دورهمی «مهران مدیری» از شب یلدا به تلویزیون برمی‌گردد؟

0

به نظر می‌رسد “دورهمی” زودتر از “عصرجدید” و “خندوانه” بعد از دوره‌ای غیبت به آنتن برسد. چرا که احسان علیخانی و گروهش به خاطر محدودیت‌های کرونایی و شرکت‌کننده‌های شهرستانی هنوز نتوانسته‌اند مهیای آنتن شوند و رامبد جوان و “خندوانه” هم با وجود اعلامِ رامبد جوان برای شروع پیش‌تولید و طراحی‌های فصل هفتم،  هنوز مشخص نیست که به آنتن برسد البته تلاش سازندگان بر این است بتوانند فصل هفتم را از یلدا شروع کنند؛ این نکته هنوز به طور رسمی اعلام نشده و در حدّ پیگیری‌ها و گمانه‌ها و رایزنی‌هایی که وجود دارد.

مهران مدیری زمان پخش دورهمی دورهمی مهران مدیری دورهمی شبکه نسیم بیوگرافی مهران مدیری بازیگران دورهمی اینستاگرام مهران مدیری اینستاگرام دورهمی

آخرین قسمت از برنامه “دورهمی” ۱۷ مردادماه با حضور نادر فلاح روی آنتن شبکه نسیم رفت و پس از آن در هفته پایانی پخش، دورهمی قسمت‌هایی از برنامه‌ با حضور هنرمندان درگذشته را روی آنتن برد.

مهران مدیری؛ مجری برنامه در توضیح این اتفاق عنوان کرد که به علت کسالت، سه برنامه آخر “دورهمی” سری چهارم قبل از شروع محرم و صفر را نتوانسته‌اند ضبط کنند و تصمیم گرفته‌اند به یاد درگذشتگانی که در این برنامه حضور داشته‌اند، منتخبی را پخش کنند.

بر این اساس چهارشنبه (۲۲ مرداد ماه) گلچین برنامه‌های بهنام صفوی و ماه چهره خلیلی پخش شد. پنجشنبه ۲۳ مردادماه گلچینی از حضور زنده یادان پرویز بهرام، بهرام زند و حسین عرفانی و جمعه همان هفته هم گلچین برنامه هنرمندان فقید جمشید مشایخی، داریوش اسدزاده و عارف لرستانی روی آنتن رفت.

همچنین مدیری اعلام کرد که قسمت‌های باقی مانده سری چهارم بعد از محرم و صفر پخش خواهد شد و بعد از آن سری پنجم “دورهمی” روی آنتن می‌رود. او وعده داد که سری جدید برنامه از لحاظ دکور، محتوا و اجرا کاملاً با چیزی که تا امروز بوده، متفاوت باشد. پیگیری‌های خبرنگار تسنیم  نشان می‌دهد این روزها مهران مدیری و همکارانش در همان لوکیشن همیشگی‌شان، قسمت‌های باقی‌مانده از تعهدشان نسبت به فصل چهارم “دورهمی” را ضبط می‌کنند.

خبرهایی در فضای‌مجازی منتشر شده که “دورهمی” با میهمانان ویژه، شب یلدا برنامه‌ای ویژه روی آنتن خواهد برد. به سبک و سیاق برنامه‌های یلدایی که مهران مدیری مثلاً در سال گذشته با حضور مجریان خود شبکه نسیم روی آنتن برد؛ پژمان بازغی، محمد علیمردانی و سروش صحت میهمان این برنامه تلویزیونی شدند. در این حال خبرنگار تسنیم  به سراغ عوامل این برنامه تلویزیونی رفت و صحت و سقمِ این خبر و بازگشت “دورهمی” بعد از مدتی غیبت روی آنتن را از حسین حاتمی طراح نور برنامه “دورهمی”  جویا شد.

او گفت: این روزها در لوکیشن “دورهمی”، قسمت‌های باقیمانده از فصل چهارم را ضبط می‌کنیم اما از زمانِ دقیق پخش بی‌خبرم. شبکه درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند.

بنابر صحبت‌های مهران مدیری فصل پنجم “دورهمی” با تغییرات عمده‌ای همراه خواهد بود که در پیگیری‌های شده، کارهای مقدماتی شروعِ تولید آن برنامه متفاوت مدیری در حال پیگیری است و باید منتظر بمانیم ببینیم کار جدید این بازیگر و کارگردان سرشناس، چه شکل و شمایلی خواهد داشت؟

پیش از این رامبد جوان هم در لایو اینستاگرامی‌اش هم خبر از شروع “خندوانه” به زودی داده است. او گفته که هنوز ضبط برنامه “خندوانه” شروع نشده است، اما با رعایت پروتکل‌ها و ماسک مشغول کاریم. جوان در این گفت‌وگو به سختی‌های کار در دوران کرونا هم اشاره کرد و در پایان صحبت‌هایش به ضبط برنامه “خندوانه” هم اشاره کرد که به زودی آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است برنامه دورهمی بدون حضور تماشاگر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، قسمت‌های باقیمانده‌اش را ضبط می‌کند.

باید دید که دورهمی مهران مدیری یا خندوانه رامبد جوان کدام یک زودتر رنگِ آنتن شبکه نسیم را خواهند دید؟

منبع : سینما پرس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ