راز مگوی علیرضا خمسه در چهل تیکه فاش شد +فیلم

0

علیرضا خمسه در برنامه چهل تیکه از بلال فروشی و دست فروشی‌اش در دوران کودکی صحبت کرد.

شب گذشته علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون، مهمان برنامه «چهل تیکه» شبکه نسیم بود و درباره حضورش در سینما گفت: من سینما را با بهرام بیضایی شروع کردم و برای همین همیشه منتظر بودم کار‌ها و آثار بهتری داشته باشم؛ ولی جبر روزگار و بازی‌های زندگی گاه بر وفق مراد نیست. گاه در شرایطی قرار گرفتم که به خاطر حرفه و امرار معاش تن به بازی در فیلم‌هایی بدهم که دوستشان نداشتم.

همسر علیرضا خمسه مهمانان برنامه چهل تیکه مهمان چهل تیکه امروز مهمان امشب برنامه چهل تیکه مصاحبه علیرضا خمسه علیرضا خمسه الان کجاست دانلود برنامه چهل تیک پسر علیرضا خمسه بیوگرافی علیرضا خمسه برنامه چهل تیکه

وی ادامه داد: اگر به گذشته برگردم و ۵۰ فیلم داشته باشم، شاید ۳۰ مورد آن‌ را پاک کنم؛ چون فیلم‌هایی بودند که خیلی به صداقت و ماهیت آنها باور نداشتم.

خمسه درباره تجربه حضورش در سریال پایتخت هم عنوان کرد: پایتخت برای من تجربه جالبی بود؛ آشنا شدن با گروهی که بیشترشان جوان بودند و نام و آوازه‌ای نداشتند اما پر از آرزو، ایده و انرژی بودند برایم بسیار خوشایند بود. تیم پایتخت یک راز مگو دارد که اسمش مشخص است، راز مگو؛ اما من این راز را می‌گویم. اگر چیزی جلوی دوربین زیبا به نمایش در می‌آید، حتما پشت صحنه آن هم زیباست. اگر یک تیم هنری در مدت ۱۰ سال و برای ساخت چند فصل از یک سریال کنار هم هستند، فقط قصه، بازی و کارگردانی راز ماندگاری آنها نیست. بلکه یک دنیا زندگی، عاطفه و تار و پود بودن آنها را کنار هم قرار داده است.

همسر علیرضا خمسه مهمانان برنامه چهل تیکه مهمان چهل تیکه امروز مهمان امشب برنامه چهل تیکه مصاحبه علیرضا خمسه علیرضا خمسه الان کجاست دانلود برنامه چهل تیک پسر علیرضا خمسه بیوگرافی علیرضا خمسه برنامه چهل تیکه

خمسه اظهار کرد: به محض اینکه من «علیرضا خمسه» احساس کنم اگر نباشم، این سریال زمین می‌خورد خراب کرده ام. من در فصل ششم نبودم، اما جویای احوال دوستانم بودم. پنجعلی عضوی از خانواده‌ بود که حرف نمی‌زد؛ اما مهربانی و عشق داشت.

این بازیگر درباره کودکی خود هم توضیح داد: من چند شکل مختلف در کودکی را تجربه کردم؛ بسیار سر به زیر، بسیار آرام، بسیار شیطون، بسیار درس خوان، بسیار تنبل و … . می‌توانم بگویم که مثل نام برنامه شما، کودکی من چهل تیکه‌ بود!

دانلود (۱۸۴ مگابایت) زمان فیلم یک ساعت و چهل دقیقه

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ