فتوای عجیب و خنده دار “داعش”

1

دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد، یکی از مفتی‌های داعش در یکی از مساجد شهر الباب، قدیمی‌ترین، بزرگترین و مهمترین شهر استان حلب سوریه، این گونه فتوا داده است که هرکس نماز نخواند روزه‌اش قبول نیست و همچنین هرکس داعش را دوست نداشته باشد روزه‌اش مورد قبول واقع نمی‌شود و هرکس که این ویژگی‌ها را دارد خود را به سختی نیندازد چرا که جز گرسنگی و تشنگی چیزی عایدش نمی‌شود.

ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
 1. پارسا می گوید

  در شیطان بودن ابوکر بغدادی شکی نیست، همانطور که در مزخرف نویسی و کذاب بودن شما شکی نیست!!

  درسته که داعش گروهی دست نشانده(مستقیم یا غیرمستقیم) است و سیاست هایش ضد اسلامی و واعمالش دور از هر گونه انسانیت است و قباحت افعال این گروه و شخص ابوبکر بغدادی و انحرافات شدیـدشان غیر قابل کتمان و چشم پوشی ست فلذا این سری اخبار و نظرات و همچنین اخباری که امثال شما در مورد فتاوایی عحیب و غریبی که واقعیت خارجی ندارند و فقط یکسری اکاذیب است که به این گروه و رهبرش نسبت میدهید نیز آنقدر کودکانه، عوامانه و احمقانه میباشد که حتی در بسیاری از موارد نیازی به تحقیق برای چند و چون آنها نیست! حتی نیاز نیست که برای اینکه به صحت و سقم یا کذب بودن دست پیدا کنیم، تفحص و تحقیق بپردازیم!

  هرچند یا این نظر تایید نمیشود و یا در صورت تایید، پاسخ هایی از طرف خودتان یا حامیان بزرگوارتان برای توجیه یا اثبات حرفهایتان ارائه میشود، ولی خودتان بهتر میفهمید که چه میگویم! و کاملا به موضوع واقفید، چه به این حقیقت اعتراف کنید و چه مستبدانه و متعصبانه به راه اشتباه خود ادامه داده و صحبت های بی پایه تان را تکرار نمایید!

  باید بدانیم ، هرچند یک شخص یا گروه و یا عقیده در بالاترین درجه خباثت و زذالت قرار داشته باشد، دلیلی نمیشود که یکسری اعمال قبیح دیگر را نیز به صورت کاذب و تهمت و افترا بر آنان برچسب بزنیم، این رفتار دور از اخلاق واسلام است، البته واقفیم که این روش ، جزئی از منهج شما بزرگواران است و حتی مستوجب دریافت اجر اخروی نیز میباشد! و ضمنا تجربیات ملموس نیز همواره در تایید این موضوع ، مزید ِ بر علت است !! و الله اعلم
  بنده مانده ام چطور میشود انسان عقل و اخلاقش در وضعیت حسنه قرار داشته باشد و در عین حال ، چنین رفتاری نماید.
  به امید نابودی دشمنان انسانیت و اسلامیت، از داعش گرفته تا هر کس یا گروه و ایده ای که در این مسیر گام برمیدارد.
  و به امید هدایت تمامی کذابین و افترا زنندگان در صورت عدم هدایت، نابودی این دشمنان پنهان اسلام که همانا منافقانند.

  و السلام علی من اتبع الهدی

  یا حق