سفری برای رهایی… برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته… سفری برای پیدا شدن یک در… برای سبز ماندن خانواده اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه اش خورشید…
پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی و عطا سلمانیان در فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید؟» ایفای نقش کرده اند.
************************************************

*** شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «فورد در برابر فراری» به کارگردانی «جیمز منگولد» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.
در این فیلم با بازی کریستین بیل، مت دیمون، جان برنثال و کترینا بلف که موضوع آن در سال ۱۹۹۶ روی می دهد، خواهیم دید: کارول شِلبی و کِن مایلز رفقای قدیمی هستند که آخرین گفتگویشان به نزاع و درگیری فیزیکی و پرتاب آچار کِن به سوی کارول ختم شده است! کارول شِلبی تنها راننده آمریکایی است که یک بار در مسابقات اتومبیلرانی لِمَن به پیروزی رسیده است. کارول با وجودی که جوان است، به دلیل ناراحتی قلبی، رانندگی را کنار گذاشته و به تقویت موتور اتومبیل برای شرکت در مسابقات و فروش اتومبیل روی آورده است. کن مایلز هم مکانیک و راننده حرفه ایِ بداخم و انزواطلبی است که سال ها پیش از انگلیس به آمریکا مهاجرت کرده و اکنون با همسر و پسرش زندگی می کند. او به تازگی به واسطه بدهی مالیاتی گاراژ خود را از دست داده و اوضاع مالی خوبی ندارد. در همین ایام، هنری فورد دوم مدیر شرکت اتومبیل سازی فورد در دهه ۶۰ میلادی و مدیری توانا، جدی، اهل مشورت و البته مغرور است اما …
************************************************

*** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «ادموند» به کارگردانی«الکسی میشالیک» محصول ۲۰۱۸ فرانسه و بلژیک، شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.
در خلاصه این فیلم تاریخی با بازی توماس سولیورس، الکسی میشالیک و اولیور گوآرمت آمده است: دسامبر ۱۹۸۷، پاریس (ادموند روستاند) نویسنده نمایش نامه های نه چندان موفق، هنوز به سن ۳۰ سالگی نرسیده اما همسر و دو فرزند دارد که باید از پس هزینه های آنها بر بیاید او چاره ای ندارد هر طور شده یک نمایش نامه پرفروش بنویسد. تا این که در عین ناامیدی، ناگهان یک هنرپیشه معروف که دو سرمایه گذار دارد، یک پیشنهاد شگفت‌انگیز به ادموند می دهد…
************************************************

*** شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «فرار از اردو» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
در این فیلم خواهیم دید: گروه دانش آموزان برای اردوی دریا به شمال آمده اند. ولی با نظر مسئولین دبیرستان ناگهان هدف اردو تغییر می کند. برخی از بچه ها که این بدقولی را نپذیرفته اند. از اردو جدا شده تا خود را به دریا برسانند ولی در مسیر راه درگیر ماجراهای متفاوت می شوند. با پشت سر گذاشتن حوادث آن‌ها سعی دارند خود را به قلعه رودخان محل استقرار اردو برسانند و …
محمد بحرانی، سیروس همتی، شکر خدا گودرزی، علیرضا مهران، حمید رضا فلاحی، حمید یوسفی، حسین آقایی، عباس میرجینی و سید مجتبی موسوی در این فیلم بازی کرده اند.
************************************************
فیلم سینمایی «همیشه شادی» به کارگردانی «اندرا کومار» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
این فیلم با بازی آجی دوگان، مدهوری دیکسیت و آنیل کاپور داستان دو مردی را روایت می کند که به همراه راننده شان قرار است پول های یک کلاهبردار را به سرقت ببرند. آنها پول ها را می دزدند، اما راننده پول ها را برداشته و فرار می کند. پس از مدتی آنها راننده را پیدا می کنند اما در حین تعقیب و گریز ماشین این راننده فراری از جاده خارج شده و چپ می کند. مردم دور او جمع می شود و در لحظه آخر او به رمز جای پول های سرقت شده را می گوید. همه افرادی که بالای سر او بوده اند حالا هر طور شده می خواهند خود را به محل پول ها برسانند. محل مخفی پول ها در یک باغ وحش است وقتی آنها با هر مصیبتی که شده خود را به باغ وحش می رسانند متوجه می شوند یک سرمایه گذار حقه باز می خواهد حیوانات باغ را مسموم کرده تا با از بین بردن باغ وحش، یک مرکز تجاری در زمین های باغ وحش بسازد. وقتی آنها از ماجرا باخبر می شوند …
************************************************

*** شبکه نمایش

فیلم های سینمایی«کریستوفر رابین»، «جک غول کش»، «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندلوالد»، «لونه زنبور»، «مردان سیاه پوش: بین الملی»، «اعجوبه»، شنبه ۲ فروردین ۹۹ ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۹، ۲۱، ۲۳ و ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می شود.
************************************************

*** شبکه امید

فیلم سینمایی «شیرشاه» به کارگردانی «جان فاورائو»، شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان درباره‌ شیری جوان به نام سیمبا است که فکر می‌کند باعث مرگ پدرش شده است و به همین منظور از هویتش به عنوان پادشاه آینده فرار می‌کند.
************************************************

*** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی « دورائمون ـ ماجراجویی در قطب»، شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: دورائمون قادر به تحمل گرمای نیم فصل تابستان نیست و به همراه نوبیتا به یک کوه یخی در اقیانوس آرام می‌رود و یک پارک تفریحی را برای خودش و دوستانش می‌سازد. در هنگام ایجاد پارک تفریحی، گروه حلقه طلایی مرموز در یخ پیدا می کند. با بررسی دقیق تر، آنها مشخص می کنند که حلقه در قطب جنوب ۱۰۰۰۰۰ سال پیش به خاک سپرده شده بود. دورائمون و دوستانش به قطب جنوب به دنبال صاحب حلقه به خرابه های یک شهرستان بزرگ که در یخ دفن شده است می‌روند. با استفاده از کمربند سفر زمان دورائمون این گروه به ۱۰۰،۰۰۰ سال پیش باز م یگردد و با دختر جوانی به نام کارا که با حلقه مرموز متصل است، ملاقات می کند. اما …
************************************************

*** شبکه افق

فیلم سینمایی «افتخار پدر من» به کارگردانی «ایو روبر» شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۵ از شبکه افق پخش می شود.
************************************************

*** شبکه جهانی جام جم

فیلم سینمایی «امین و اکوان» به کارگردانی «زحل رضوی»، شنبه ۲ فروردین ماه ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش می شود .
این فیلم یک انیمیشن سینمایی جذاب است که داستان دو نفر به نام امین و اکوان را به تصویر کشیده، امین آرایشگری خوش قلب و مهربان بوده و اکوان فردی حسود و تنگ نظر که با امین طرح دوستی ریخته و می خواهد بدون زحمت پول های امین را خرج کند .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ