اقدام غیراخلاقی مجری مشهور صدا و سیما + عکس

4

(الف.ج) یکی از مجریان معروف رسانه ملی که سابقه چندین سال نویسندگی، بازیگری و گویندگی را در کارنامه خود دارد، در اقدامی غیر شرعی و کاملا غیر اخلاقی مبادرت به انتشار عکس خانواده خود بدون پوشش اسلامی در فیس بوک کرد.

لو رفته عکس مجری مرد عکس مجری زن تلویزیون عکس لو رفته عکس غیر اخلاقی
اقدام غیر شرعی این مجری تلویزیونی در حالی صورت می گیرد که شبکه فیلتر شده فیس بوک، فضای عمومی محسوب شده و غالبا کاربران این شبکه می توانند از صفحات دیگران بازدید کنند.
پیشتر دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در مراسمی با حضور تعدادی از هنرمندان گفته بود که “تقسیم هنرمندان به هنرمندان ارزشی و غیر ارزشی بی‌معناست”.
این سخنان رئیس جمهور باواکنش استاد حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مواجهه شد و گفت:”یکی کردن هنرمند ارزشی و غیرارزشی کاسبی است؛ عده ای که می گویند هنر ارزشی و غیرارزشی نداریم دغدغه ریاست دارند”.
اقدام غیر شرعی مجری مشهور تلویزیون در انتشار عکس های خانوادگی خود بدون پوشش اسلامی
در سالیان اخیر با گسترش شبکه های اجتماعی همچون فیس بوک، اینستاگرام و … شماری از هنرمندان و مجریان تلویزیونی غیرمتعهد اقدام به انتشار تصاویر خود در وضعیت کاملا مغایر با موازین و ارزش های اسلامی و حتی ایرانی می کنند.
به نظر می رسد در شرایطی که برخی مسئولان ارشد فرهنگی دولت اصلا اعتقادی به اثرات مخرب برخی شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک ندارند، مسئولان رسانه ملی می بایست نسبت به وقوع چنین رخدادهای هنجارشکنانه از سوی عوامل این رسانه حساسیت داشته و با آنان برخورد لازم را داشته باشند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. علی اصغر می گوید

  خاک تو سره مغزه کوچیکشون .. من نمیدونم اینها چقدر مغزشون مسموم شده توسطه رسانه های غربی که اینقدر بیشعور و بی فرهنگ شدن . خدا لعنت کنه و روز قیامت تو اتیش جهنم بسوزن

  1. Danial می گوید

   chert ngu

  2. لنا می گوید

   اقای دانیال چرت وشما داری میگی…
   خدالعنتشون کنه…

 2. ایرانی می گوید

  به شما چه بی ادب های بد دهن همه که نباید عقیده شما رو داشته باشن ادب خوب چبزیه احترام به عقیده هم خوب چیزیه