تبلیغ یخچال امرسان لیلا حاتمی (فیلم)

لیلا حاتمی به خاطر ۱ دقیقه حرف زدن با یخچال ۱۵ میلیارد گرفت!

0

لیلا حاتمی تازه ‌ترین چهره‌ای است که تجربه جدیدی در عرصه تبلیغات داشته و در تیزر مربوط به یک نشان تجاری لوازم خانگی که در فضای مجازی منتشر شده، بازی کرده است. پس از انتشار این تبلیغ طولی نکشید که کاربران فضای مجازی، به کیفیت تبلیغ و حضور لیلا حاتمی در دنیای تبلیغات، واکنش نشان دادند و با آن شوخی کردند.

لیلا حاتمی در این تیزر که مربوط به تبلیغ یک یخچال است، سنت‌ شکنی می‌کند و با شوق از نیروهای خدماتی می‌خواهد که یخچال را در محوطه هال و پذیرایی بگذارند، سپس با احساس رضایت سراغ یخچال می‌رود، از زیبایی آن تعریف و با آن صحبت می‌کند! یخچال هم مانند یک روبات، به صحبت‌ هایش واکنش نشان می‌دهد و با او حرف می زند. آن چه بیش از همه در واکنش‌ ها دیده می‌شود انتقاد از کیفیت تیزر و ایده آن است.

واکنش کاربران به تیزر تبلیغاتی لیلا حاتمی

کاربری درباره این تبلیغ واکنش منفی نشان داده و نوشته است: «سناریوتون خیلی بی‌محتواست، حتی حضور لیلا حاتمی هم نمی‌تونه این ویدئوی ضعیف رو توجیه کنه! خونه با یخچال گرما می‌گیره؟!»

کاربر دیگری نوشته: «یعنی کار لیلا حاتمی به جایی رسیده که یخچال تبلیغ کنه؟»

کاربر دیگری هم با اشاره به پرحاشیه بودن تبلیغ و دست ‌به ‌دست شدن آن، ساخت این تیزر را یک ترفند تبلیغاتی هوشمندانه برای بیشتر دیده شدن تبلیغ دانسته‌ و نوشته: «شاید ایده مسخره‌ای واسه تبلیغ یخچال با استفاده از لیلا حاتمی انتخاب کرده باشن، اما خیلی از افراد این تبلیغ رو دیدن و وایرال شده.»

کاربری در انتقاد به ایده ‌های تیزر نوشته: «فقط حضور لیلا حاتمی و دیده شدنش در تبلیغات جذابه. منظور از صحبت کردن یخچال چیه، یخچال هوشمنده، صحبت کردن یخچال چه کمکی به پیشبرد ایده می‌کنه؟!»

تعدادی از کاربران هم معتقد بوده‌اند از بازیگری مانند لیلا حاتمی در این تبلیغ استفاده خوب و جذابی نشده و ظاهرا تنها حضور او در تبلیغ مهم بوده است. عده زیادی از کاربران به ایده گذاشتن یخچال خارج از آشپزخانه در این تبلیغ انتقاد و گروهی از کاربران هم با حضور لیلا حاتمی در عرصه تبلیغات مخالفت کرده‌اند و نوشته‌اند که تصور نمی‌کردند در چنین تیزرهایی بازی کند.

یخچال ساید بای ساید امرسان لیلا حاتمی تبلیغ یخچال لیلا حاتمی عکس لیلا حاتمی عکس جدید بازیگران تبلیغ یخچال تبلیغ امرسان بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگران زن تبلیغات تلویزیون اینستاگرام لیلا حاتمی

ماجرای دستمزد نجومی لیلا حاتمی برای یک دقیقه تبلیغات باری شرکت امرسان

طی چند روز گذشته ویدیوی تبلیغی لیلا حاتمی برای شرکت امرسان رسانه ای شد که با واکنش های تندی روبرو شد. حالا امروز خبر دستمزد نجومی این تبلیغ رسانه ای شد که خانم حاتمی برای این ویدیو ۱ دقیقه ای ۱۵ میلیارد تومان دریافت کرده است و تاکنون شرکت امرسان و لیلا حاتمی نسبت به انتشار این شایعه در فضای مجازی واکنشی نشان ندادند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ