چهار بار اعدام، عاقبت آزار و اذیت و تجاوز جنسی به دختربچه‌ها

0

مردی که به اتهام آزار و اذیت ۹ دختر ۷ تا ۱۳ ساله دستگیر شده است با رای قضات دادگاه کیفری استان تهران به چهار مرتبه اعدام محکوم شد. این مرد به چهار نفر از طعمه‌هایش تجاوز کرده است.

 مطابق اوراق پرونده این مرد ۲۸ ساله که ابوالفضل نام دارد ۱۱ آبان‌ماه سال گذشته توسط پلیس دستگیر شد. ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی از مدت‌ها قبل به دنبال دستگیری مردی بودند که با معرفی خود به عنوان راننده سرویس مدرسه، دختران دانش‌آموز را ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز جنسی به کودکان تجاوز جنسی به زور تجاوز به کودکان اخبار حوادث

ماموران در جریان تجسس‌های خود چند مظنون را دستگیر کردند اما همه آنها توانستند با ارائه مدارک محکمه‌پسند بی‌گناهی‌شان را ثابت کنند. تا اینکه ابوالفضل دستگیر شد و از آنجا که گوشواره یکی از شاکیان که کودکی ۱۱‌ساله بود در خودرواش کشف شد او برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال یافت.

هرچند متهم در ابتدا دست داشتن در این ماجرا را انکار می‌کرد اما زمانی که در برابر طعمه‌هایش قرار گرفت به ناچار اتهام آزار و اذیت کودکان را بر عهده گرفت. او که متاهل است و زمان دستگیری صاحب یک فرزند شده بود در اعترافاتش گفت کارمند یک شرکت خدماتی است و حدود یک سال قبل، وقتی از خیابان عبور می‌کرد، با دیدن دختری که کنار خیابان منتظر سرویس مدرسه بود، این نقشه به ذهنش رسیده و آن را اجرا کرده است. او آزار و اذیت ۹ دختر هفت تا ۱۳ ساله را پذیرفت و ادامه داد: پس از نخستین نقشه، وسوسه شدم که این کار را ادامه دهم و بعد از آن نیز چند دختربچه دیگر را با همین شگرد سوار ماشینم کردم و با انتقال آنها به مکان‌های خلوت و با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادم. پس از آن نیز طلاهای‌شان را سرقت کردم و با رها کردن طعمه‌هایم در خیابان، متواری شدم.

با ثبت اظهارات این مرد پرونده‌اش برای تصمیم‌گیری به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. صبح شنبه ابوالفضل در برابر پنج قاضی شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت تا در برابر اتهام سرقت، آدم‌ربایی و تجاوز به عنف از خود دفاع کند. در حالی که قضات دادگاه محاکمه را غیر‌علنی اعلام کرده بودند والدین دختربچه‌ها یک به یک شکایت‌شان را مطرح کردند و در ادامه ابوالفضل به دفاع از خود پرداخت و گفت هیچ کودکی را آزار نداده است. او گفت اعترافات قبلی‌اش را قبول ندارد و بی‌گناه است. به این ترتیب رییس دادگاه با اخذ آخرین دفاع از او همراه با چهار مستشار دادگاه وارد شور شد.

صبح دیروز قضات دادگاه رای خود را اعلام کردند. آنان پس از بررسی محتویات پرونده ابوالفضل را مجرم تشخیص داده و به اتهام تجاوز به عنف به چهار مرتبه اعدام محکوم کردند. این مرد همچنین به اتهام آدم‌ربایی نیز به تحمل ۱۵ سال حبس و ۹۹ ضربه شلاق و برای اتهام سرقت نیز به تحمل پنج سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

بر‌اساس این گزارش در صورت تایید این حکم در دیوانعالی کشور مرد متجاوز به زودی مجازات می‌شود.

اعتماد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ