آیا مدرک تحصیلی سینا کمالخانی نماینده تفرش جعلی است؟

0

نماینده تفرش در مجلس یازدهم که ابهاماتی به مدرک تحصیلی او وارد شده بود ادعای جعلی بودن را رد کرد.

از صبح امروز خبری مبنی بر جعلی بودن مدرک تحصیلی نماینده تفرش در مجلس یازدهم در فضای خبری و رسانه ای منتشر شد.

سینا کمالخانی نماینده تفرش در مجلس یازدهم که با گرایش مستقل در این مجلس حضور دارد در گفتگو با خبرآنلاین گفت: جعلی بودن مدرک تحصیلی من صحت ندارد.

وی افزود: هیات نظارت استان ابهاماتی را وارد کرده ولی معاون سیاسی استان در گفتگویی این موضوع را رد کرده است.

این نماینده مجلس یازدهم درخصوص نظر شورای نگهبان در اینباره نیز گفت: مشکلی به مدرک تحصیلی من وارد نیست، حتی خودم هم نمیدانم علت این ابهام چیست. در حال نامه نگاری با شورای نگهبان هستم ولی تا جایی که مطلعم شوای نگهبان هم این ادعا را تایید نکرده است.

این اظهارات درحالی از سوی نماینده تفرش مطرح شد که بهروز اکرمی معاون سیاسی اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرده بود، بنده از صحت جعلی بودن مدرک هیچ اطلاعی نداشته، ولی شورای نگهبان کشور به نقصی در پرونده منتخب مردم شهرستان‌های آشتیان، فراهان و تفرش در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پی برده است.

وی همچنین اعلام کرده بود: منتظر بررسی و نظر نهایی شورای نگهبان و وزارت کشور نسبت به پرونده منتخب مردم شهرستان‌های آشتیان، فراهان و تفرش در یازدهمین مجلس شورای اسلامی هستیم که این کار زمان بر است و هر چه وزارت کشور و شورای نگهبان تصمیم بگیرند، بدان عمل خواهد شد.

سینا کمال خانی نماینده تفرش سینا کمال خانی کیست تخلفات سینا کمالخانی تحصیلات نمایندگان مجلس اسامی نمایندگان مجلس یازدهم اخبار شورای نگهبان اخبار تفرش اخبار استان مرکزی

سینا کمالخانی سیاستمدار جوان ایرانی است. وی موفق شد در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۳،۷۵۲ رای از مجموع ۳۶،۶۰۲ رای (معادل ۳۷/۵۷ درصد آرا)، از حوزه انتخابیه تفرش ، فراهان و آشتیان از استان مرکزی انتخاب گردد و در سن ۳۲ سالگی به مجلس راه یابد.

سینا کمالخانی متولد ۲۲ خرداد ۱۳۶۶ در تفرش، متاهل و صاحب یک فرزند است. کمال‌خانی به عنوان یکی از جوان‌ترین نماینده‌های مجلس یازدهم معرفی شده‌است.

منبع : خبر آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ