کنسرت زنان و رقص مختلط در ماه مبارک رمضان + عکس

8

متاسفانه در طول ماه های اخیر شاهد سونامی ضد فرهنگی خوانندگی زنان بصورت گسترده در سطح کشور بوده ایم که و به لطف اظهار نظر های شاذ برخی مسئولین فرهنگی کشور که باید دغدغه دفاع از فرهنگ و ارزش های دینی و انقلابی را داشته باشند و در سال فرهنگ از این اقدامات ضد فرهنگی جلوگیری کنند متاسفانه همکاری و همراهی برخی دستگاه های فرهنگی کشور را هم با این اقن اقدام ضد فرهنگی خوانندگی زنان شاهد بوده ایم.

رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
در آخرین اقدام ضد فرهنگی تب خوانندگی زنان در ایران در روزهای اخیر و در شب های با فضیلت ماه مبارک رمضان شاهد اجرای گروه کنسرت گاسپل موسیقی سیاه پوستان از شامگاه جمعه در تالار وحدت که چند شب نیز ادامه خواهد داشت بوده ایم که جای تاسف فراوان دارد در شب هایی که ماه مهمانی خداست در کشور اسلامی این نوع اتفاقات رخ دهد و باعث ناراحتی خانواده های متدین و مذهبی شود.

رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
این کنسرت ضد فرهنگی همراه با خوانندگی زنان که با مجوز رسمی از جمعه شب در تالار وحدت برگزار شده افتضاحات دیگری نیز داشته است که میتوان از جمله آنها اشاره به رقاصی و حرکات موزون زنان دست در دست مردان نیز اشاره کرد که بی اخلاقی و بی فرهنگی را به اوج خود رسانده اند.

رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
رقص زنان دست در دست مردان در تصویر بالا کاملا مشهود است
رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
آرایش کردن زنان قبل از حضور در مراسم ضد فرهنگی

گلاب آدینه بازیگر سینما از چند روز قبل این زنان را برای اجرای حرکات موزون همراه با خوانندگی زن این گروه آموزش می داده است .
تب خوانندگی زنان چند سالی است که از سوی دشمنان نظام و انقلاب برای القای فرهنگ منحط غرب بهزنان ایرانی کلید خورده است و هر از چندی خبری در این مورد در رسانه های منتشر می شود اما گویا قرار نیست از این اقدام ضد فرهنگ ایرانی و اسلامی جلوگیری به عمل بیاید .

رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
برخی اظهار نظر های ضد فرهنگی مسئولین مدعی فرهنگ به این تب خوانندگی در میان زنان دامن می زند و گویا مسئولین فرهنگ فراموش کرده اند در مملکتی مسئولیت دارند که خون هزاران شهید برای دفاع از فرهنگ ایرانی و اسلامی ریخته شده است تا فرهنگ اسلامی در این سرزمین ماندگار باشد و باقی بماند.
رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب
می طلبد که مسئولان فرهنگی کشور که مدت هاست در خواب غفلت به سر می برند و هر از چندی هم در خواب اظهار نظرهای شاذی را بیان می کنند دیگر خواب بیدار شوند و مطالبات مردم متدین و مذهبی را جامعه عمل بپوشانند و پیگیر مطالبات رهبر معظم انقلاب در ریز مسائل فرهنگی بخصوص در سبک زندگی ایرانی اسلامی باشند .

رقص بازیگران بیوگرافی گلاب آدینه بی حجاب بد حجاب

منبع: انقلاب نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 8 )
 1. ناصر می گوید

  نفرت انگیزه

  1. ddd می گوید

   وا اسلاما وا اسلاما
   اسلام رفت تو خطر

   1. باران می گوید

    نه عزیزم تو نگران اسلام نباش خدا خودش بلده دینشو حفظ کنه. / خدا تو قرآن وعده داده که بالاخره اسلام بر همه ادیان پیروز میشه حتی اگه مخالفانش کراهت داشته باشن

 2. juve می گوید

  ای ول ایران هم داره پیشرفت میکنه خوشحال شدم

  1. حامد می گوید

   میتونی ناموست رو بذاری دم دست مردم بعد بگی دارم پیشرفت میکنم؟ آخه بدبخت به اینم میگن پیشرفت؟ دنیا در حال توسعه علم و فن آوریه شماها افتادین برگردین به عصر بدبختی و بیچاریگی ایران (عصر قاجار)

  2. باران می گوید

   برات متاسفم که پیشرفت رو تو رقص مختلط میدونی!

 3. باران می گوید

  زن صدای خوبی داره میتونه تو جاهای دیگه مثل دوبله. یا همسرایی با مردان یا زنان بکار ببره. تکخوانی زن گناه داره

 4. دوربین مدار بسته می گوید

  واقعا که شرم اوره