زورگیری شبانه از زن جوان در اتاق خواب

0

دو شرور که اقدام به زورگیری از یک خانواده در نیمه های شب کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسین بیدمشکی رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس آگاهی و اعلام اینکه در نیمه های شب در حالی که در خواب بوده دو نفر با شمشیر و قمه وارد خانه وی شده اند و با تهدید به قتل خودش و فرزندانش اموال و گوشی همراهش را سرقت برده اند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اکیپی ویژه از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت های به عنف موضوع را مورد بررسی قرار داده و با دعوت از مالباخته اظهارات وی را اخذ و دستگیری عاملان این سرقت را آغاز کردند.
رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در همان مراحل ابتدایی، فرد مالخری را که اقدام به خریداری دو دستگاه تلفن همراه مسروقه کرده بود را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی افزود: در بازجویی های به عمل آمده از مالخر دستگیر شده یکی از متهمان به نام «امیر» که از سارقان زورگیر و شرور منطقه مشهد بود و سوابق کیفری متعددی را در پرونده خود داشت، شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ بید مشکی افزود: پس از دستگیری متهم و بازجویی های به عمل آمده، دومین متهم نیز به نام «اصغر» که او نیز از افراد شرور و خطرناک منطقه بود، شناسایی و ماموران جهت دستگیری وی به سمت مخفیگاهش اعزام شدند.

به گفته وی، اصغر که با دیدن ماموران قصد فرار ار طریق پشت بام را داشت دستگیر و در بازرسی به عمل آمده از منزل او تعداد دو قبضه شمشیر و قمه کشف و ضبط شد.

رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های به عمل آمده صراحتا به بزه انتسابی معترف شدند، افزود: در زمان دستگیری متهمان تعدادی از اهالی محل نیز با مراجعه به ماموران و شکایت از آنان اظهارات خود را اعلام و علت اینکه تاکنون به مراجع قضایی مراجعه نداشتند را شرارت و زورگیری های آنان و تهدید های انجام گرفته بیان داشتند.

متهمان با تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شدند.(باشگاه خبرنگاران)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ