قتل فجیع ۲ خانواده‌ ایرانی توسط “داعش” در سامرا + عکس

2
حجت الاسلام سید محمدرضا بطحایی به همراه همسر باردار و فرزند خردسالش سید محمد علی و یک خانواده ایرانی دیگر در سامرا توسط تروریست‌های داعش به طرز فجیعی به شهادت رسیدند.
عکس داعش سید محمدرضا بطحایی سید رضا بطحایی داعش
«شیعه‌نیوز» نوشت: حجت‌الاسلام سید رضا بطحایی طلبه ایرانی ساکن نجف اشرف به اتفاق خانواده‌اش و یک خانواده دیگر چهار روز پیش برای زیارت حرم مطهر امامین عسکریین عازم سامرا شده بودند که با حمله تروریست‌های داعش به سامرا و آغاز درگیری‌ها، دو روز در حرم مطهر عسکریین اقامت کردند.
عکس داعش سید محمدرضا بطحایی سید رضا بطحایی داعش
این افراد ظهر پنجشنبه با تصور اینکه امنیت در سامرا برقرار شده است، از حرم مطهر خارج شده‌اند تا سامرا را به مقصد نجف اشرف ترک کنند اما ساعتی بعد در جاده سامرا به کمین نیروهای داعش افتاده‌اند.
گفته می‌شود این فرد هنگام دستگیری ملبس به لباس روحانیت و در حال مکالمه تلفنی با دوستانش در نجف اشرف بوده است که تروریست‌های داعش تلفن را از وی گرفته و دستگیری آنان را اعلام کرده‌اند.
تروریست‌های داعش پس از دستگیری، این روحانی ایرانی، همسر و فرزند خردسالش و خانواده ایرانی دیگر را به طرز فجیعی به شهادت رسانده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
  1. علیرضا می گوید

    خدا داعش رو به زمین گرم بزنه انشالا خون پاک این سید بزرگوار که مطلومانه به شهادت رسید زمینه سازنابودی این جرثومه صهیونیستی بشه

  2. منتظر فرج می گوید

    خدا میدونه این سید خدا و خانوادش چی کشیدند چه درد و زجری شنیدنش هم درد داره شوخی نیست بچه سه ساله و ناموست دست این گرگها بیفته و کاری نتونی بکنی. خدا با سیوالشهدا محشورشون کنه. خدا را شکر که این شجره خبیثه نابود شد انشاالله اربابای نجسشون هم زودتر با ظهور مولا امام زمان عج الله ریشه کن بشن.
    لعنت الله علی القوم الظامین.