خودکشی مربی سرشناسی که به تجاوز متهم شده بود

0

جان گدرت، مربی سابق ژیمناستیک زنان ایالات متحده در بازیهای المپیک که روز پنجشنبه به دو مورد از جمله جرایم متعدد قاچاق انسان و تجاوز جنسی متهم شد، طبق گفته دادستان کل ایالت میشیگان ساعاتی بعد خودکشی کرد و درگذشت.

به گفته کلی روسمن مک‌کینی، سخنگوی دادستان کل میشیگان، جسد گدرت در نزدیکی خانه خود کشف شد. او درباره این موضوع گفت: به دفتر من اطلاع داده شده است که جسد جان گدرت بعد از ظهر امروز پیدا شده است. این یک پایان غم‌انگیز برای یک داستان غم انگیزی بود که برای همه افراد درگیر رخ داد.

گدرت سرمربی تیم ژیمناستیک زنان المپیک ۲۰۱۲ آمریکا بود که در بازی‌های لندن به مدال طلای تیمی دست یافت و گابی داگلاس و آلی ریسمن نیز در آن تیم حضور داشتند.

وی همچنین مرکز ژیمناستیک تیستارس را در دیمونداله اداره کرد، جایی که مدتی قبل چندین زن در موردی مشابهی شهادت دادند که دکتر تیم، لری ناسار از آنها سواستفاده جنسی کرده است. در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۸، ناسار پزشک تیم به دلیل سواستفاده جنسی از ورزشکاران به ۴۰ تا ۱۷۵ سال زندان محکوم شد.

گدرت ادعاهای مربوط به اینکه می‌دانسته ناسار در مرکز کار خود چه می‌کرد را رد کرد. فعالیت‌های وی اندکی پس از صدور حکم ناسار  توسط ژیمناستیک ایالات متحده به حالت تعلیق درآمد.

لیندسی لمکه یکی از قربانیان ناسار در جلسه دادگاه این حرف را زده بود: جان گدرت بهترین دوست برای لری ناسار بود که به او آزادی کامل داد که در آن به راحتی می‌توانست از آن سوءاستفاده کند. شما، جان گدرت، نیز لیاقت این را دارید که پشت میله‌های زندان کنار لری بنشینید.

اخیراً نیز سیمون بایلز پرافتخارترین ژیمناست آمریکا گفت به خاطر فضای حاکم، اجازه نمی‌دهد دخترش در آمریکا سراغ این رشته برود.

واقعیت زندگی در آمریکا مربی ژیمناستیک زنان آمریکا مربی ژیمناستیک زن مربی ژیمناستیک خانم ژیمناستیک زنان خودکشی در آمریکا خودکشی افراد مشهور حواشی فوتبال حاشیه های فوتبال امروز جان گدرت تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی در آمریکا اخبار سلبریتی ها اخبار ژیمناستیک اخبار خودکشی اخبار آمریکا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ