فیروزه همسر کورس ناظمیان +عکس

2

قبل از انقلاب، کورس ناظمی همسر اول مهستی پس از مدتی زندگی با او ، عاشق فیروزه خوانندۀ کوچه‌بازاری شد و از مهستی جدا شد و با فیروزه ازدواج کرد.

مهستی علاقۀ زیادی به همسرش داشت و با این رخداد بسیار غمگین شد و ترانه‌های بیا خونه، بازیچه و سرانجام دلقک را خطاب به کورس ناظمیان، خواند.

مهستی ۲ بار ازدواج کرد و سرانجام هر دو ازدواج، جدایی بود. وی از ازدواج نخست با کورس ناظمیان صاحب دختری به نام سحر ناظمیان شد. ازدواج دوم او با بهرام سنندجی صاحب کارخانهٔ کفش بود. مهستی از تنها دختر خود یعنی سحر دو نوۀ دختری به نام‌های ناتاشا و ناتالی داشت.

همسران مهستی مجلات قدیمی کورس ناظمیان کیست قدیمی ها عکس قدیمی خواننده قبل از انقلاب بیوگرافی مهستی

از سمت راست کوروس ناظمیان ، زینب مادر مهستی، مهستی و  سحر (کوروس ناظمیان در آن زمان مدیر شرکت کشتیرانی جنوب بود)

مجله دختران و پسران هفتم مهرماه سال ۱۳۵۳ سوژه جدایی مهستی با همسرش و ازدواج او با فیروزه تا مدتها تیتر اغلب مجلات سال ۱۳۵۳ بود. حتی مجله دختران و پسران که معمولا کمتر به چنین حواشی می پرداخت نیز از این سوژه عبور نمی کند و با چاپ یک عکس رنگی از فیروزه در پشت جلد شماره مهرماه سال پنجاه و سه خود، به استقبال این سوژه میرود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. داریوش می گوید

    چه علتی باعث شده که جداشوند؟فیروزه در آن زمان یک سوم صدای مهستی را هم نداشت. متاسفانه بعضی از مردان محترم چگونه در زمان تاهل عاشق شخص دیگری میشوند واقعا سوال برانگیز است چراکه وقتی با کسی عهد بستی فقط مرگ باید جدایتان کند …پولدار بودن بسیار در این باره سهم زیادی دارد مردان ثروتمند فکر میکنند که باید ازدواجهای متعدد داشته باشند…چقدر این طرز فکر وحشتناک است

    1. افسانه می گوید

      دقیقا همینه ؛ آخه مگه اصلا اون زمان زیباتر و خوش صداتر و معروفتر از مهستی هم داشتیم ؟ زنی که تمام ایران عاشقش بودن . آخه آدم ایفون سیزده رو ول میکنه بره نوکیا بگیره