۶ ماه حبس تعلیقی برای فاطمه هاشمی / آخرین وضعیت پرونده فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی

0
وکیل پرونده مهدی هاشمی از رسیدگی به پرونده موکل خود در ۱۱ مردادماه خبر داد و گفت: امیدواریم عادلانه به این پرونده رسیدگی شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، محمود علیزاده طباطبایی وکیل پرونده مهدی هاشمی عصر امروز (جمعه) در حاشیه مراسم ختم برادر مصطفی معین در جمع خبرنگاران درباره آخرین رسیدگی‌های پرونده موکل خود اظهار داشت: این پرونده بعد از اینکه بیش از یک سال برای رفع نقص به دادسرا رفته بود، بدون اینکه نقایصی برطرف شود به دادگاه برگشته و ۱۱ مردادماه وقت رسیدگی به آن تعیین شده است.
دادگاه مهدی هاشمی دادگاه فاطمه هاشمی جرم مهدی هاشمی جرم فایزه هاشمی بیوگرافی فاطمه هاشمی اتهام مهدی هاشمی
 
وی افزود: ما تنها امیدمان این است که این پرونده در دادگاه برخلاف دادسرا عادلانه رسیدگی شود چرا که در دادسرا همانطور که رئیس دادگاه آقای سراج اعلام کرده‌اند کیفرخواستی داده شد که ایرادات سنگینی داشت بنابراین امیدوارم دادگاه عادلانه رسیدگی کند.
 
وکیل پرونده مهدی هاشمی همچنین به اظهارات امروز آیت‌الله احمد جنتی خطیب موقت نماز جمعه تهران در مورد عدم رسیدگی به پرونده فتنه‌گران اشاره کرد و گفت: ما خودمان امیدواریم به این پرونده عادلانه رسیدگی شود، چرا که بنده از ۴ سال پیش نیز که این اتهامات مطرح شد به صورت جدی به دنبال آن بودم.
 
علیزاده همچنین در مورد پرونده های فائزه و فاطمه هاشمی گفت: فائزه هاشمی تبرئه شده و فاطمه هاشمی نیز به ۶ ماه حبس تعلیقی محکوم شده است.
 
وی درباره شکایتش از رسایی نیز گفت: منتظر اقدام دادگاه ویژه روحانیت هستیم. شکایت از این نماینده انجام گرفته است و روند آن انجام شده ولی از ادامه کار هنوز اطلاعی نداریم.
مرجع : فارس

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ