جنیفر لوپز به دنبال خرید قصر ۱۵۶۰ میلیارد تومانی +عکس‌

0

ساتین نیوز– برای خرید یک خانه لاکچری چقدر باید هزینه کرد؟ مشهور است که گران‌ترین خانه جهان به محمد بن سلمان ولیعهد سعودی تعلق دارد که در فرانسه واقع است.

ثروتمندان دیگری نیز در جهان وجود دارند که مالک قصر‌ها و عمارت‌های بسیار گران قیمت هستند و برخی از چهره‌های مشهور موسیقی و سینما نیز خانه‌های مولتی میلیاردی و حتی جزیره‌هایی متعلق به خود دارند. حالا خبر رسیده است که جیلو یا همان جنیفر لوپز نیز سودای خرید یک خانه بسیار گران قیمت را در سر می‌پروراند.

بنا به گزارش رسانه‌ها جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده ۴۸ ساله و بن افلک، بازیگر ۵۱ ساله در لس آنجلس در حال بازدید از خانه‌های سطح بالا بوده اند. رسانه TMZ تصویر حضور این زوج را در حال بررسی برخی از خانه‌های محله هولمبی هیلز منتشر کرده است.

یکی از خانه‌هایی که این زوج برای تماشای آن رفتند ۶۵ میلیون دلار قیمت دارد که با دلار ۲۴ هزار تومانی قیمت آن معادل با ۱۵۶۰ میلیارد تومان است. این خانه نزدیک به ۳ هزار متر زمین دارد و هشت اتاق خواب و ۱۲ حمام و سرویس بهداشتی و حتی یک سالن بولینگ هم در آن وجود دارد.

هولمبی هیلز کجاست همسر جنیفر لوپز لاکچری ترین خانه های جهان گرانقیمت ترین های جهان دوست پسر جنیفر لوپز خانه های رویایی و لوکس خانه بازیگران بیوگرافی جنیفر لوپز اینستاگرام جنیفر لوپز اخبار بازیگران

شایان ذکر است جیلو آخرین بار به همراه آلکس رودریگز شریک قبلی زندگی اش یک خانه لاکچری به قیمت ۴۰ میلیون دلار خریده بود. آن خانه که در واقع یک ویلای کنار دریا به شمار می‌رود به اقیانوس اطلس راه دارد و مساحت آن ۳۷۰۰ متر مربع است. خانه لوکس قبلی جیلو یک بندر اختصاصی دارد که وی می‌تواند از آن برای تردد با کشتی تفریحی کوچک خود استفاده کند.

ضمنا ویلای قبلی جنیفر لوپز از امکاناتی شامل۱۰ اتاق خواب، یک آسانسور لوکس، یک آشپزخانه بزرگ بسیار مجهز، یک اتاق اختصاصی به عنوان کتابخانه و همچنین یک مجموعه استخر، جکوزی و وان در فضای باز برخوردار است.

منبع: کاما پرس

جنیفر لوپز به دنبال خرید قصر ۱۵۶۰ میلیارد تومانی + عکس‌ها

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ