ماجرای کتک خوردن شقایق دهقان از همسرش و اعتیاد چیست؟

کتک زدن مهراب قاسم خانی ، اعتیاد شقایق دهقان صحت دارد

0

مهراب قاسم‌خانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به انتشار شایعه‌ای جدید در خصوص خود و همسرش واکنش نشان داد.

هنوز زمان زیادی از شایعه اعتیاد شقایق دهقان نمی‌گذرد که شایعه جدیدی پیرامون مهراب قاسم‌خانی و همسرش این روزها در شبکه‌های مجازی خبری، دست به دست می‌چرخد و از تعصب زیاد این فیلمنامه‌نویس به همسر بازیگرش حکایت دارد که اجازه فعالیت در شبکه‌های مجازی را به او نمی‌دهد.

همسر مهراب قاسم خانی همسر شقایق دهقان مهراب قاسم خانی بیوگرافی مهراب قاسم خانی بیوگرافی شقایق دهقان اینستاگرام مهراب قاسم خانی اینستاگرام شقایق دهقانواکنش مهراب قاسم خانی در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۶

چرا قیافه شقایق دهقان عوض شده

به همین منظور مهراب قاسم‌خانی، نویسنده مجموعه‌ها و فیلم‌های سینمایی همچون باغ مظفر، مرد هزار چهره، شب‌های برره، نقطه‌چین و پاورچین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، این شایعه را دستمایه طنز قرار داد. مهراب قاسم‌خانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«پس از کشف اعتیاد بازیگر زن مشهور، “ش.د” به موادمخدر، برگى دیگر از زوایاى تاریک زندگى مشترک وى با فیلمنامه‌نویس چاق “م.ق” برملا شد. در این ارتباط “م.ق” که در ابتدا همه اتهامات را تکذیب می‌کرد پس از بازجویى‌هاى فنى گفت “آخ”. او همچنین افزود که “بله من به‌عنوان یک مرد ایرانى غیرتمند و متعصب نمی‌توانستم تحمل کنم که شقایق… ببخشید “ش.ق” وارد فضاى مجازى شود و به همین خاطر او را هر روز سفت کتک می‌زدم. “م.ق” اضافه کرد که زنان ایران تحت‌تاثیر تهاجم فرهنگى، جنگ نرم، تهمینه میلانى و دولت عربستان دچار از راه به‌درشدگى شده‌اند و از مقامات می‌خواهم که هر چه زودتر جلو این انحرافات و کنسرت‌ها را بگیرند و سرعت اینترنت را پایین بیاورند. او همچنین افزود: اعتیاد همسرم به موادمخدر هم تقصیر اصغر فرهادى، سعید روستایى و سیاه‌نماهایى از این دست بود. وى در پایان چیزى نگفت.»

علت لاغر شدن شقایق دهقان

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ