خواستگاری جنجالی جوان مقیم آمریکا در متروی تهران

0

یک پسر مقیم آمریکا به خاطر دختر مورد علاقه‌اش ایستگاه مترو را به هم زد. صدای فریاد‌های پسر جوان در ایستگاه مترو پیچیده بود. آنقدر عصبانی بود که حتی ماموران مترو نیز حریف نمی‌شدند. تنها یک راه وجود داشت تا جلوی عربده‌کشی‌های پسر جوان گرفته شود و آن هم دست به کار شدن پلیس بود.

روزنامه «شهروند» با این مقدمه نوشت: ساعت ۱۹:۴۰ چهارم تیرماه ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ از یک مورد درگیری روی سکوی شمالی ایستگاه متروی شمالی تهرانپارس مطلع شدند.

ماموران جهت همکاری با عوامل حراست متروی تهرانپارس بلافاصله به محل رفتند. با حضور ماموران در ایستگاه مترو و آغاز بررسی های پلیسی و تحقیق از عوامل حراست ایستگاه مشخص شد که پسر جوانی ناگهان وارد حریم ریلی مترو شده و شروع به عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت و بر هم زدن نظم عمومی کرده است. مسئولان مترو هم با دیدن این صحنه بلافاصله برق را قطع کرده و ماجرا را به نیروهای حراست اطلاع داده اند. این در حالی بود که این کار پسر جوان باعث ازدحام جمعیت و تأخیر در حرکت قطارها شده بود.

در ادامه، ماموران در اقدامی ضربتی متهم را بازداشت کردند و از داخل تونل بیرون آوردند و او را به اتاق حراست منتقل کردند. متهم وقتی در اتاق حراست در مقابل ماموران قرار گرفت، خود را آرمان ۲۶ ساله معرفی کرد و گفت: من ۱۶ سال است که در آمریکا زندگی می کنم و به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه ام به ایران آمده ام.

وی ادامه داد: امروز او را در ایستگاه مترو پیدا کردم ولی او به درخواست من جواب رد داد و من نیز دست به چنین اقداماتی زدم.

سپس دختر مورد علاقه آرمان که نازنین نام داشت به اتاق حراست دعوت شد. دختر جوان نیز با تأیید گفته های آرمان به عنوان شاهد به همراه آن پسر به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس با تأیید این خبر گفت: پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا فرستاده شده است.(ایسنا)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ