ترویج ابتذال در اردو‌های مختلط + عکس

6
در سایه بی‌تدبیری مسئولان آموزش عالی، اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها در حال افزایش است و این بار نه دانشگاه، بلکه اساتید دانشگاه در نقش هماهنگ‌کننده اردوهای مختلط ظاهر شدند.
 این روزها که دانشگاه آزاد به دنبال پیاده‌سازی بخشنامه جدید خود در مورد حجاب است، خبرهایی همچون برگزاری اردوهای مختلط نگرانی ها را نسبت به وضعیت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، بخصوص دانشگاه آزاد بیشتر کرد.

مهمانی مختلط عکس های جالب و زیبا پارتی مختلط اردوی مختلط اخبار جالب
ماجرا از این قرار است که قبل از پایان ترم، اردوی مختلطی با حضور جمعی از دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد قائمشهر در سد لفور برگزار شد که پس از پیگیری ها مشخص شد این اردوی مختلط دانشجویی در قالب اردوی علمی برگزار شده است و یکی از اساتید دانشگاه آزاد قائمشهر که از اعضای هیات علمی این دانشگاه نیز است، به عنوان هماهنگ کننده این اردو و در قالب اردوی علمی، اقدام به برگزاری آن کرده است.
«م.ع»، «ن.ی»، «ع.ا» ، «ا.ع» ، «م.ق»، «ت.ر»، «م.ر» و «ف.ت» از جمله شرکت کنندگان در این اردو بودند که به انتشار تصاویر ذیل در صفحات فیسبوک خود پرداختند.
مهمانی مختلط عکس های جالب و زیبا پارتی مختلط اردوی مختلط اخبار جالب
نکته اولی که در خصوص این اردوی مختلط وجود دارد، بی توجهی دانشگاه ها به بخشنامه وزارت علوم است که در آن آمده است که هیچگونه اردوی مختلطی حتی در قالب اردوی علمی نباید توسط دانشگاه برگزار شود؛ اما این بخشنامه همواره توسط دانشگاه ها نادیده گرفته می‌شود و ما هر روز شاهد برگزاری چنین اردوهای مختلطی هستیم.
مهمانی مختلط عکس های جالب و زیبا پارتی مختلط اردوی مختلط اخبار جالب
اما نکته مهم نقش هماهنگ کنندگی اساتید دانشگاه  در برگزاری اردوهای مختلط در قالب اردوی علمی است که زنگ خطر را برای مسئولان وزارت علوم به صدا در می آورد.
مهمانی مختلط عکس های جالب و زیبا پارتی مختلط اردوی مختلط اخبار جالب
استادی که امروز دانشجویان دختر و پسر را جمع می کند و در قالب اردوی علمی آن ها را به یک اردوی تفریحی مختلط در کنار دریاچه می برد، می تواند زمینه ساز آسیب های بیشتر در محیط دانشگاه شود و این امر نظارت بیشتری را بر روی اساتید برگزار کننده اردوهای مختلط از سوی دانشگاه ها می طلبد.

پیش از این نیز اخباری مبنی بر برگزاری اردوهای مختلط  و  وضعیت نامطلوب فرهنگی برخی دانشگاه‌ها‌ در استان مازندران در رسانه‌ها منتشر شده بود که این موارد ضرورت توجه بیش از پیش مسئولین دانشگاهی و استانی به وضعیت فرهنگی دانشگاه‌ها را می‌طلبد

منبع: خبرگزاری دانشجو
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 6 )
 1. احمد می گوید

  خاک بر سر خانوادهای بی غیرت وبی تعصب اینا//وقتی جلوی دوربین این طوری میان پشت دوربین……………
  مملکتمون معلوم نیست داره به چه سمتی میره /اینا میخوان بشن دکتر مهندس (روشن فکر) معلم محقق مادر و… تابه ایران اسلامی خدمت کنن وسربلندش کنن.

  1. Tabasom می گوید

   اول این که مملکت دست لاشیایی مثل شماست،این روشن فکرا اخرش باید برن خارج خدمت کنن،دوم این که خاک برسر خانواده تو که همچین آدم دورو و بی شخصیتی بار آوردن

 2. نیما می گوید

  اوه اوه اینا چرا لختن چه فسادی چقدر واضح دارن دارن کثافت کاری می کنن . خاک بر سر ها باید مثل …. خاک بر سر بی غیرتشون .

 3. اسی می گوید

  به نظر اون استاد برگزار کننده اردو هدف آشنایی برای ازدواج بوده. پس باید ازش تقدیر بشه به صرف شلاق

 4. [email protected] می گوید

  مهم نیست همه خواهر برادرن… میگن ی نگاه گناه نیس اینجا باید گفت ی بار ….. مهم نیس

 5. آیت پورغلامی راهنمای فنی کوهستان می گوید

  چرا نمیتونید خوشی مردم را ببینیدحالا اگه همین اردو یه سفر یارتی بود خیلی عالی میشد نظرشما