ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس

0

تیم فوتبال پرسپولیس باید عصر امروز و از ساعت ۱۷، دیدار معوقه هفته نهم خود مقابل مس رفسنجان را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار کند. سرخپوشان در شرایطی به مصاف حریف نارنجی‌پوش خود می‌روند که نسبت به هفته‌های اخیر باید تغییراتی در ترکیب خود داشته باشند.

در دروازه پرسپولیس برخلاف همیشه که حامد لک حضور داشت، این بار بوژیدار رادوشوویچ به میدان خواهد آمد. لک در بازی هفته قبل با اخطاری که از داور مسابقه گرفت محروم شد و بازی امروز تیمش را از دست داد و حالا رادو فرصت خوبی دارد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.

در خط دفاع، ستاره این روزهای ترکیب پرسپولیس یعنی سیدجلال حسینی حضور دارد ولی کنعانی‌زادگان همچنان مصدوم است و مثل دو بازی قبل از کمال کامیابی‌نیا در این پست استفاده می‌شود. در سمت راست مهدی شیری بازی خواهد کرد و سعید آقایی هم مدافع چپ سرخپوشان است.

دو هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی با توجه به انتقال کمال به خط دفاع، احمد نوراللهی و میلاد سرلک هستند که به هماهنگی خوبی با هم رسیدند. احسان پهلوان و سیامک نعمتی دو هافبک رو به جلوی پرسپولیس در این بازی هستند که اولی متمایل به چپ و دومی متمایل به راست بازی می‌کند.

یک خط جلوتر و در پست مهاجم سایه شاهد حضور وحید امیری هستیم که در این پست عملکرد خوبی دارد. در خط حمله یک تغییر مهم را شاهد خواهیم بود و یحیی گل‌محمدی قصد دارد به جای مهدی عبدی از امید عالیشاه استفاده کند و باید دید این تغییر چه نتیجه‌ای به همراه خواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان

بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری و امید عالیشاه

 

وضعیت پرسپولیس زمان بازی مس کرمان ترکیب پرسپولیس تاریخ بازی بعدی پرسپولیس پرسپولیس نیوز بازی پرسپولیس مس بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده اخبار فوری پرسپولیس اخبار فوتبال داخلی

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ