صاحب این قصر باشکوه در تهران کیست؟ +تصاویر باور نکردنی

65
شاید هر مخاطبی با دیدن عکس‌های این قصر زیبا ابتدا گمان کند که لابد قصری قدیمی در رم، مادرید، پاریس یا لندن است؟ قصری متعلق به «سر»ها، «کنت‌»ها، «سزار»ها … و یا سرمایه‌داران کلان دهه‌های گذشته. اما این گمان کاملاً خطاست. این قصر نه قدیمی است و نه در خارج از کشور قرار دارد. بلکه قصری نوساز در یکی از خیابان‌ها تهران است!!

قصر زیبا قصر در تهران خانه ثروتمندان ثروتمندترین افراد ایران ثروتمندان تهران

محل سکونت من نیز در شمال شهر تهران است. البته نه در محله‌های گران نیاوران، دزاشیب یا فرمانیه، بلکه در بلندی‌های اطراف «امامزاده قاسم – ع». کوچه‌های باریک، آپارتمان‌های بلند با زیربنایی اندک و برخوردار از ده‌ها واحد غیر مسکونی و پر مخاطره برای سکونت ما.
از موضوع دور نشوم، بنا نیست که راجع به محله‌ی خودمان بنویسم. مأموریتم، تهیه گزارش از محرومیت تهرانی‌ها از یک امکان ساده‌ی شهری به نام «پیاده‌رو» بود. قرار بود با توجه به ضرورت و نقش پیاده‌رو در زیبایی، سلامت، امنیت و اقتصاد زندگی شهری از یک سو و کمبود «پیاده‌رو» در تهران گزارشی تهیه کنم. در حین تحقیق متوجه شدم که نه تنها این نقیصه مختص جنوب شهر نیست، بلکه در شمال تهران بیشتر به چشم می‌خورد و شاید علت آن گرانی زمین و ملک و بالتبع ممانعت از عقب‌نشینی و پیاده‌رو سازی می‌باشد که هم به نفع مالک است و هم به نفع شهرداری که برای صدور هر مترش … تومان عوارض می‌گیرد.
قصر زیبا قصر در تهران خانه ثروتمندان ثروتمندترین افراد ایران ثروتمندان تهران
به همین دلیل گفتم بهتر است با دوربین خود سری به خیابان‌های بسیار مشهور و گران شمال شهر تهران بزنم تا ثابت کنم در معروف‌ترین و گران‌ترین خیابان‌ها و کوچه‌های شمال پایتخت نیز گاه عرض پیاده‌رو به نیم متر می‌رسد و وسط آن نیم متر نیز یک درخت کاشته‌اند تا مبادا کسی بتواند رد شود و گاه اصلاً پیاده‌رویی وجود ندارد و در خانه‌ها، آپارتمان‌ها و ویلاها مستقیم به خیابان باز می‌شود.
همین‌طور عرق‌ریزان به پیاده‌روها نگاه می‌کردم که ناگهان زیبایی یک پیاده‌روی اختصاصی نظرم را به خود جلب کرد. اما سرم را که بالا کردم، بهت‌زده شدم. البته نه فقط به خاطر دیدن یک قصر زیبا، بلکه به خاطر دیدن دو طاووس زنده که مانند دو مجسمه‌ یا بهتر بگویم دو سرباز زنده در دو طرف سر در این قصر ایستاده بودند. فوری از خودرو پیاده شدم. چرخش چشم کفاف نمی‌داد، لذا با حرکت سر به راست و چپ و بالا و پایین نمای بیرونی این قصر نظری انداختم. بهتم تشدید شد. با همین بهت فوری به طرف کیف دوربین رفتم تا چند عکس زیبا تهیه کنم، اما به ناگاه سایه‌ای بر سرم افتاد و همین‌طور که نشسته بودم، متوجه شدم که به جز چهار ستون قوی که در واقع پاهای دو محافظ قصر بودند، چیز دیگری نمی‌بینم.
قصر زیبا قصر در تهران خانه ثروتمندان ثروتمندترین افراد ایران ثروتمندان تهران
از جسارت روحیه‌ی خبرنگاری استفاده کردم و خونسرد سری بالا کردم. قبل از این که چیزی بگویم، یکی از آنان با صدایی کاملاً محکم گفت: اجازه نداری عکس بگیری. پرسیدم چرا؟ گفت: چون اجازه داریم دوربینت را خرد کنیم. هر کس اقدام به عکس گرفتن از این قصر کند، دوربینش را خرد می‌کنیم!
حق بدهید که دیگر فرصت یا بهتر بگویم جرأت این نبود که بگویم: «بی‌خود می‌کنید، چنین قانونی نداریم». لذا تشکر کردم و بساط را پهن نکرده جمع کردم و به راه افتادم.
اما عذاب وجدان ناراحتم می‌کرد. شاید هم گردن‌کلفتی نگهبانان مرا بر سر لج آورده بود. در هر حال علت هر چه بود نمی‌دانم، ولی تصمیم گرفتم حتماً از این قصر و طاووس‌هایش عکس‌برداری کنم و این کار را کردم. نمی‌دانم که این قصر متعلق به کیست؟ و خوشحال می‌شوم اگر بدانم.
قصر زیبا قصر در تهران خانه ثروتمندان ثروتمندترین افراد ایران ثروتمندان تهران
البته مالک خودش هم می‌داند که قصر عجیب و غریبی ساخته است و طاووس‌ها نیز بر حس کنجکاوی بیننده می‌افزاید، لذا آیه‌ی «و ان یکاد» را باخطی خوش به صورت کچ کاری در زیر طاق حکاکی کرده است که یک موقع چشم نخورد!
اما، با دیدن این آیه، آن هم بر سر در قصری که به رغم زیبایی هیچ انطباقی با فرهنگ اسلام نداشت، مرا به یاد حکایتی قدیمی انداخت که به صورت خلاصه به شما عرض می‌کنم:

می‌گویند: روزی یکی از انبیای الهی در گذر خود به مردی پیر و فرتوت برخورد که برای خود جایگاهی در بالای درختی کهن‌سال ساخته بود و در آن به عبادت خدا مشغول بود. سر سخن را با او باز کرد و در نهایت پرسید: حالا چرا اینجا زندگی می‌کنی؟ گفت: جوان که بودم در عالم رؤیا به من خبر دادند که بیش از ۹۰۰ سال زندگی نخواهم کرد، لذا حیفم آمد که این عمر کوتاه را به جای عبادت، در راه ساختن خانه و کاشانه تلف کنم. آن نبی گفت: اما به من خبر رسیده که زمانی خواهد رسید که در آن مردمان بیش از ۸۰ یا ۹۰ سال عمر نمی‌کنند، اما برای خود قصرها و برج‌ها می‌سازند. او گفت: ای بابا، اگر عمر من ۹۰ سال بود که آن را با یک سجده سپری می‌کردم.

قصر زیبا قصر در تهران خانه ثروتمندان ثروتمندترین افراد ایران ثروتمندان تهران

در هر حال اگر چشمتان به این قصر افتاد، فقط محو تماشای معماری، ستون‌ها یا طاووس‌ها نشوید، بلکه حتماً به آیه‌ی مبارکه‌ی «و ان یکاد» نیز نظری بیاندازید تا مالک زحمت‌کش که لابد پول آن را با زور بازو و عرق جبین درآورده است چشم نخورد.

منبع : صراط نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 65 )
 1. بازنشسته می گوید

  از شما مپرسم چرا نام طراح اصلی اختلاسهای بانک ملی را اعلام نمکنید ع ا اصغری در زمانی که عضو موظف هیات مدیره بانک ملی بود با روش رشوه ماجرای مه آفرید و گروه آریا ساخت و سپس اصغری به ریاست هیات مدیره تات رسید و در سنوات قبل زمانی که اصغری رییس اعتبارات بانک ملی بود او ماجرای شهرام جزایری را ایجاد کرد با روش رشوه حالا شهرام جزایری در زندان و مه آفرید پای چوبه دار و خاوری فراری و تحت تعقیب اینترپل و اصغری شاد و خندان!!!

  1. مسعود می گوید

   شما ع ا اصغری رو چقدر میشناسی که این نظرو دادی ۱۰۰٪شما کارمند بانک ملی بودی ویا ازش چیزی خواستی بهت نداده اینطوری داجبش حرف میزنی .آقایون بدونید کل بانک ملی رو سر آقای اصغری قسم میخورن

 2. م می گوید

  دارندگی و برازندگی، به زندگی خودتون برسید و انقدر فضولی نکنید، هر کسی هم طلبی از این آقا داره، مملکت قانون داره، بره طلبشو وصول کنه.
  مگه همه باید عرق بریزن و پول در بیارن، حتما بیل گیتس و بقیه ثروتمندها همه عرق ریختن و پول در اوردن؟ این آقا هم زمانی که شما دنیال خبرسازی بودید، دنبال پول بوده، حالا شما خبرنگارا هنوز خبر می سازین و ایشون هم ثروتمندتر از دیروز میشه.

  جناب … دمتون گرم، انشاالله سلامت باشید
  چشم حسودها هم کور!

  1. احمد می گوید

   بعععله آقا مملکت قانون داره!

  2. رامتین می گوید

   خوبه شما نمیخواد روشن فکری کنید این اقا کاملا مشخصه که دزد و پول ملت رو بالا کشیده شما هم که دارید طرفداری میکنید احتمالا یکی از همین دزدها هستید

 3. محمدرضا می گوید

  من نمیدونم این دیگه چه روشی هستش شما ها دارید یکی و له کنید تا دل یه عده و بدست بیارید.نوشششششش جونششش.دارندگی و برازندگی.
  ضمناً قاضی خداوند احد و واحدِ نه من و شما.

 4. معصومه می گوید

  از بغل این کاخ ها چه کوخ ها که در نیومد!!
  کاش عدالت اقتصادی هم بود برای بعضی ها…

  1. امیر می گوید

   سلام.بخدا زلمه ما بخدا کارگریم بعضی وقت ها نون شب نداریم بعضی ها خانه های تللیاردی دارن
   اخه خدا جون این عدالته
   ولی ناشکری نمیکنم راضیم به رضایت.همین که سالم هستیم خدا رو شکر

 5. ناشناس***** می گوید

  هرکسی تلاش کند به نتیجه میرسد.جالب خیلیا نشستن تو خونه انتظار دارن ثروتمند بشن.!! تو این دنیا حتی افتادن برگ از درخت بدون اراده خدا امکان پذیر نیست.همه ما در حال امتحانیم.از فقیر گرفته تا ثروتمندترین ادم.حال آنکس که زحمت کشیده به جایی نرسیده بره ببینه کجای کارش اشکال داشته.!!!این شخصی که شما براش به همین راحتی ندیده و نشناخته تهمت میزنین اگر جای ایشون بودین ۱۰۰ درصد خدارو بندگی نمیکردین.بهتره بدونین این آقا بطور میانگین در ماه بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان فقط به افراد نیازمند جامعه کمک میکند مثل کسایی که هزینه درمان ندارن.خیلی از دانشجویان مستضعفی هستند که ایشون هزینه آنهارا میدهد وکلی هزینه هایی مشابه اینها.تویی که تهمت میزنی حاضری پولی که تو جیبت هست رو فقط صرف سیر کردن یه وعده غذایی یک فقیر بکنی!!؟ قطعا اگر به خدا ایمان داشته باشه این کار را خواهی کرررد.!

  1. سیاوش می گوید

   تا شما ها هستین امثال این آقا باید اینجا ساکن باشه
   از دید شم نمرود ، قارون و غیره هم برای قرون قرون پولش زحمت کشیده بودن ؟!
   ۳۰۰ میلیون تومن کمک میکنه !
   پولشونو … کمک پیشکش
   یا علی

   1. مرتضي می گوید

    مگ پول باباى ت رو خورده دار ى این حرفارو میزنی؟ چرا ب جای قارون و نمرود؛سلیمان و داوود و ذوالقرنین رو مثال نزدی؟ت ام اگ پولدار بودى از این کارا میکردی..

  2. علی می گوید

   سلام دوستان
   خمس مال یک پنجمه با این همه دارایی هایش اون وقت ۳۰۰ میلیون کمک میکنه؟

  3. مهدی می گوید

   کسی که برای سیستم روشنایی خونش هشت میلیارد خرج میکنه ، ماهی سیصد میلیون کمک به هم نوع رو باید پول خرد حسابش کنی که از جیبش میریزه .

 6. امین می گوید

  سلام لطفا ادرس دقیق اقای … رو واسم بفرستید

  1. Kloui می گوید

   زعفرانیه خیابان طاهری کوچه آبان
   اصلیش تو کوچه شیرکوه روبروی محل اقامت سفیر عراق هست

 7. مونا می گوید

  من ازنزدیک این آقارو میشناسم واسه ریال به ریال پولش زحمت کشیده شما آقای خبرنگار چجور میتونید اینقدرراحت قضاوت کنید وقتی حتی یه کلمه تاحالا باهاشون حرف نزدید
  کاش به جای اینکه تو زندگی بقیه سرک بکشیدبه فکر کار خودتون باشید شما که داستان انبیا میگید باید بدونید که باید اون دنیا جواب این تهمتاتون رو بدید.
  خدایا کی راحت میشیم از دست این آدمای حسود.

  1. ائیار می گوید

   دقیقا همینطوره

  2. Sahar می گوید

   سلام وقت بخیر خیلی اتفاقی دیدم پیامتون رو میتونم بدونم چقد لیشون رو میشناسید اخه من یسالی هست برای ی پروژه کاری میخوام تلاش کنم ببینمشون اما هنوز پیداشون نکردم

 8. سارا می گوید

  من نمیتونم واسه جهازم مبل بخرم ولی خیلی دوس دارم مبل داشته باشم

 9. علی ب می گوید

  …. از دست راستم سه تا دختر دارم حقوقم ۶۰۰هزار توماناست یکی دانشجو دوتا محصل اولی نامزد است کمک برای جهیزیه دارم

 10. مصطفی می گوید

  دمش گرم ناز شصتش. من میشناسمش همشهری ماست آدم خیریه و کارای خیر هم کرده و هم میکنه

  1. نیک می گوید

   دروغگوی مشنگ تو عمرت بیشتر از کپر ندیدی چطور میگی میشناسیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. ندا می گوید

   اطلاعات شما کمه جناب. با خیریه میشه سر مردم رو … گذاشت و مالیات نداد. هر کی خیر بود آدم خوبی نیست چون نیتش و هدفش فرار مالیاتی و کسب مجوز برای … های بزرگ در پوشش خیریه هست.

 11. Sahand می گوید

  جناب … کمی تحقیق کردم در موردتون.همینو بس که دست به خیر دارید،امیدوارم همیشه موفق و تندرست باشید.فقط این قول رو میدم تا حداکثر ۲۰ سال آینده از شما موفقترم،در ضمن من یک استقلالی هستم

 12. سحر می گوید

  سلام ببخشید کسی میدونه چطور میتونم با آقای … ارتباط برقرارکنم؟

 13. ابوالفضل ورقی می گوید

  باسلام وعرض ادب واحترام.
  همینکه دست آدمهای ناتوانو تو مجموعه های مختلف میگیرید وانسانیت تو وجود شما به معنای واقعی وجود داره خودش کلی ارزش شمارو میرسونه.باعث وبانی خیر بودن حتما لطف خداست که شامل حال انسانها میشه.

 14. آلما می گوید

  برام یه سؤاله که چرا همه دنبال شماره ایشون میگردن؟؟؟؟!!!!!یا دنبال ملاقات با ایشون هستن؟؟؟؟خب علی دایی علی کریمی شهرام ناظری همه اینا خیر هستن ولی فکر میکنید تا بگی من لازم داوم بهتون میدن.باور کنید اینا خیر هستن ولی خیر بودنشون تو مدرسه سازی و کمک به پرورشگاه ها و بیماری خاص هست تا حالا دیدین یکی از اینا به یه فرد عامی کمکی کرده باشه یا بگه کی مشکل داره من کمکش میکنم!!!!!
  دوستان میدونم دستتون تنگه ولی این اخلاق زالو مانند را بزارید کنار فکر چاره باشید تا پول در بیارید.باور کنید تو ایران خیلی راحت میشه ثروتمند شد ولی فقط باید ابتکار و نوآوری داشته باشید.باور کنید دیدار با اینها هم چیزی به شما نمیدن شک نکنید.،اصلاً من یه روز از گرسنگی بمیرم حاضر نیستم به یه پولدار برم رو بزنم بگم پول بده خودم تلاش میکنم از اون بهتر باشم.خیلی زود قبل از ٣۴ سالگی.

  1. محمدرضا می گوید

   خیر بودنشون هم برای فرار از پرداخت مالیات وایجاد رانت و کسب شهرت و ……است انقدر ساده نباشید . دنیا دوباره افتاده دست فرعونیان ونمرودیان منتها اینبار با ظاهر دینداری اومدن . فقط کافیه به اختلاف طبقاتی نگاه کنید متوجه میشید .در ضمن یک عده جیره خور هم استخدام کردن تا مجیزشون بگن مثل همین افرادی که اینجا از اونا طرفداری میکنن.

  2. علی می گوید

   آفرین، روحیت رو عشقه، فقط اخلاق محور پولدار شو

 15. رضا می گوید

  باسلام خسته نباشیدومن این اقا رامیشناسم با استادپاشا بنای کار میکرد

 16. رضا می گوید

  با سلام خسته نباشید من چند سال درس خوندم لیسانس گرفتم کاری پیدا نمیکنم من یکی از اشنا های استاد پاشا هستم اگر امکانش هست یک کمکی کنید

 17. م.آ می گوید

  این تنگ نظری ها مملکت ما را به بد بختی کشانده است .اینقدر تنگ نظر نباشید.

 18. ویلیام می گوید

  آقای … اصالتابچه روستای دانسفهان تاکستان هستندو یک تات زبان ازاستان قزوین آقای … یه بچه روستایی بودند وبی تردیداینقدراین لیاقت داشتندکه به این جایگاه رسیدند ،افرادی که فکرمی کنندپول امثالی مثل آقای … ازراه بدبه دست میاد بهتره درهمین فکربمون
  ودرجواب شماسکوت باید کرد وسکوت مانشانه تسلیم درمقابل شمانیست ،سکوت مانشانه ناامیدی ازشعورنداشته شماست،من پولدارنیستم ولی بی پول هم نیستم ،امامیدونم پولدارچطورپولدارمیشه وگداچطورتاآخرعمرش گداباقی میمونه ودایم آویزون اطرافیانش میشه
  فل داری لیاقت تاتون یه
  این مطلب بالارو تاتی گفتم چون آقای … یه تات هستند
  پیروزبادسرمایه داری
  نابودباد گداپروری

  1. محمدرضا می گوید

   جیره خوار

 19. آرمان گمش لی می گوید

  این آقا کل سرمایشونو از راه حلال و شرعی و با رضایت کامل مردم کسب کردن ئ با زحمت و تلاش به این جا رسیدن…

  1. آرمان گمش لی می گوید

   البته ایم ثروت عظیم متعلق به پدر ایشون هستش و ۷ تا برادر دیگه هم دارن

  2. امیر می گوید

   همیشه گفته اند در کنار هر کاخ صدها کوخ بوجود می آید

 20. امیرحسین می گوید

  اقای … ۲۸۰۰۰متر زمین واقع در شمال غرب تهران با موقعیت عالی مناسب ساخت پاساژ و برج سراغ دارم
  با سوداوری فراوان بهترین موقعیت و دسترسی

 21. علیرضا می گوید

  سلام دوستان.من این قصرروازنزدیک دیدم کسی خواست آدرس بدم ببینه واقعاعالیه.البته داشتم نگاه میکردم محافظ هاش اومدن گفتن حرکت کن.اماعالیه عااااااالی

  1. آیدین می گوید

   سلام اقا علیرضا ، آدرس خونه اقای … رو میشه بدین. یا برام ایمیل کنید خواهشا، ممنون میشم

  2. علي رضا می گوید

   سلام، آدرسش کجاست؟

 22. سمیه می گوید

  شرکت ویستر و نامردی هایش

 23. Ali می گوید

  وقتی کامنت ها رو خوندم حالم بهم خود که تو مملکت لای این ادما زندگی میکنم

 24. برادر می گوید

  مبارکش باشه! با پول خودش ساخته!!!!!!!

 25. سعید می گوید

  تا کور شود هرآن که نتواند دید

 26. مریم می گوید

  آقای … ، سلام .من لیسانسیه و بیکارم .از بس دنبال کار بودم خسته شدم.خواهشمندم اگر براتون امکانش هست، پروژه هایی از خود رو در شهرستان ها نیز انجام دهید تا کار برای جوونها فراهم بشه.از جوانی تا میانسالی دنبال کاریم ولی در شهرستان کو کجا کار.خواهشمندم پاسخ فرمایید و حتما بامن تماس بگیرید.من با توجه به توانی که دارم میتوانم پروژه هایی رو در شهرستان پیگیری کرده و انجام بدم.لطفا حتما با من تماس بگیرید.

 27. احمد می گوید

  یه عده ازمردمان ما هستن که چشم دیدن پیشرفت کسی رو ندارن.اگر کسی پول دار باشه میگن طرف قاچاقچیه یا دزده یامیگن کلاه برداره لطفا دیدگاهتونو عوض کنین. من اصلا این اقا رو نمیشناسم بچه شهرستانم ولی عشق میکنم براش لیاقت داره پولدار باشه حسادت نکنیم خدابیشترش کنه خیلیا هستن که اگردر جایگاه این آقا بودن جواب سلام خودشونم نمیدادن از روی غرور.باباجان نوش جونش ارضه داره زندگی خوب میکنه.آقای … حالشو ببر.

 28. سمیرا می گوید

  سلام,
  این سومین باره که دارم این متن و مینویسم, واقعا نمیدونم چه حکمتی داره
  من همسرم تازه یه کارگاه ام دی اف راه انداخته که همه ی سرمایمون و که پوله پیشه خونمون بوده و یه مقدار پس انداز و قرض و قوله رو گذاشته تو این کارگاه به امید این که کارگاه جون بگیره و کارش روبه راه بشه
  ازتون فقط یه خواهش داشتم که آقایه … کارایه اینجوریشون و بدن به همسره من تا بتونه کارگاهش جون بگیره و از زمین بلند بشه, واقعا زندگی تو خونه ی مادر خیلی سخته, هروز دارم آب شدنش و میبینم چون مجبور بودیم پوله پیشه خونمون و بزاریم برایه کارگاه
  سرتون درد نمیارم فقط کار میخوایم ازتون اینم شماره ی همسرمه, خبرم نداره که من به شما این چیزارو گفتم
  خرازی. واقعا نیاز داریم به یه کاری که توش نون و آب داشته باشه

 29. بیطرف می گوید

  کسی که حتی به حروم درامد کسب میکنه و در داخل همین کشور خرج میکنه ، شرف داره به اونیکه درامد حلالش رو میبره خارج ، مخصوصا کشور عربها خرج میکنه . اگه ریخت و پاش هم که بکنه کی سودشو میبره ؟ تولید کننده برنج و گوشت و میوه ….. قصربسازه بنا کارگر تولید کننده سنگ و مصالح و … بقول خاجی ها مصرف برای تولید ، تولید برای مصرف . امید وارم روزی برسه که تمام متریال هارو داخلی استفاده کنیم.

 30. امیرعلی می گوید

  عزیزان آقای … اینجا نیست اصلا شاید اینو رو هم نخونه ه حتما نمیخونه در بهترین حالت مشاورش نگاهی سطحی داشته باشه که حتما بهش نمیرسه اگر تقاضای ملاقات دارید تلفن بردارید ۱۱۸ رو بگیرید بگید سرپرستی بانک آینده شمارشو بگیرید زنگ بزنید بگید وصل کنه دفتر آقای … با مسول دفترش هماهنگ کنید وقت بگیرید برید ببینید یا خیلی ضروریه دم دفترش باشید اومد بیرون ببنیدیش تنها جاییکه به حرفتون گوش میده

 31. عباس کسایی می گوید

  من خانواده آقای … رو میشناسم بسیار خانواده محترم و خیری هستند و هزاران نفر از بابت کار در سرمایه گذاری ایشان زندگی میکنند در این وضع بد اقتصادی ایشان حقوق سر ماه به ÷رسنل خود میدهند و همیشه دستگیر افراد نیاز مندند متاسفانه بعضی افراد مغرض و حسود که خیرشان به هیچکس نمیرسه و به قول معروف اگر معتبر شوند از خدا بی خبر میشوند این گزارش های مسموم رو میفرستند تصور کنید اقای … سرمایه خود رو از کشور خارج کنه و در کشور دیگری سرمایه گذاری کنه هزاران نفر بیکار به خیل عظیم بیکاران اضافه میشند و خانواده های بسیاری از هم میپاشند یکم فکر کنیم بعد حرف بزنیم

 32. محمد اصغر علی می گوید

  ترزق من تشاء بغیر حساب:روزی دهی هرکه را بخواهی بی حساب. روزی دهنده خداست

  1. امیر می گوید

   پس مبارزه با طاغوت و اشرافیگری چی میشه؟!!!!

 33. زینب می گوید

  سلام این آقا خانم کوچیک نمیخواد والا این قصر بدون خانم کوچیک که قصر نیست

  1. مملی می گوید

   یعنی خیلی بدبختی که خودت رو میفروشی به پول. این آقای انصاری که تورو نمیگیره ، فقط خودت رو نشون دادی. متاسفم واست

   1. رحیم می گوید

    بابا یه شوخی کرد تو هم جدی گرفتی

 34. علی می گوید

  سلام دوستان
  خمس مال یک پنجمه با این همه دارایی هایش اون وقت ۳۰۰ میلیون کمک میکنه؟
  دنیایی که عمر کوتاه باشه این همه مالو ثروت پوچه.

 35. رضا می گوید

  اقای انصاری فردی بسیار محترم خیر وکاارساز همین بس که سرمایه اش رابه خارج ازکشورنمی برندوباعث ایجاد هزاران شغل میشوند کافیست من نمیدانم چراحسودها وبی معرفتها این رادرک نمی کنند ایامثل خیلی ازپولدارها درخارج ازکشور خرج میکرد خوب بود ما هیچ وقت قدر داشته هارانمی دانیم

  1. ناشناس می گوید

   سلام
   واقعا واستون متاسفم که اینقدر چرت و پرت تایپ میکنید
   مردم ساده ایرانى

   یه خورده اگه اگه اطلاعات داشته باشید میفهمید که جز … گران در حال حاضر و با این شرایطى که سران مملکت براتون درست کردن کسى نمیتونه صاحب ه یه همچین قصرى باشه
   آقاى انصارى هم از همین روش قصر نشین شدن
   حالا هى بشینید تو سر و کله هم بزنید ??

  2. نفیسه می گوید

   جناب خیریه بهانه ای برای فرار مالیاتی و ثروتمند شدن هست. دقیقا مانند کازهای خیریه سازمان ملل هست که در ظاهر لباس به جنگ زده ها میده و از اون ور از جنگ طلب ها حمایت میکنه. شکیرا خواننده یادتون رفته. جلوی چشم اعضای شورای امنیت که خودشون داعش رو ساختن شعری برای مظلومیت بچه های سوریه می خوند. فیلم ارباب جنگ نیکلاس کیج رو ببینین متوجه میشین چه طوری مردم فریب می دهند. هنر میکنه خیریه راه انداخته در عوض هزاران میلیارد به جیب میزنه.

 36. ن ش می گوید

  سلام اقای انصاری مشکلات وبدهیهایم زیاداست اگرامکان دارد یک پراید دست دوم به بنده هدیه دهید تاباان خرجی خانواده ام را دربیاورم میدانم که امکانش رادارید یک عمر دعاگویتان میشوم خواهش می کنم جوابم رابدهید فردی ابرومند هستم

 37. محسن می گوید

  این اقای انصاری که میگین با ریس بانک اقتصاد نوین که پسرش رو توی امریکا … بازداشت کردن نسبتی داره من که این طور برداشت کردم اگه ریسش اون اقا باشه این پول از راهای … بدست اومده

 38. نیلوفر می گوید

  سلام
  فقط میخواستم بگم من قبلا کارمند یکی از شرکت های زیر مجموعه ی برادران انصاری بودم.ولی فقط خود علی انصاری به شخصه بسیار انسان درستی میباشد.
  من کاری ندارم که با کی دست به یکی کردن و چقدر خوردن.فقط مطمئنم که خیلی کارآفرینی کردن و نیروهای بسیاری رو نان دادن.و بر اساس لیاقت کاری.خیلی از نیروهایی که گرفتن جوانانی بودن که تازه فارغ التحصیل شدن و…. .
  ایشان میتونستن پول و سرمایه ی خود را به هر طریقی از ایران خارج کنند و بهترین زندگی رو داشته باشند.
  پس بیاییم تمام جوانب رو درنظر بگیریم.

 39. محمد شمس می گوید

  سلام وقتتون بخیر.لطفا در مورد اشخاصی که میشناسید صحبت کنید این آقای که شماها ازش حرف میزنید اگه الان نبود میدونید چندین هزار نفر بیکار بودن میدونید به چندین خانواده کمک میکنه یا به چندین بیمار و غیره درسته سیصد میلیون واسه این شخص پولی نیست که خیلی بیشتر از اون کمک میکنه اما همون سیصد میلیون کم کم ماهی سیصد خانوارو نون میده بدون هیچ چشم داشتی.از هر راهی که به دست آورده نوش جونش چون داره به اقتصاد مملکت کمک میکنه تنها شخصیه که در حال حاضر بزرگترین پروژهای مملکت و ساخت و ساز میکنه ایشون میتونست با این پولا خیلی کارهای دیگه خارج از کشور بکنه.فقط دعا کنید که همه پولداری ما مثل ایشون باشن نا اینکه بخواید ندیده و نشناخته پشت سرشون حرف بزنید

 40. سپهر می گوید

  مجسمه این مرد بزرگ را باید از طلا ساخت