قاتل فراری در ساوه دستگیر شد

0

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری یک قاتل فراری در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

علی‌اکبر عیسی‌آبادی اظهار کرد: در پی وقوع قتلی در دهم اردیبهشت ماه جاری در استان همدان و فرار قاتل، اقدامات فراگیر پلیس برای دستگیری این مجرم متواری در کشور آغاز شد.

وی ادامه داد: به همین منظور مأموران انتظامی شهرستان ساوه نیز از چند روز گذشته طرح‌های کنترلی و مراقبتی خود از جمله نظارت بر تردد خودروهای عبوری در سطح محورهای مواصلاتی استان را برای دستگیری قاتل فراری در دستورکار قرار دادند تا اینکه روز گذشته هنگام اجرای طرح، مأموران به یک دستگاه خودروی سواری با ۲ سرنشین مرد مشکوک شده و اقدام به توقف خودرو و بررسی آن کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: با انجام بررسی‌های پلیسی و استعلامات صورت گرفته، در نهایت مشخص شد خودروی توقیفی داری سابقه سرقت بوده و مالک آن نیز به قتل رسیده است.

عیسی‌آبادی گفت: با انتقال خودروی سرقتی به پارکینگ و انتقال متهمان به پلیس آگاهی شهرستان ساوه، بازجویی‌های فنی از آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: با اتمام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی، سرانجام یکی از متهمان که مشخصات او با مشخصات اعلام شده از فرد قاتل متواری مشابهت داشت، لب به اعتراف گشود و گفت با مالک خودرو از یک‌سال پیش دوست شده و با یکدیگر به‌دنبال اشیای زیرخاکی و عتیقه بوده‌اند که در روز وقوع حادثه با او به‌دلیل برخی اختلافات درگیر شده و با ۲ عدد بلوک سیمانی و ضربه به سرش او را به قتل رسانده و سپس از محل متواری شده است.

وی با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی، افزود: نیروی انتظامی حافظ جان، مال، نظم و آرامش مردم است و همه توان و تلاش خود را برای برقراری امنیت به‌کار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع : مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ