توت فرنگی ؛ میوه سالمی که می‌تواند شما را چاق کند

0

یک متخصص تغذیه در روسیه در مقاله ای محصول بی ضرری که می تواند شما را چاق کند را معرفی می کند.

متخصص تغذیه اولگا شملوا در مقاله ای می نویسد که مصرف نامحدود توت (به عنوان مثال توت فرنگی و بلوبری) می تواند منجر به افزایش وزن غیرمنتظره شود.

ویتامین نقش ویتامین ها در بدن میخواهم چاق شوم مواد معدنی در بدن متخصص تغذیه سلامت نیوز خواص توت فرنگی تغذیه برای افزایش وزن بهترین متخصص تغذیه افزایش وزن

وی در این مقاله می نویسد که “توت منبع ویتامین ها و مواد معدنی است، بنابراین در صورت عدم اضافه وزن، می توانید با خیال راحت آنها را در مقادیر نامحدود مصرف کنید. اگر خطر افزایش وزن برای شما وجود دارد، باید مقدار خوردن توت را کم کنید، زیرا با آنکه توت ها کالری کمی دارند و برای بدن مفید هستند، اما قند آن باعث چاقی شما می شود”.

وی همچنین توجه شما را به این نکته جلب می کند که اگر در کالری دریافتی بدنتان دقت کنید می توانید وزن کم کنید. شملوا تأکید می کند: “برای اینکه کالری دریافتی بیش از مصرف انرژی باشد و ما آن را از طریق فعالیت بدنی این کالری اضافی را بسوزانیم و مصرف می کنیم، می توانید از هر محصولی استفاده کنید. اما با این حال باید بدانید چه موقع باید خوردن آن (توت ها) را متوقف کنید”.

با همه این ها خوراکی هایی وجود دارد که سالم هستند و خوردن زیاد انها باعث چاقی شما نمی شود. این مواد شامل سبزی، خیار و گوجه فرنگی است.

منبع : برترین ها

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ