جدیدترین اطلاعات از دو قلوهای جهاد نکاح + عکس

0

چندی پیش خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه دوخواهر دوقلوی انگلیسی برای جهاد عازم سوریه شده اند اکنون اطلاعات تازه ای در مورد این دوخواهر به همراه تصاویرشان در رسانه های جهان منتشر شده است. به گزارش “دیلی میل” ، سلما و زهرا هلانه دو خواهر شانزده ساله هستند که چندی پیش برای انجام جهاد راهی سوریه شده اند. این دو خواهر هردو از کسانی بودند که در امر تحصیل بشدت موفق بودند، به طوری که جزو برترین دانش آموزان مدرسه شناخته می شدند. خواهر بزرگ این دو، مشغول تحصیل پزشکی در دانشگاه دانمارک است و قرار بر این بود که این دو نیز با توجه به معدل بالای تحصیلی شان پزشک شوند.

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح

 
دوستان این دو خواهر گفته اند که آن ها کاملا رفتار طبیعی داشتند و مانند دیگر بچه ها تفریح می کردند. البته پدر و مادر این دو خواهر بسیار سختگیر بودند و اجازه رفت و آمد با دیگر دختران مدرسه را به این دو نمی دادند. یکی از دوستان این دو خواهر می گوید: من شوکه شده ام. آن ها بسیار زیرک بودند و به نظر نمی رسید که تندرو شده باشند. البته پس از اینکه این دو خواهر با عده ای آشنا شدند، رفتارشان تغییر کرد.پدر و مادر این دوقلوها حاضر به مصاحبه با رسانه ها نیستند و تاکنون تصویری از آن ها منتشر نشده است.

پدر آنها صبح به اتاق دختران دوقلوی خود رفت تا برای رفتن به مدرسه از خواب بیدارشان کند اما ناگهان متوجه ناپدید شدن آنها شد.پدر دختران پس از مراجعه به پلیس در شهر منچستر متوجه شد دو دختر دوقلوی ۱۶ ساله اش، نیمه شب فرار و به سمت استانبول پرواز کرده اند تا بتوانند به گروه داعش بپیوندند

مردی در انگلیس برای بیدار کردن دخترانش از خواب به اتاق آنها رفت اما متوجه شد دو دخترش برای پیوستن به داعش به سوریه رفته اند.

فیلم جهاد نکاح عکس جهاد نکاح زن جهاد نکاح دختر جهاد نکاح

 به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، این شهروند سومالیایی تبار انگلیس صبح به اتاق دختران دوقلوی خود رفت تا آنها را برای رفتن به مدرسه از خواب بیدار کند اما ناگهان متوجه ناپدید شدن آنها شد.

پدر دختران پس از مراجعه به پلیس در شهر منچستر متوجه شد دو دختر دوقلوی ۱۶ ساله اش، نیمه شب فرار و به سمت استانبول پرواز کرده اند تا بتوانند به گروه داعش بپیوندند.

روزنامه دیلی میل ادامه داد: این دو دختر برای ازدواج با “مجاهدین” و ارائه کمک و حمایت به اعضای داعش در سوریه و عراق، به استانبول رفته اند تا از آن طریق به داعش ملحق شوند.

پلیس تحقیقات خود را در پرونده فرار دو دختر آغاز کرده است و مشخصاً به دنبال پاسخ به این سؤال است که این دو دختر هزینه سفر خود را از کجا تامین کرده اند و این در حالی است که هر دوی آنها هنوز دانش آموز و مشغول تحصیل بودند.

پلیس معتقد است این دو دختر از طریق اینترنت با اعضای داعش ارتباط برقرار کرده اند و آنها هزینه این سفر را پرداخته اند تا بتوانند با این دو دختر ازدواج کنند.

“محمد شفیق” رئیس بنیاد رمضان یکی از موسسات فعال در زمینه مسلمانان منچستر در این باره گفت: این پدر از اینکه دخترانش به داعش پیوسته اند در حالت شوک قرار دارد.

دیلی میل به نقل از منابع آگاه اضافه کرد: احتمالا این دو دختر برای سفر به سوریه و اجرای عملیات انتحاری در این کشور، اغفال شده اند.

منابعی در پلیس انگلیس هم گفتند: پلیس، کامپیوتر و وسایل شخصی این دو دختر را بررسی کرد اما نشانه، فیلم یا سندی درباره ارتباط با داعش یا برنامه ریزی برای سفر به سوریه پیدا نشد.

گروه افراط گرای اسلامی داعش نزدیک به القاعده هم اکنون کنترل مناطقی در سوریه و عراق را در دست دارد. داعش که به تازگی حکومت خلافت اسلامی را اعلام کرده متشکل از شمار زیادی از مسلمانان تندرو از کشورهای مختلف جهان است و هم اکنون در حال جنگ همزمان با ارتش این کشور و مخالفان مسلح دیگر موسوم به ارتش آزاد است.

 
منبع: جام
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ