توبه به سبک داعشی! + عکس

0

گروه تروریستی داعش متن توبه نامه ای را که به منظور بخشش پیکار جویان دیگر گروه های افراط گرا تنظیم کرده است، منتشر کرد.

وب سایت منتشر کننده مواضع و فیلم های داعش روز گذشته متن توبه نامه پیکار جویان اسیری را که به اسارت گروه داعش در آمده اند را منتشر کرد.

در سوریه گروه های مسلح متعددی علیه دولت مرکزی در حال جنگ هستند. این گروه ها علاو بر جنگیدن با ارتش سوریه ، با یکدیگر نیز در حال جنگ هستند.

در حال حاضر گروه افراط گرای اسلامی داعش با دیگر گروه های مخالف از جمله ارتش آزاد و جبهه النصره نیز درگیر جنگ است.

در این متن آمده است:‌” من (اسم ) (نام فامیل) (عضو گروه …)، ماندن داخل این گروه و جنگیدن با گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) را نبرد و جنگ با خدا و رسول خدا دانسته و قول می دهم بار دیگر علیه گروه داعش نجنگم.”

در ادامه این توبه نامه آمده است:” همچنین تعهد می نمایم بدون اطلاع گروه (داعش) در هیچ گروه دیگری عضو نشوم و خودم هم گروه جدید تاسیس نکنم . من تعهد می کنم تمامی سلاح ها و مهماتی را که داشته ام به داعش تحویل دهم و به مناطقی که تخت کنترل گروه های جبهه النصره، جبهه اسلامی و… است نروم و اگر یکی از  شروط این توبه نامه  را زیر پا بگذارم خودم را برای مجازات آماده کنم.”

مجازات توبه شکنان مرگ خواهد بود.

فیلم داعش داعش جنایات داعش

دادگاه های شرع داعش در موصل و صلاح الدین این توبه نامه را از اعضای سایر گروه های تروریستی همچون جبهه النصره و… دریافت می کنند. توبه کاران باید در حضور قاضی شرع  متن توبه نامه را قرائت کرده و امضا کنند و  سند امضا شده را به همراه دو قطعه عکس از خودشان تحویل دادگاه دهند.

گفتنی است گروه داعش روز گذشته در وب سایت خود با انتشار متن این توبه نامه به پیکارجویان دیگر گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره در شهر دیر الزور سوریه یک هفته مهلت داده است تا با تسلیم خود به دادگاه های شرع داعش و امضای توبه نامه ، جان خود را نجات دهند.

منبع: عصر ایران
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ