مایلی کهن دوباره به علی دایی و پرسپولیس حمله کرد

0

جنجال های ایجاد شده در باشگاه پرسپولیس باعث شد تا دوباره سرو کله محمد مایلی کهن پیدا شود و علیه علی دایی و پرسپولیس تا می تواند صحبت کند.

 همسر محمد مایلی کهن محمد مایلی کهن کجاست سایت پرسپولیس بیوگرافی محمد مایلی کهن اخبار فوری پرسپولیس
 مایلی کهن دوباره به علی دایی تاخت و علی پروین را نیز از حملات کلامی خود بی نصیب نگذاشت.
مایلی کهن که مصاحبه کردن علیه پرسپولیس را وظیفه خود می داند با بیان اینکه بعد از عید دیگر نمی‌خواستم صحبت کنم اما فضای مسمومی ایجاد شد که مجبورم دوباره حرف‌هایی را بزنم اظهار داشت: طی همین مدت ببینید چه صحبت‌هایی در مورد بی پولی کرده و حتی گفته اند پول آجیل شب عید را هم نداریم و به دنبال وام ۵۰ میلیونی هستیم. می‌گفتند پول نداریم اما ماهی ۱۵ میلیون خرج لباس‌هایمان است.
مگر عنوان نمی‌کردند که ماشین نگرفته‌اند و می‌گفتند کدام پورشه؟ حالا می‌گویند اسنادش مشکل دارد و با ترس و لرز سوارش می‌شویم! یا می‌گفتند رقم قراردادهایمان میلیاردی نیست و اما الان مشخص شده که حداقل قرارداد هفت هشت ده نفر میلیاردی است. کدام حرف درست است و کدام حرف دروغ؟ من حرف‌هایم مستند است.
وی افزود: الان هم می‌گویند سند سازی صورت گرفته است. این حرف یعنی چه؟ قرارداد بند دارد و پرداخت آن طبق زمانبندی انجام می‌شود ضمن اینکه حدود ۱۰ درصد این قرارداد به سازمان لیگ می‌رسد و در همان اول فصل هم باید ۵ درصد از این مبلغ به عنوان مالیات کسر شود.
بنابراین طوری صحبت می‌کنند که انگار باید همه پول را بگیرند. بعد هم مگر لیگ تمام شده است؟ از یک سو می‌گویند پول نگرفته‌ایم و از سوی دیگر پس از انتشار لیست می‌گویند ۴۰-۵۰ درصد گرفته‌اند. آقای مربی هم شب گذشته پس از کلی فکر گفت همین مقدار را گرفته است که به نظر من این مبلغ روآبی است!
مایلی کهن در ادامه به فارس گفت: شما تا دقیقه ۸۸ از راه‌آهن جلو بودید و خوردن گل مساوی، روح فوتبال است که ما آن را با جنگ اشتباه گرفته‌ایم. بعد ببینید چه کسی گل را می‌زند؟ یک بازیکن جوان به نام علی عظیمی، همانی که آقایان پارسال در راه‌آهن بودند هم برای این تیم به پرسپولیس گل زد و همین آقایان از خوشحالی سرشان به سقف آسمان خورد. آنجا این آقا به رویانیان می‌خندد و ریشخند می‌زند و می‌گوید تو به ریشت نناز. یعنی خیال نکن تو ریش داری و من از ریش تو نمی‌ترسم و به ریش نیست و به ریشه است. بعد این صحبت‌ها ریشه به ریش می‌رسد و همه چیز گل و بلبل می‌شود؟

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال خاطر نشان کرد: ببینید کسی که دو کلاس سواد ندارد چگونه بی‌رحمانه علیه وزیر ورزش و معاون او که قهرمان المپیک و جهان است صحبت می‌کند و حتی عنوان می‌کند که آنها نه تحصیلات دارند و نه ورزشی محسوب می‌شوند و نه قهرمان بوده‌اند و در دنیا فقط ما از آسمان افتاده‌ایم. به گونه‌ای هم رفتار شده که امروز همه علیه فوتبال جبهه‌گیری می‌‌کنند و حق هم دارند چون نه نوع رفتار و نه نوع عملکردمان قابل توجیه است.

مایلی کهن گفت: این آقا گفته است که سال ۲۰۱۴ است و دیگر دفتر یک باشگاه در صندوق عقب یک ماشین نیست. این حرف درست است اما خود مربی چطور؟ مربی باید از همه به روز تر باشد. شما سر نیمکت تیمت بیزنس کرده و با دخترت در تمرین بازی می‌کنی و در هتل هم تا صبح سرگرم هستی و بیداری.

مایلی‌کهن در پایان گفت: صحبت در مورد تجارت و بیزینش آقایان زیاد است که جای بحث زیادی دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ