وحشیانه ترین فتوای گروه تروریستی داعش ؛”ختنه زنان و دختران”

1

سازمان ملل متحد اعلام کرد که تروریست‌های داعش در عراق دستور داده‌اند تمام دختران و زنان شهر موصل و حومه‌ آن باید ختنه شوند.

 بر اساس فتوای تروریست های تکفیری داعش ، کلیه زنان و دختران ساکن شهر موصل و مناطق حومه آن باید ختنه شوند.این فتوا شامل حدود ۴ میلیون زن و دختر ساکن این منطقه خواهد شد.
عکس داعش زن داعش داعش ختنه زنان ختنه دختران جنایات داعش

داعش دستور داده است تا همه دختران و زنان ۱۱ تا ۴۶ ساله عراقی ختنه شوند که در این صورت ۴ میلیون زن عراقی در خطر آسیب های شدید جسمی و روحی قرار می گیرند.

این خبر را ژاکلین بدکوک، هماهنگ کننده امور انسان دوستانه سازمان ملل از اربیل از طریق یک تماس ویدئویی به خبرنگاران مستقر در ژنو اطلاع داده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، خانم بدکوک گفت: این موضوع کاملا جدید در عراق بسیار نگرانی آور است و نیاز به رسیدگی دارد.

ژاکلین بادکوک هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد در عراق، با بی سابقه خواندن چنین رسمی از سوی تروریست های داعش در عراق، تاکید کرد: چنین چیزی به هیچ وجه خواستۀ مردم عراق نیست.

خانم بدکوک که دومین مقام ارشد سازمان ملل متحد در عراق است، افزود: این نه خواست مردم عراق و نه خواست زنانی است که در این منطقه پرخطر زیر سلطه تروریست ها زندگی می کنند.

به گزارش روزنامه گاردین، سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۲ ختنه کردن زنان و دختران را که در برخی از نقاط جهان رایج بود به سبب غیر انسانی بودن و آسیب های شدید جسمی و روحی ممنوع اعلام کرده است. (العالم)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. حسام می گوید

    ججوری یه زن رو ختنه میکنن؟؟؟؟