سپیده کرامتی همسر سیدورف کیست؟ +عکس

0

کلارنس سیدورف ۴۵ ساله به واسطه ازدواج با سپیده کرامتی با ایرانی‌ها ارتباط خوبی دارد و حتی دو سال پیش هم سفری به ایران داشت.

اگر بیننده ویژه برنامه یورو ۲۰۲۰ باشید، حتما متوجه شدید که کلارنس سیدورف در شروع صحبتش با این برنامه، یکی دو کلمه به زبان فارسی صحبت کرد و محمدرضا احمدی دلیل این قضیه را همسر ایرانی بازیکن سابق تیم ملی هلند دانست. سیدورف در بخشی از صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که حالا ایران در زندگی شخصی هم بسیار به او نزدیک‌تر شده است.

همسر فوتبالیستها همسر سیدورف لوویانا همسر سیدورف فرزندان سپیده کرامتی سپیده کرامتی چند سال دارد بیوگرافی کلارنس سیدورف بیوگرافی سپیده کرامتی اینستاگرام سپیده کرامتی Sophia makramatiSophia makramati

سپیده کرامتی زن حدودا ۴۲ ساله ایرانی است که با کلارنس سیدورف ازدواج کرده است. ارتباط خوب کلارنس سیدورف با ایرانی‌ها و سفری که آبان‌ماه سال ۱۳۹۸ به ایران داشت، باعث شد رسانه‌ها دلیل این ارتباط را متوجه شوند که چیزی نیست جز ازدواج با یک زن ایرانی به نام سوفیا یا همان سپیده کرامتی که جنجال زیادی به پا کرده است تاکنون نکات جالبی در مورد زندگی شخصی سیدورف و ارتباطش با سپیده کرامتی منتشر شده است. سپیده کرامتی بانوی ایرانی دو پسر از ازدواج های قبلی اش دارد و اکنون سپیده کرامتی با ستاره فوتبال در رابطه است.

اگر در مورد همسر کلارنس سیدورف گوگل کنید، متوجه می‌شوید که هنوز در این موتور جست‌وجو نام «لوویانا» به‌عنوان همسر ستاره پیشن تیم ملی هلند و تیم‌های رئال‌مادرید، میلان و اینتر قید شده است. نکته جالب این که حتی برخی رسانه‌های خارجی که در زمینه انتشار اخبار پاپاراتزی پیش‌گام هستند هم خبری در مورد جدایی کلارنس از لوویانا منتشر نکرده‌اند و به این ترتیب خبری هم از ارتباط این ستاره قدیمی فوتبال با سپیده کرامتی نیست، در حالی که به نظر می‌رسد حدود دو سال است که این زوج با یکدیگر هستند.

همسر فوتبالیستها همسر سیدورف لوویانا همسر سیدورف فرزندان سپیده کرامتی سپیده کرامتی چند سال دارد بیوگرافی کلارنس سیدورف بیوگرافی سپیده کرامتی اینستاگرام سپیده کرامتی Sophia makramati

لوویانا همسر اول و سابق

همسر اول کلارنس سیدورف برزیلی است. کلارنس در زمان حضورش در میلان با لوویانا آشنا شده و از او هم ۴ فرزند (یک پسر و ۳ دختر) دارد. لوویانا در شهر میلان صاحب یک رستوران معروف به نام «فینگرز» است. به نظر می‌رسد در سکوت خبری او از کلارنس جدا شده، چرا که هیچ اثری هم از او در صفحه اینستاگرام سیدورف به چشم نمی‌خورد. در کل او از زندگی قبلی‌اش فاصله گرفته و حتی خیلی هم کنار فرزندانش نیست.

همسر ایرانی کلارنس سیدورف کیست

اما سپیده کرامتی، همسر ایرانی کلارنس سیدورف کیست؟ کلارنس ۴۵ ساله چند سال پیش با سپیده با نام مستعار «سوفیا» آشنا شده، زنی که مقیم کانادا بوده و به میلان و دبی هم رفت و آمد دارد. برخی منابع می‌گویند او دانش آموخته الکترونیک است و برخی منابع رشته تحصیلی او را بازرگانی اعلام کرده‌اند. این زن ایرانی در پروفایل اینستاگرامش خودش را سفیر جهانی «اسکاویا» و سفیر حسن‌نیت بنیاد «هرثور» معرفی کرده است.

تا دو ماه پیش هم کلارنس در صفحه اینستاگرامش عکسی از سپیده منتشر نکرده بود، اما حالا نه تنها با این زن ایرانی عکس در اینستاگرامش دارد، بلکه همواره در مراسم‌های مختلف در کنار یکدیگر هستند. سپیده کرامتی دو فرزند هم به نام‌های نیما و دیاکو از ازدواج قبلی‌اش دارد.

در آخرین مصاحبه سیدورف با ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۰ هم این ستاره پیشین نارنجی‌ها گفت که حالا ایران در زندگی شخصی هم بسیار به او نزدیک‌تر شده است.

سپیده کرامتی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

همسر فوتبالیستها همسر سیدورف لوویانا همسر سیدورف فرزندان سپیده کرامتی سپیده کرامتی چند سال دارد بیوگرافی کلارنس سیدورف بیوگرافی سپیده کرامتی اینستاگرام سپیده کرامتی Sophia makramati

sophiamakramati_

Thank you for choosing me as your mommy,I love you both with every ounce of my existence♥️♥️ You both are the only one that knows what my heart sounds like from the inside♥️♥️
🌸Happy Mother’s Day 🌸 to all the selfless, loving, strong Moms in the 🌎 today and every day❤️

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ