ماجرای همسر سابق نورا هاشمی و ریحانه پارسا چیست؟

0

ماجرا از این قرار است که ریحانه پارسا مدتی قبل در روز جهانی زن در پستی اینستاگرامی مدعی شد در ۱۶ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته بود اما نامی از شخص متجاوز نبرد.

او در این پست نوشت:

۱۶ سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد!

از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم. به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد. در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص. به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

اکنون ۵ سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم: ((قبول واقعیت نصف موفقیت است))…

عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ « از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، ((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید)) ! »

تقدیم به سکوت های پاک!بیش باد آزادی…!

روز گذشته اما ریحانه پارسا در اینستاگرام خود ادعا کرد فردی که به او تجاوز کرده بود، س.الف کارگردان جوان و مطرح ایرانی و همسر سابق نورا هاشمی، دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه است.

ریحانه پارسا مدعی است در زمان بازی در فیلم «سال تحویل» از سوی س.الف مورد تعرض قرار گرفته بود، پروژه ای سینمایی که فیلمبرداری آن در اواسط زمستان سال ۹۴ آغاز اما پس از چند ماه به دلیل مشکلات مالی در اواخر بهار ۹۵ متوقف شد و کار ساخت آن ناتمام ماند. مهدی هاشمی، رویا نونهالی، مهدی سلطانی و بهاره کیان افشار بازیگران اصلی این فیلم بودند. فیلم «سال تحویل» چند بازیگر نوجوان نیز داشت که مربی گری آن ها برعهده ی نورا هاشمی، همسر سابق س.الف بود.

پس از مطرح شدن این ادعا از سوی ریحانه پارسا، نورا هاشمی با انتشار پیامی ویدئویی در اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد.

نورا هاشمی در این ویدئو گفت سال ها است از س.الف جدا شده و از مردم خواست دست از توهین به او و خانواده اش به خاطر اتفاقی که به آن ها مربوط نیست بردارند. هاشمی همچنین گفت از اخبار منتشر شده متأثر و متأسف است و آرزو می کند هر آنچه عدل و حق است اتفاق افتد.

 

 

ریحانه پارسا نیز در استوری با اشاره به پیام ویدئویی نورا هاشمی نوشت: «ما هر دو از یک نفر ضربه خوردیم». ریحانه پارسا در گذشته در صفحه ی شخصی اش تصاویری از خود در کنار نورا هاشمی منتشر کرده بود که از دوستی آن ها حکایت دارد.

همسر نورا هاشمی عکس جدید بازیگران طلاق بازیگران تجاوز جنسی به بازیگر تجاوز به ریحانه پارسا بیوگرافی نورا هاشمی بیوگرافی ریحانه پارسا اینستاگرام نورا هاشمی اینستاگرام ریحانه پارسا

همسر نورا هاشمی عکس جدید بازیگران طلاق بازیگران تجاوز جنسی به بازیگر تجاوز به ریحانه پارسا بیوگرافی نورا هاشمی بیوگرافی ریحانه پارسا اینستاگرام نورا هاشمی اینستاگرام ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و نورا هاشمی در هجدهمین جشن حافظ در سال ۹۷

از زمان مطرح شدن این ادعا از سوی ریحانه پارسا بحث های زیادی در فضای مجازی شکل گرفته است. ریحانه پارسا نیز خود دست آخر در توییتی دراینباره نوشت: «س.الف میسپرمت به چرخه طبیعت. قوانین زمینی پاسخگوی ظلمات و تاریکی های وجود ذاتی کسی نیست.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ