واکنش تهیه کننده سریال جشن سربرون به مرگ کریم اکبری مبارکه بر اثر کرونا

0

حسن نجاریان به حواشی مرگ مرحوم اکبری مبارکه واکنش نشان داده است.

حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» در واکنش به ابتلای زنده‌یاد کریم اکبری‌مبارکه به کرونا در فرآیند تولید این سریال، توضیحاتی ارائه کرد.
حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی درباره ابتلا به کرونا و درگذشت زنده‌یاد کریم اکبری مبارکه در روند تولید این سریال بیان کرد: این ماجرا برای ما بسیار تاسف برانگیز بود و خیلی ناراحت شدیم که فردی شریف و یکی از دوستانمان را از دست دادیم.

کریم اکبری مبارکه کدام بازیگران کرونا گرفتند علت مرگ بازیگران سریال آتش و یاد (جشن سربرون) حسن نجاریان کیست بیوگرافی کریم اکبری مبارکه بازیگران آتش و یاد (جشن سربرون) افراد معروف کرونایی اخبار فیلم و سریال

وی درباره رعایت پروتکل‌ها توسط عوامل صحنه اظهار کرد: ما از عوامل صحنه تست گرفتیم، گریموری که خانم اسکندری را گریم می‌کرد و گریمور آقا هر دو تست‌هایشان منفی بود. کریم اکبری هم سر صحنه بود که پزشک با تب‌سنجی متوجه شد او حالش خوب نیست و بلافاصله از سر صحنه او را به منزل فرستادیم. از هفته پیش در منزل در حال استراحت بود که چند روز پیش به دلیل وخامت حالش او را در بیمارستان بستری کردند.

نجاریان در پاسخ به اینکه در برخی از پروژه‌ها از جمله «جشن سر برون» شنیده شده که کمتر مراقبت‌های بهداشتی انجام می‌شود، عنوان کرد: ما مجبوریم و تلاشمان هم این بوده است که پروتکل‌ها را رعایت کنیم، همه تمام هزینه‌ها را هم پذیرفته‌ایم. استفاده از ماسک، الکل، دستکش و… ممکن است در برخی پروژه‌ها نباشد ولی ما رعایت کردیم. ضدعفونی وسایل، لوکیشن ها و… به صورت روزانه انجام می‌شود.

این تهیه‌کننده با اشاره به درگذشت کریم اکبری مبارکه و تعطیلی گروه یادآور شد: به نظرم باید تلاش کنیم خانواده ایشان بتواند آرامش داشته باشد. ما برای احترام به وی، به مدت سه روز سریال را متوقف کردیم.
وی در پایان با اشاره به ساخت سریال و ادامه این شرایط گفت: تولید سریال احتمالاً تا یک سال دیگر ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ