عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی برزویه در فرابورس

0
با توجه به روند نوسانی بازار سرمایه، اعتماد سهامداران نسبت به بازار سهام کاهش یافته است بطوریکه امیدواری سهامداران جهت سرمایه گذاری در بازار سرمایه تا حدودی به ناامیدی تبدیل شده است.

در شرایط افت بازار، سهامداران به دنبال بازدهی مطمئن و مطلوب از عرضه اولیه سهام می باشند که بدین طریق بتوانند تا حدودی ضررهای ناشی از افت قیمت ها را جبران نمایند.

متأُسفانه در آخرین عرضه اولیه ای که در مورخ ۵ خرداد ماه سال جاری در نماد “شسپا” صورت گرفت، شاهد عدم تحقق بخشیدن به بازدهی مطلوب از عرضه اولیه “شسپا” بودیم اگرچه سرمایه گذاری در بورس، مستلزم صبر و دیدگاه بلندمدت می باشد اما “شسپا” نتوانست انتظار سهامداران از عرضه اولیه این سهم را محقق سازد.

به دنبال شرایط و روند نوسانی شاخص و افت های بدور از دلایل منطقی، همچنان سهامداران با شنیدن خبر عرضه اولیه نسبت به سرمایه گذاری در نماد معاملاتی جدید امیدوار می شوند.

در همین راستا، علم الهدی، مدیر پذیرش شرکت فرابورس در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: عرضه اولیه ای که در پیشرو داریم مربوط به پتروشیمی برزویه می باشد که اواخر خرداد ماه و یا اوایل تیر ماه قرار است در فرابورس عرضه شود.

وی عنوان کرد: برنامه هلدینگ خلیج فارس این است که در اولین فرصت، سهام شرکت پتروشیمی برزویه را عرضه کند شایان ذکر است که این عرضه پس از تشریفات لازم، جهت پذیرش در بازار فرابورس انجام خواهد شد.

همچنین با توجه به اینکه مقرر شده عرضه اولیه در فرابورس به روش ثبت سفارش انجام گیرد در همین ارتباط علم الهدی افزود: در مورد نوع روش عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی برزویه، هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است و اطلاع رسانی دراین خصوص در آستانه عرضه اولیه سهام این شرکت انجام خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ