رزیتا غفاری چه عملی انجام داده +عکس قبل و بعد از عمل

علت تغییر چهره رزیتا غفاری چیست؟

1

انتشار تصاویر جدید رزیتا غفاری در صفحه اینستاگرامش باعث تعجب کاربران در فضای مجازی شده است. غفاری بازیگر آثاری همچون « آب و آتش » ، « در پناه تو » ، « در قلب من » و « پشت پرده مه » بوده است.

کاربران در صفحه اینستاگرام این بازیگر نسبت به تغییر چهره او واکنش نشان داده اند.

چهره جدید رزیتا غفاری

در ادامه تصاویر را می بینید:

گفت‌وگو با رزیتا غفاری در دی ماه سال ۱۳۹۵

واکنش شما نسبت به بسیاری از ستاره‌های سینما که به عمل‌های جراحی زیبایی دست می‌زنند، چیست؟

ستاره‌ای نمی‌بینم. اگر هم مانده از قبل است. کسی الان ستاره نمی‌شود، چون مخاطب از سینما دور شده. ممکن است عده‌ای کار کنند، اما این‌که ستاره شوند و بمانند بسیار معدود است. آن عده هم مطمئن باشید پیشینه تئاتری دارند. عمل جراحی زیبایی هم تب دارد؛ مثل فیلم‌های دختر پسری. تبش فروکش می‌کند و از بین می‌رود و بالاخره فرد متوجه می‌شود اشتباه کرده که صورتش را به تیغ جراحی زیبایی سپرده است. حالا برخی عمل‌ها اجتناب‌ناپذیر است، اما برخی دستکاری‌ها روی صورت مثل گونه کاشتن یا لب‌ها را برجسته کردن، همه را به صورت کارخانه‌ای یک شکل کرده است. اگر یک بازیگر بخواهد خود را خاص کند که حتما نباید مثل بقیه باشد. خدا را شکر من تا حالا هیچ عملی نکردم. معتقدم کارگردان اگر دنبال نقش ماندنی باشد برای فیلمش سراغ چهره‌های بکر می‌رود.

رزیتا غفاری که که آذر ماه ۱۳۹۵ چند روزی را در بیمارستان گذرانده و یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است، با انتشار متن و عکس و البته کاریکاتوری، به شرح یک ماجرای ۱۵ ساله پرداخته است.

همسر رزیتا غفاری عکس بازیگران ایرانی قبل از عمل زیبایی جراحی زیبایی بازیگران بیوگرافی رزیتا غفاری اینستاگرام رزیتا غفاری

عکس رزیتا غفاری در آذر ماه ۱۳۹۵

او نوشته است:«روز بر همه شما عزیزان بخیر.. از شما چه پنهان یه چند روزی در بیمارستان برای عمل جراحی بستری بودم!!! البته داستانش مفصله که اگه از حوصله تان بدور نیست… لازم میدونم که حتما براتون تعریف کنم که شما خدایی نکرده گرفتار این بلا و مصیبت نشوید… داستان از روزی شروع شد که خانه سینما یک دکتر دندانپزشک به اعضای خانه سینما معرفی کرد… قضیه برمی گرده به پانزده سال پیش…! در این اوضاع یکی از دندان هایم کرم خوردگی مختصری داشت و من هم وقت رو مغتنم شمردم و به آقای به ظاهر دکتر مراجعه کردم… بگذریم…دکتر محترم مته را در فکم شکاااااند و دَرشَم بست و چهار استامینافون بهم داد که مسمومیت خونی پیدا کردم… درد کم کم به سراغم آمد و ….. و….. و…. در این پانزده سال چهار مرتبه جراحی فک و لثه و بارها پیوند استخوان شدم … استخوان فک و سینوس ها کاملا از بین رفت و بالاخره چند روز پیش تحت عمل جراحی سینوس قرارگرفتم…! که امیدوارم آخر این داستان غم انگیز باشد!!! نتیجه این که لطفا حتی برای کمترین درد به پزشک متخصص و حاذق مراجعه کنید. امروز مرخص شدم…! دوستون دارم و دعایم برای شما عزیزان فقط سلامتیست … سلامتیست…سلامتیست…. انشاالله.»

رزیتا غفاری، بازیگر تلویزیون که دو روز پیش عکسی از خود پس از عمل سینوس‌هایش منتشر کرده بود، به تازگی با انتشار پستی تازه در اینستاگرام، از برخوردی که برخی با او داشته‌اند، ابراز ناراحتی کرد.

رزیتا غفاری چه عملی انجام داده

همسر رزیتا غفاری عکس بازیگران ایرانی قبل از عمل زیبایی جراحی زیبایی بازیگران بیوگرافی رزیتا غفاری اینستاگرام رزیتا غفاری

او درخصوص واکنش برخی از مردم نوشت:

«سلام، باور کنین اصلا فکر نمی‌کردم که بعد از یه عمل جراحى سخت و چند ساعت بیهوشی کامل و چند روز بسترى شدن در بیمارستان حقم این برخورد مردم باشه!

واقعا انسانیت رو براى هم تمام کردیم! تعریف کردن تنها قسمتى از ماجرایى که بر من گذشته ظاهرا به بعضی دوستان دانشجو سخت اومده

با پوزش فراوان و با اجازه شما دوستان بدون استفاده از لغات و اصطلاحات پزشکى و بدون در نظر گرفتن حوصله شما کامل‌تر ماجرا را برایتان میگویم! ١۵سال پیش به جهت تنها یک پوسیدگى جزیى به یک دندانپزشک که از طرف خانه سینما معرفی شد رفتم.. دکتر که به ظاهر بسیار جوان بود کار را شروع کرد ولی متاسفانه بیشتر از آنچه باید تراش دندان را ادامه داد تا اینکه اعصاب باز شدند! سپس شروع به عَصب کشی دندان نمود، بعد از کشیدن دومین عَصب، وسیله عَصب‌کشی را از ریشه دندان خارج کرده و وارد فکم نمودند سپس وسیله را همانجا شکاندند. با دست پاچگی ایشان و صدای شکستن تا حدی متوجه موضوع شدم. سپس ایشان بدون کشیدن اعصاب باقیمانده، در دندان را بسته و به من چهار استامینافون کدئین و ترامادول تجویز کردند و مرا راهی کردند!

شب دچار مسمومیت شدید شدم و به علت خونریزی معده به بیمارستان منتقل شدم و سپس خون معده را با شلنگ خارج کردند! و این تازه اول ماجراست. کم‌کم اثرات دارویی از بین رفت و درد دندان شروع شد.

ابتدا به دنبال یک پزشک حاذق گشته و فورا توسط ایشان فکم از بالاى دندان شکافته شد و وسیله عَصب‌کشى خارج شد!
سپس اعصاب رها شده در دندان بدون بی‌حسى دوباره عَصب‌کشی شدند! دو مرتبه جراحى لثه شدم. سپس تمام دندانم از داخل عفونت کرد و کیست‌ها تمام اطراف را أحاطه کردند!

سه بار پیوند استخوان شدم و در انتها پزشک مشاورم که در طى سالیان سعی نمود دندانم را نگه دارد آن را کشیده و ایمپلنت کرد. … در طى جراحی‎هاى فک متوجه باز بودن سینوس‌ها و تخریب کامل دیوارهاى سینوسی شدم و حالا تحت نظر پزشک گوش و حلق و بینی تحت جراحى سینوس که حاوى کیست هم بود قرار گرفتم. توجه داشته باشید که در طى ١۵ سال به من چه گذشت.

این تقریبا ماجراى بیماری من بود که ظاهرا در طى این دو روز خیلی‌ها رو ناراحت کرده! البته نه به جهت دلجویى و دلداری از من بلکه شرح این واقعه را دروغ شاخدار، هنرنما بودن، به دور از انسانیت و بسیار توهین و تحقیرهایی که واقعا در درکش مانده‌‌ام.
باز هم اگر به عنوان یک هنرمند نتوانستم از اصطلاحات پزشکى استفاده کنم عذر می‌خواهم.»

همسر رزیتا غفاری عکس بازیگران ایرانی قبل از عمل زیبایی جراحی زیبایی بازیگران بیوگرافی رزیتا غفاری اینستاگرام رزیتا غفاری

عکس رزیتا غفاری در فروردین ۱۳۹۴

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. آیلین می گوید

    سلام رزیتای عزیز هر توضیح دیگری برای این مردم اضافه هست اونها همیشه در حال قضاوت دیگران هستند پس شما به هیچ وجه ناراحت این قضیه نباشید مهربانی صداقت و احساس فوق العادتون توی سریال ها بینظیره قابل لمس
    حالا اگر چند بی فرهنگ اومدن و اراجیفی برای خودشون بافتن شما همچنان با شخصیت فوق العادتون ادامه بده
    دوستت دارم روزیتای عزیز بلا دور باشه انشاالله