قتل‌ های زنجیره‌ای تکفیری‌ها بر سر زنان و دختران جهاد نکاح

2

درحال حاضر به دلیل کمبود مجاهده ی زن برای جهاد نکاح،  نیروهای تکفیری به نزاع با یکدیگر پرداخته اند و اقدام به قتل دیگر منافقان کرده اند!

پیش از این «محمد العریفی» از مفتی های سرشناس وهابیت عربستان با صدور فتوایی اعلام کرده بود که حتی زنان شوهردار هم می توانند تن به “جهاد نکاح” دهند. بدنبال این شاهکار منحصر بفرد، شیخ «ناصر بن سلیمان بن محمد العمر» یکی دیگر از شیوخ سلفی سعودی با صدور فتوایی جدید، «جهاد نکاح با محارم» را نیز حلال اعلام کرد.

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح جهاد نکاح

بر اساس فتوای وی، اگر مجاهدان راه حق! برای برآوردن نیازهای خود دسترسی به دختران و یا زنان غیرمَحرم نداشتند،‌ می توانند با بانوان و دوشیزگان مَحرم خود اقدام به انجام عمل زناشویی کنند.

گفتنی است در حال حاضر به دلیل کمبود زنان مجاهد برای خدمت رسانی به رزمندگان و انجام «جهاد نکاح»، نیروهای تکفیری به نزاع با یکدیگر پرداخته و اقدام به قتل دیگر همکیشان خود کرده اند!

یکی از زنان جهاد نکاح در گفتگو با شبکه ی رسمی سوریه گفت: «در یک شب، ده نفر به خاطر تماس جنسی با من کشته شدند که قاتل آنها هم رئیس آن مجموعه بود.»

در پی کمبود نیرو، هم اکنون گروه های تکفیری اقدام به قتل های فجیع زنجیره ای کرده اند.

«جهاد نکاح» نامی است که تروریست‌های حاضر در سوریه بر روی اقدام غیراخلاقی خود برای برآورده کردن نیازهای شهوانیشان گذاشته‌اند و به موجب آن زنان و دختران می‌توانند در یک روز با چندین نفر از تروریست‌ها درقالب «جهاد نکاح»، روابط نامشروع داشته باشند.

رسانه‌های عربی در خصوص اعضای این گروه می‌نویسند که دختران حاضر در این گروه, افرادی هستند که پس از جذب, به گونه ای شستشوی مغزی داده شده‌اند تا برای انجام کارهای غیر انسانی در سوریه آماده شوند.

روزنامه «دیلی استار»، پیرامون دختران جهاد نکاح می نویسد: «این دختران با برخی از تروریست‌ها به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و قرار ازدواج (ارتباط نامشروع) می‌گذاشتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. فتانه می گوید

    وای چقدر هوسباز

  2. المیرا می گوید

    فقط قرآن و حدیثای تایید شده اگ ایمان نداشته باشیم از کجا معلوم شاید مارم شستشو مغذی دادن