کوتاه‌ترین شاسی بلند وارد ایران شد + عکس و مشخصات

0
مجوز واردات دومین محصول پرفروش شرکت کیا اخیرا توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و “کیا سول” پس از اپتیما، دومین خودروی پرفروش کمپانی کیا به شمار می‌رود. این خودرو به صورت استاندارد با سیستم گیربکس شش‌ دنده اتوماتیک عرضه شده و این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر در شهر ۷.۵ لیتر و در بزرگراه، ۵.۵ لیتر سوخت مصرف می‌کند که به خوبی نشان می دهد که این خودرو کاملا یک خودروی شهری و کم مصرف است.

سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 مجهز به ۸ اسپیکر و یک ساب‌ووفر و یک اسپیکر بزرگ ، ورودی AUX و iPod ، بلوتوث ، دکمه‌های کنترلی سیستم صوتی روی فرمان ، چراغ‌های LED در جلو و عقب ، کروز کنترل ، نشان‌گرهای سوپرویژن ، گرمکن صندلی‌های جلو ، روکش چرمی صندلی‌ها ، سیستم استارت دکمه‌ای، سنسور عقب، نشان‌دهنده باد لاستیک‌ها، سانروف ، سیستم key-less entry، روشن و خاموش شدن خودکار چراغ‌ها (سنسور نور)، دوربین عقب، آینه الکتروکرومیک و ایربگ از جمله امکانات این خودرو کره ای است.

مشخصات کیا سول مجله خودرو قیمت کیا سول قیمت شاسی بلند فروش کیا سول Kia Soul 2014

اقتصاد: نمایدنگی کیا در ایران در حال حاضر ۱۲۳ میلیون تومان برای این خودرو قیمت گذاری کرده است که به دو صورت پیش فروش و اقساطی از متقاضیان ثبت نام می کند.

مشخصات کیا سول مجله خودرو قیمت کیا سول قیمت شاسی بلند فروش کیا سول Kia Soul 2014کیا سول

مشخصات کیا سول مجله خودرو قیمت کیا سول قیمت شاسی بلند فروش کیا سول Kia Soul 2014

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ